Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Katowice – natychmiastowa i intratna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości oszacujemy na bazie 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Katowice zawierają faktyczną wartość rynkową, za jaką skupy mieszkań są gotowe wykupić nieruchomość od zaraz przekazując gotówkę. Nie ma ryzyka żadnych ukrytych kosztów, prowizji bądź dopłat. Istnieje możliwość, że po przepatrzeniu w gazecie ogłoszeń nieruchomości upodobnionych do Twojej zdasz sobie sprawę, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Katowice jest niewystarczająco zyskowna. Pamiętaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Katowice zostały przygotowane z wzięciem pod uwagę czynników zaniżających wartość nieruchomości. W ramach takich czynników można zaszeregować na przykład problemowego najemcę, nieuregulowane zobowiązania finansowe czy też zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeśli zdecydujesz się przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, dopełnienie formalności w biurze notarialnym umówimy w najbliższej dla Ciebie lokalizacji, by nie narażać Cię na koszty oraz niedogodności. Z nami załatwianie formalności może zająć tylko tydzień, a ustaloną kwotę otrzymasz w formie gotówkowej lub przelewem już w chwili podpisania aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Trzeba wiedzieć, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, które nowy właściciel faktycznie ponosi w chwili realizacji transakcji. Rozbieżności te są rezultatem negocjacji między uczestnikami transakcji, które są nieuniknione i sprawiają, że sprzedający akceptują kwoty obniżone nawet o kilka lub kilkanaście procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz dodatkowo doliczyć zapłatę dla firmy pośredniczącej, która z reguły wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Do innych minusów takiego rozwiązania należy wrzucić czas wyczekiwania na kupca, który to okres niejednokrotnie pochłania nawet kilka miesięcy. Utrzymanie nieruchomości przez ten okres to również znaczne wydatki, wynikające z bieżących opłat. Jeżeli nabywający będzie korzystał z pożyczki hipotecznej, okres oczekiwania na zakończenie sprzedaży wydłuży się o dalsze miesiące.

4 etapy do natychmiastowej gotówki!

1

SKŁADASZ KWESTIONARIUSZ

Udzielasz nam informacji dotyczących} sprzedawanej nieruchomości. Do 2 godzin otrzymujesz wycenę mieszkania Katowice.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Z dziesięciu kalkulacji skupów nieruchomości, polecamy Ci najlepszą oraz zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

UZGADNIAMY CZAS SPOTKANIA W KANCELARII NOTARIALNEJ

Ustalimy dogodne dla Ciebie miejsce oraz odpowiadający termin zawarcia aktu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ PIENIĄDZE

W chwili podpisania dokumentu notarialnego, otrzymujesz ustaloną kwotę do ręki bądź poprzez błyskawiczny przelew na konto.

DARMOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Prześlij wniosek o wycenę wyceny, a dostaniesz wycenę domu Katowice na podstawie ofert 10 skupów nieruchomości! Nic nie płacisz – jedynie sprawdzisz jaką podać cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena mieszkania – dlaczego warto?

Gwarantujemy, iż współpraca z nami pozwoli Ci:

 • rozważnie podjąć decyzję o sprzedaniu nieruchomości
 • odczuć radość ze zrealizowanej transakcji
 • rozwiązać kłopoty i spokojnie patrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach jesteśmy w stanie pomóc?

 • Dług ciążący na nieruchomości
 • Konflikty związane z władaniem nieruchomością
 • Długotrwały czas prowadzenia sprzedaży
 • Małe zainteresowanie ze strony kupujących
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przekwaterowanie bądź chęć odmrożenia pieniędzy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie lokator zamieszkuje nieruchomość (albo nie użytkuje go), użytkuje nie posiadając żadnego zezwolenia; były właściciel bądź najemca nie zamierzają opuszczać mieszkania.
   • Zadłużone nieruchomości – mieszkania którym grozi egzekucja komornicza, będące hipoteką, z długiem dotyczącym czynszu, podlegające zajęciu wskutek kredytów lub innych umów.
   • Nieruchomości których stan prawny jest bez uregulowania – pozbawione księgi wieczystej, błędy w księdze wieczystej, wobec których nie zostało zrealizowane postępowanie spadkowe.
   • Nieruchomości z niepełną wartością – po dewastacji, uszkodzone na skutek działania ognia bądź wody, z brakiem mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, konstrukcje przeznaczone do zburzenia.
   • Mieszkania z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z zamieszkującym, ze służebnością gruntową, obciążeniami osób trzecich.
   • Mieszkania wspólne – z prawem przyznanym w wyniku dziedziczenia czy też po rozwodzie, z nieokreślonym współwłaścicielem.
   • Domy bez uszczerbku na wartości, które wymagają bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, uzyskaniu gotówki a także na ochronie przed zbędnymi kosztami – zdecyduj się na wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Katowice wyliczona jest w oparciu o dziesięć niezależnych propozycji firm skupujących nieruchomości za gotówkę z całego kraju. To pewność, że otrzymasz najlepszą propozycję odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena mieszkań – kalkulator internetowy?

Szukasz narzędzi do określania wartości mieszkania? Musisz mieć świadomość, że taka wycena domu nie w każdym przypadku jest prawdziwa gdyż przeliczniki do wyceny domu nie uwzględniają czynników umniejszających wartość nieruchomości, takich jak służebność. Na skutek tego wycena nieruchomości może być znacznie zawyżona przez co niełatwo będzie Ci wyszukać kupującego, który będzie gotowy, żeby ją zaakceptować. W naszej firmie otrzymujesz indywidualną wycenę domów Katowice, która jednocześnie będzie stanowiła ofertę zakupienia.

Dane do wyceny nieruchomości

Wycenę nieruchomości Katowice ustalamy po poznaniu wszystkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. W tym celu odwiedzimy oferowaną nieruchomość oraz przygotujemy opis razem z fotografiami, który następnie udostępnimy jednostkom sporządzającym wyceny nieruchomości Katowice, a Ty otrzymujesz pewność, że wyceny to ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – biegły?

Piszesz anons, ale nie wiesz za ile sprzedać swój dom? Wycena domów może być przygotowana przez specjalistę i część osób decyduje się z tego skorzystać. Jednak taka wycena domów jest związana z dużym wydatkiem, a nie masz ani odrobiny gwarancji, że znajdziesz klienta, który będzie gotowy zgodzić się na wyliczoną sumę. U nas dostajesz zbliżoną wycenę domu, która jednocześnie jest propozycją nabycia.

Wycena mieszkań Katowice – przegląd ogłoszeń?

Najłatwiejszym wyjściem na oszacowanie ceny posiadanej nieruchomości jest analiza ogłoszeń jak najbardziej podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy z reguły gazety lub internet. Pamiętaj jednak, że nie znajdziesz dwóch takich samych nieruchomości, a nawet drobne różnice mogą w dużej mierze wpłynąć na wartość mieszkania. Na skutek tego możesz mimowolnie ustalić zbyt małą wartość nieruchomości, co spowoduje straty dla Ciebie albo też możesz zawyżyć kwotę, która znowósz sprawi, że niełatwo będzie Ci znaleźć klienta. My sporządzamy dedykowaną wycenę mieszkań Katowice i jednocześnie proponujemy zakup nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena mieszkania Katowice stanowi zobowiązanie do zaakceptowania jednej z dziesięciu propozycji?

Oczywiście, że nie! Nie trzeba mieć obaw, że nieodpłatna wycena nieruchomości Katowice musi zawierać jakiś „haczyk”. Obojętne jest to czy podejmiesz decyzję, by przyjąć dowolną ofertę czy wszelkie oddalić – nie masz obowiązku uregulowywania żadnych kosztów z tytułu sporządzenia wycen. Zamawiając wycenę mieszkania Katowice masz możliwość zaznajomić się z propozycjami cenowymi od skupów nieruchomości, a potem prowadzić sprzedaż samodzielnie, ale wiedząc dzięki temu jakiej sumy oczekiwać za sprzedawaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button