Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Stopnica – ekspresowa i korzystna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości oszacujemy w oparciu o 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Stopnica określają faktyczną cenę rynkową, po której jednostki skupujące są gotowe nabyć nieruchomość od zaraz wręczając gotówkę. Nie musisz obawiać się absolutnie żadnych utajonych kosztów, prowizji lub dopłat. Może się zdarzyć, że przepatrując w internecie ogłoszenia nieruchomości zbliżonych do Twojej pomyślisz sobie, że nasza wycena mieszkania Stopnica jest za mało zyskowna. Pamiętaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Stopnica zostały sporządzone z wzięciem pod uwagę czynników zaniżających cenę nieruchomości. Do takich czynników można zakwalifikować np. kłopoty z najemcą, długi bądź niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeżeli postanowisz przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, wizytę u notariusza zorganizujemy w najbliższym dla Ciebie miejscu, żeby nie zmuszać Cię do ponoszenia kosztów podróży. Z nami załatwianie formalności może trwać tylko tydzień, a należności otrzymujesz w formie gotówkowej bądź przelewem od razu w dzień zawarcia dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Trzeba być świadomym, że ceny ofertowe są trochę odmienne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to ceny, które nabywający realnie ponosi w momencie nabycia. Rozbieżności te są wynikiem negocjacji pomiędzy sprzedającym a nabywającym, które są nieuniknione a które to doprowadzają do tego, że posiadacze nieruchomości akceptują ceny pomniejszone nawet od kilku do kilkunastu procent. Sprzedając nieruchomość musisz jeszcze uwzględnić opłatę dla pośredniczącego, która zazwyczaj jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Jako następny minus sprzedaży z udziałem pośrednika należy zakwalifikować czas poszukiwania nabywcy, który to okres może trwać nawet kilkanaście tygodni. Koszty utrzymania nieruchomości w tym okresie to również spore koszty, wynikające z bieżących opłat. Jeżeli kupujący będzie wspierał się kredytem hipotecznym, okres czekania na finalizację sprzedaży wydłuży się o dalsze tygodnie.

4 kroki do błyskawicznej sprzedaży!

1

SKŁADASZ KWESTIONARIUSZ

Przekazujesz nam informacje tyczące się na temat} posiadanej nieruchomości. Za 2 godziny otrzymasz wycenę mieszkania Stopnica.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Spośród 10 wycen skupów nieruchomości, przedstawiamy Ci najlepszą i odpowiadającą Twoim oczekiwaniom.

3

UZGADNIAMY CZAS SPOTKANIA U NOTARIUSZA

Ustalimy najodpowiedniejsze dla Ciebie miejsce i odpowiadający termin spotkania w biurze notarialnym.

4

OTRZYMUJESZ NALEŻNOŚCI

W dniu podpisania dokumentu notarialnego, dostaniesz należności do ręki bądź poprzez ekspresowy przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI NIEODPŁATNIE

Uzupełnij formularz, a otrzymasz wycenę nieruchomości Stopnica na podstawie ofert 10 skupów nieruchomości! Nic nie tracisz – tylko sprawdzisz ile możesz zarobić!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości mieszkania – podejmij współpracę

Gwarantujemy, że współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • z przemyśleniem zadecydować o sprzedaży mieszkania
 • osiągnąć zadowolenie z dokonanej sprzedaży
 • rozwiązać problemy i ze spokojem spojrzeć w przyszłość

W jakich problemach służymy pomocą?

 • Nieruchomości obciążone zadłużeniem
 • Konflikty związane z władaniem nieruchomością
 • Wydłużający się czas prowadzenia sprzedaży
 • Małe zainteresowanie nabywców
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przekwaterowanie albo chęć spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie najemca zamieszkuje lokal (lub nie mieszka), użytkuje bez żadnego pozwolenia; uprzedni posiadacz lub lokator nie zamierzają opuścić mieszkania.
   • Zadłużone nieruchomości – mieszkania podlegające egzekucji komorniczej, stanowiące hipotekę, z nieuregulowanym zobowiązaniem w kwestii czynszu, podlegające zajęciu na skutek pożyczek i innych zobowiązań.
   • Nieruchomości z nieuregulowanym stanem prawnym – pozbawione księgi wieczystej, pomyłki w księdze wieczystej, bez przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Nieruchomości niepełnowartościowe – celowo uszkodzone, zniszczone na skutek działania ognia bądź wody, pozbawione mediów, z uciążliwym dojazdem, konstrukcje przeznaczone do zburzenia.
   • Nieruchomości z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone lokatorem, ze służebnością osobistą, obciążeniami osób trzecich.
   • Domy wspólne – z prawem nabytym na skutek spadku albo po rozwodzie, z nieokreślonym drugim właścicielem.
   • Domy pełnowartościowe, potrzebujące szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na szybkiej sprzedaży, pozyskaniu funduszy oraz na ochronie przed zbędnymi kosztami – postaw na wsparcie naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Stopnica określana jest po przeanalizowaniu 10 różnych ofert firm dokonujących skupu nieruchomości za gotówkę z całego kraju. To gwarancja, że dostaniesz najkorzystniejszą propozycję odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena mieszkań – kalkulator online?

Szukasz narzędzi do ustalania wyceny nieruchomości? Pamiętaj jednak, że tego rodzaju wycena mieszkań nie w każdym razie jest miarodajna gdyż przeliczniki do wyceny nieruchomości nie uznają czynników zaniżających cenę nieruchomości, takich jak zadłużenia. Na skutek tego wycena domu może być zbyt duża przez co niełatwo będzie Ci znaleźć klienta, który będzie chętny, aby się na nią zgodzić. U nas masz dedykowaną wycenę mieszkań Stopnica, która jednocześnie będzie stanowić propozycję zakupienia.

Dane do wyceny domów

Wycenę domów Stopnica przedstawiamy po poznaniu wszystkich czynników mogących mieć wpływ na cenę nieruchomości. W tym celu przybędziemy na oferowaną nieruchomość oraz sporządzimy opis wraz ze zdjęciami, który dalej wyślemy podmiotom przygotowującym wycenę nieruchomości Stopnica, a Ty otrzymujesz gwarancję, że wyceny zawierają niepodlegające modyfikacjom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – ekspert?

Redagujesz ofertę, ale nie wiesz jaką możesz wpisać cenę za oferowany dom? Wycena domów może zostać przeprowadzona przez rzeczoznawcę i wiele osób decyduje się na to. Należy jednak być świadomym, że taka wycena domu wiąże się ze znacznym kosztem, a nie daje ani odrobiny gwarancji, iż spotkasz klienta, który będzie skłonny zaakceptować obliczoną kwotę. U nas masz zbliżoną wycenę domu, która od razu jest propozycją nabycia.

Wycena mieszkania Stopnica – przegląd ogłoszeń?

Szybką metodą na oszacowanie wartości ofertowanej nieruchomości jest porównanie ogłoszeń jak najbardziej podobnych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy zazwyczaj gazety i internet. Pamiętaj jednak, że nie znajdziesz dwóch jednakowych nieruchomości, a nawet niewielkie rozbieżności mogą znacząco wpłynąć na wartość mieszkania. Na skutek tego możesz niechcący ustalić za niską kwotę mieszkania, co spowoduje zmniejszenie zysków dla Ciebie lub też możesz zawyżyć wartość, która z kolei sprawi, że niełatwo będzie Ci znaleźć klienta. My sporządzamy precyzyjną wycenę mieszkania Stopnica i jednocześnie wychodzimy z ofertą odkupienia nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena nieruchomości Stopnica jest zobowiązująca?

Wcale nie! Nie trzeba obawiać się, że nieodpłatna wycena nieruchomości Stopnica musi zawierać gdzieś „haczyk”. Obojętne jest to czy podejmiesz decyzję, aby zaakceptować którąś wycenę czy też każdą odrzucić – nie ponosisz jakichkolwiek wydatków z racji sporządzonych wycen. Wypełniając formularz o wycenę nieruchomości Stopnica możesz poznać oferty cenowe firm skupujących, a następnie poszukiwać kupujących samodzielnie, ale wiedząc dzięki temu jaką kwotę możesz żądać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button