Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Grybów – szybka i intratna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości oszacujemy w oparciu o 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Grybów zawierają rzeczywistą wartość rynkową, po której jednostki skupujące chcą nabyć nieruchomość od ręki za gotówkę. Nie ma ryzyka absolutnie żadnych utajonych kosztów, prowizji lub dopłat. Istnieje możliwość, że po przejrzeniu w internecie ofert nieruchomości upodobnionych do Twojej uświadomisz sobie, że nasza wycena mieszkania Grybów jest mniej intratna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Grybów zostały sporządzone z uwzględnieniem czynników obniżających wartość nieruchomości. W poczet takich czynników można zakwalifikować na przykład problemy z najemcą, długi bądź trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeżeli zdecydujesz się przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, wizytę w kancelarii notarialnej umówimy w najbliższej dla Ciebie lokalizacji, by nie narażać Cię na koszty podróży. Z nami załatwianie formalności może zająć jedynie siedem dni, a umówioną kwotę otrzymujesz gotówką lub przelewem od razu w dzień opatrzenia podpisem aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Należy być świadomym, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, jakie nowy właściciel faktycznie ponosi podczas nabycia. Różnice te biorą się z rozmów negocjacyjnych między stronami, które są nie do uniknięcia i powodują, że posiadacze nieruchomości akceptują ceny niższe nawet od kilku do kilkunastu procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz jeszcze doliczyć prowizję pośredniczącego, która zwykle jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Do kolejnych wad sprzedaży z udziałem pośrednika należy zakwalifikować czas poszukiwań kupca, który to czas niejednokrotnie trwa nawet kilkanaście tygodni. Utrzymanie nieruchomości w trakcie tego okresu to też duże koszty, wynikające z bieżących opłat. W przypadku, gdy nabywający będzie korzystał z kredytu hipotecznego, czas czekania na finalizację sprzedaży wydłuży się o następne miesiące.

4 kroki do ekspresowej sprzedaży!

1

SKŁADASZ WNIOSEK O WYCENĘ

Przekazujesz nam informacje dotyczące dotyczących} sprzedawanej nieruchomości. Po dwóch godzinach dostaniesz wycenę mieszkania Grybów.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Spośród 10 kalkulacji różnych firm, polecamy Ci najbardziej korzystną i odpowiadającą Twoim wymaganiom.

3

USTALAMY CZAS SPOTKANIA W KANCELARII NOTARIALNEJ

Ustalimy najlepsze dla Ciebie miejsce i pasujący termin podpisania aktu notarialnego.

4

DOSTAJESZ PIENIĄDZE

W momencie podpisania aktu notarialnego, otrzymasz należności do ręki lub poprzez natychmiastowy przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI NIEODPŁATNIE

Uzupełnij formularz, a dostaniesz wycenę domu Grybów w oparciu o oferty 10 konkurencyjnych firm! Nic nie płacisz – tylko zaczerpniesz wiedzy na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości nieruchomości – podejmij współpracę

Zapewniamy, że współpraca z nami pozwoli Ci:

 • z przemyśleniem zdecydować o sprzedaniu mieszkania
 • zyskać satysfakcję z dokonanej transakcji
 • uwolnić się od problemów i ze spokojem patrzeć w przyszłość

W jakich problemach możemy Ci pomóc?

 • Nieruchomości obciążone zadłużeniem
 • Konflikty związane z władaniem nieruchomością
 • Długotrwały okres prowadzenia sprzedaży
 • Małe zainteresowanie kupujących
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przekwaterowanie albo konieczność spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości odkupujemy?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie najemca użytkuje nieruchomość (lub nie zamieszkuje), użytkuje bez jakiegokolwiek tytułu prawnego; były posiadacz albo najemca nie chcą wyprowadzić się z lokalu.
   • Nieruchomości z zadłużeniem – nieruchomości którym grozi egzekucja komornicza, obciążone hipoteką, z zadłużeniem dotyczącym czynszu, zajęte w wyniku kredytów bądź innych umów.
   • Domy z brakiem uregulowania stanu prawnego – brak księgi wieczystej, nieścisłości w księdze wieczystej, bez przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Mieszkania niepełnowartościowe – zdemolowane, zniszczone w wyniku pożaru albo powodzi, bez mediów, z problemową drogą dojazdową, konstrukcje przeznaczone do wyburzenia.
   • Domy obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z lokatorem, ze służebnością osobistą, roszczeniami innych osób.
   • Domy we współwłasności – z prawem nabytym w ramach odziedziczenia bądź po rozwiązaniu małżeństwa, z nieokreślonym drugim właścicielem.
   • Domy pełnowartościowe, wymagające bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, uzyskaniu funduszy oraz na uniknięciu dodatkowych wydatków – wybierz pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Grybów kalkulowana jest na podstawie 10 konkurencyjnych ofert skupów nieruchomości za gotówkę z całego kraju. To pewność, że otrzymasz najkorzystniejszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny domów – przelicznik internetowy?

Poszukujesz aplikacji do określania wyceny domu? Pamiętaj jednak, że tego rodzaju wycena nieruchomości nie zawsze jest miarodajna gdyż aplikacje do wyceny mieszkania nie uwzględniają czynników umniejszających wartość nieruchomości, takich jak problematyczny dojazd. Z tego powodu wycena mieszkań może być za wysoka przez co niełatwo będzie Ci znaleźć zainteresowanego, który będzie skłonny, aby się na nią zgodzić. W naszej firmie otrzymujesz dedykowaną wycenę mieszkań Grybów, która jednocześnie będzie stanowiła propozycję nabycia.

Informacje do wyceny domów

Wycenę nieruchomości Grybów sporządzamy po poznaniu wszystkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. Stąd też odwiedzimy oferowaną nieruchomość oraz sporządzimy raport razem z fotografiami, który dalej prześlemy skupom przygotowującym wyceny nieruchomości Grybów, a Ty zyskujesz pewność, że propozycje cenowe zawierają niepodlegające modyfikacjom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – ekspert?

Przygotowujesz anons, ale nie masz orientacji na ile wycenić swój dom? Wycena domu może zostać przeprowadzona przez specjalistę i część właścicieli z tego korzysta. Pamiętaj jednak, że taka wycena domu generuje niemały koszt, a nie daje wcale pewności, że napotkasz kupca, który będzie gotowy zaakceptować wyliczoną sumę. W naszej firmie masz uczciwą wycenę domów, która od razu jest ofertą zakupu.

Wycena mieszkań Grybów – przejrzenie ogłoszeń?

Szybkim wyjściem na oszacowanie wartości swojej nieruchomości jest analiza ofert jak najbardziej podobnych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy najczęściej czasopisma lub serwisy ogłoszeniowe. Wiedz jednak, że nie odnajdziesz dwóch jednakowych nieruchomości, a nawet znikome różnice mogą w dużej mierze przekładać się na cenę mieszkania. W rezultacie możesz niechcący zaniżyć cenę mieszkania, co spowoduje straty dla Ciebie bądź też możesz ustalić za dużą kwotę, która z kolei zaskutkuje tym, że ciężko będzie Ci znaleźć klienta. My sporządzamy personalizowaną wycenę mieszkania Grybów a jednocześnie wysuwamy propozycję zakupu mieszkania za gotówkę.

Czy wycena mieszkania Grybów stanowi zobowiązanie do przyjęcia którejś oferty?

Absolutnie nie! Nie trzeba obawiać się, że darmowa wycena mieszkań Grybów musi posiadać gdzieś „haczyk”. Bez względu na to czy zdecydujesz się skorzystać z wybranej oferty czy też całą dziesiątkę oddalić – nie masz obowiązku ponoszenia jakichkolwiek kosztów z tytułu przygotowanych propozycji. Wypełniając wniosek o wycenę domu Grybów masz możliwość poznać oferty cenowe od skupów nieruchomości, a potem poszukiwać kupujących we własnym zakresie, ale wiedząc dzięki temu jakiej kwoty oczekiwać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button