Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Suraż – błyskawiczna i atrakcyjna finansowo sprzedaż domu za gotówkę

Ustalenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy na podstawie 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Suraż określają rzeczywistą wartość rynkową, po której jednostki skupujące chcą odkupić nieruchomość od ręki za należności w postaci gotówki. Nie ma ryzyka absolutnie żadnych ukrytych kosztów, prowizji lub dopłat. Może być tak, że po przejrzeniu w gazecie ofert nieruchomości upodobnionych do Twojej zdasz sobie sprawę, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Suraż jest za mało opłacalna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Suraż zostały przygotowane z wzięciem pod uwagę czynników zaniżających cenę nieruchomości. W ramach takich czynników można zaszeregować np. problemy z lokatorem, nieuregulowane zobowiązania finansowe czy skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeśli zdecydujesz się przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, dopełnienie formalności w kancelarii notarialnej umówimy w najwygodniejszym dla Ciebie miejscu, żeby nie zmuszać Cię do ponoszenia dodatkowych kosztów. U nas załatwianie formalności może potrwać nie więcej jak 7 dni, a należności otrzymujesz gotówką lub na konto od razu w chwili zawarcia dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Trzeba być świadomym, że ceny ofertowe są nieco inne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to ceny, jakie nabywający rzeczywiście ponosi w momencie sprzedaży. Rozbieżności te wynikają z negocjacji między uczestnikami transakcji, które są bardzo częste i doprowadzają do tego, że posiadacze nieruchomości wyrażają zgodę na kwoty zmniejszone nawet o kilkanaście procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz jeszcze uwzględnić prowizję pośredniczącego, która zazwyczaj jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Do kolejnych minusów takiego rozwiązania musisz wrzucić okres poszukiwań zainteresowanego, który to okres może trwać nawet kilkanaście tygodni. Utrzymywanie nieruchomości przez ten czas to również znaczne koszty, wynikające z bieżących opłat. Jeżeli kupiec będzie korzystał z pożyczki hipotecznej, czas czekania na finalizację transakcji przedłuży się o następne miesiące.

4 etapy do ekspresowej gotówki!

1

UZUPEŁNIASZ KWESTIONARIUSZ

Udostępniasz nam informacje na temat dotyczących} posiadanej nieruchomości. W zaledwie dwie godziny otrzymasz wycenę mieszkania Suraż.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Z dziesięciu wycen skupów nieruchomości, przedstawiamy Ci najkorzystniejszą i zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

UZGADNIAMY TERMIN WIZYTY W KANCELARII NOTARIALNEJ

Ustalimy dogodne dla Ciebie miejsce oraz najdogodniejszy termin zawarcia dokumentu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ NALEŻNOŚCI

W momencie zawarcia aktu notarialnego, otrzymasz pieniądze do rąk bądź poprzez szybki przelew bankowy.

DARMOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Prześlij formularz, a dostaniesz wycenę mieszkania Suraż na bazie ofert 10 konkurencyjnych firm! Nic nie płacisz – jedynie dowiesz się na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny domu – dlaczego warto?

Możemy obiecać, że dzięki współpracy z nami będziesz mógł:

 • z rozsądkiem podjąć decyzję o sprzedaży domu
 • osiągnąć radość ze zrealizowanej transakcji
 • rozwiązać trudności i ze spokojem patrzeć w przyszłość

W jakich problemach udzielimy wsparcia?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Konflikty związane z władaniem mieszkaniem
 • Długi czas sprzedaży mieszkania
 • Nikłe zainteresowanie wśród nabywców
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Zmiana mieszkania albo chęć odzyskania pieniędzy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co skupujemy?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie najemca użytkuje nieruchomość (bądź nie zamieszkuje), zamieszkuje nie mając jakiegokolwiek tytułu prawnego; poprzedni posiadacz bądź lokator nie zamierzają opuszczać nieruchomości.
   • Zadłużone nieruchomości – domy którym grozi egzekucja komornicza, będące hipoteką, z nieuregulowanym zobowiązaniem dotyczącym czynszu, zajęte w wyniku pożyczek lub innych umów.
   • Nieruchomości z brakiem uregulowania stanu prawnego – brak księgi wieczystej, błędy w księdze wieczystej, wobec których nie zostało przeprowadzone postępowanie spadkowe.
   • Domy z niepełną wartością – zdemolowane, zniszczone w wyniku pożaru lub wody, bez mediów, z uciążliwym dojazdem, konstrukcje do zburzenia.
   • Mieszkania z problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, z lokatorem, ze służebnością osobistą, obciążeniami osób trzecich.
   • Nieruchomości wspólne – z udziałem orzeczonym w drodze spadku czy też po rozwodzie, z nieznanym drugim właścicielem.
   • Mieszkania pełnowartościowe, wymagające bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, pozyskaniu gotówki i na ochronie przed zbędnymi kosztami – wybierz wsparcie naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Suraż ustalana jest po przeanalizowaniu 10 konkurencyjnych propozycji skupów nieruchomości od ręki z całego kraju. To gwarancja, że dostaniesz najlepszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny nieruchomości – przelicznik internetowy?

Zamierzasz skorzystać ze wsparcia narzędzi do określania wyceny mieszkania? Należy mieć świadomość, że taka wycena domów nie w każdej sytuacji jest właściwa z racji tego, że narzędzia do wyceny domów nie uwzględniają czynników obniżających cenę nieruchomości, takich jak problematyczny dojazd. Końcowo wycena nieruchomości może być zbyt duża i niełatwo będzie Ci wyszukać klienta, który będzie skłonny, żeby ją przyjąć. W naszym skupie możesz liczyć na indywidualną wycenę domów Suraż, która jednocześnie będzie stanowić propozycję zakupu.

Źródła danych do wyceny mieszkań

Wycenę nieruchomości Suraż ustalamy po poznaniu wszelkich czynników mających znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. W tym celu przyjedziemy na sprzedawaną nieruchomość i przygotujemy opis wraz ze zdjęciami, który później przekażemy skupom sporządzającym wycenę nieruchomości Suraż, a Ty masz pewność, że propozycje cenowe zawierają ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – ekspert?

Redagujesz informację o sprzedaży, ale nie wiesz za ile sprzedać swój dom? Wycena domu może odbyć się przy udziale rzeczoznawcy i wiele oferujących decyduje się z tego skorzystać. Jednakże tego typu wycena domów jest związana z dużym wydatkiem, a nie masz wcale pewności, iż spotkasz kupca, który będzie gotowy zgodzić się na taką sumę. W naszym skupie masz obiektywną wycenę domów, która jednocześnie jest ofertą zakupienia.

Wycena mieszkań Suraż – analiza ofert?

Szybkim rozwiązaniem na ustalenie ceny posiadanej nieruchomości jest przegląd ogłoszeń jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zazwyczaj gazety lub portale ogłoszeniowe. Trzeba jednak mieć świadomość, że nie spotkasz dwóch takich samych mieszkań, a nawet małe różnice mogą znacznie przekładać się na cenę mieszkania. Na skutek tego możesz niechcący ustalić zbyt małą wartość mieszkania, czym spowodujesz zmniejszenie zysków dla Ciebie lub też możesz ustalić zbyt dużą cenę, która zaś zaskutkuje tym, że ciężko będzie Ci wyszukać nabywcę. My przygotowujemy dedykowaną wycenę mieszkania Suraż a jednocześnie wysuwamy ofertę odkupienia nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena domu Suraż zobowiązuje do zaakceptowania jednej z 10 ofert?

Wcale nie! Nie należy bać się, że nieodpłatna wycena mieszkań Suraż musi posiadać jakiś „haczyk”. Obojętne jest to czy podejmiesz decyzję, aby skorzystać z jakiejś propozycji czy też wszelkie odrzucić – nie masz obowiązku wnoszenia jakichkolwiek kosztów z tytułu sporządzenia ofert. Wypełniając wniosek o wycenę domu Suraż możesz zaznajomić się z ofertami cenowymi firm skupujących, a następnie poszukiwać nabywców samodzielnie, ale mając dzięki temu świadomość jakiej kwoty oczekiwać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button