Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Skoki – błyskawiczna i atrakcyjna finansowo sprzedaż domu za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości oszacujemy na bazie 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Skoki zawierają rzeczywistą cenę rynkową, za którą jednostki skupujące chcą nabyć nieruchomość od ręki wręczając pieniądze w postaci gotówki. Nie musisz bać się absolutnie żadnych ukrytych kosztów, prowizji bądź opłat. Może być tak, że oglądając w gazecie oferty nieruchomości zbliżonych do Twojej zdasz sobie sprawę, że nasza wycena mieszkania Skoki jest niewystarczająco korzystna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Skoki zostały sporządzone z uwzględnieniem czynników zaniżających cenę nieruchomości. W poczet powyższych czynników można zakwalifikować np. kłopotliwego najemcę, nieuregulowane należności czy też trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy postanowisz sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, dopełnienie formalności w kancelarii notarialnej zorganizujemy w najodpowiedniejszym dla Ciebie miejscu, żeby nie narażać Cię na dodatkowe koszty. U nas cały proces sprzedaży może trwać jedynie siedem dni, a ustaloną kwotę otrzymasz gotówką albo na konto od razu w chwili opatrzenia podpisem aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Musisz mieć świadomość, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, jakie nowy właściciel rzeczywiście ponosi podczas sprzedaży. Rozbieżności te biorą się z negocjacji między sprzedającym a nabywającym, które są bardzo częste a które to doprowadzają do tego, że posiadacze nieruchomości akceptują ceny zaniżone nawet od kilku do kilkunastu procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz dodatkowo dodać kwotę dla pośredniczącego, która zwykle wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Jako kolejny minus sprzedaży poprzez pośrednika należy zaliczyć czas wyczekiwania na zainteresowanego, który to czas może trwać nawet kilkanaście tygodni. Koszty ponoszone na utrzymanie nieruchomości podczas tego okresu to również duże wydatki, wynikające z bieżących opłat. W przypadku, jeśli nabywający będzie korzystał z kredytu hipotecznego, okres oczekiwania na finalizację sprzedaży przedłuży się o kolejne tygodnie.

4 kroki do szybkiej gotówki!

1

UZUPEŁNIASZ FORMULARZ

Udzielasz nam informacji na temat} oferowanej nieruchomości. W ciągu dwóch godzin otrzymasz wycenę mieszkania Skoki.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Spośród dziesięciu wycen różnych firm, przedstawiamy Ci najlepszą oraz spełniającą Twoje preferencje.

3

USTALAMY CZAS SPOTKANIA U NOTARIUSZA

Uzgodnimy najdogodniejszą dla Ciebie lokalizację i najdogodniejszy termin wizyty w biurze notarialnym.

4

DOSTAJESZ NALEŻNOŚCI

W dniu zawarcia aktu notarialnego, otrzymujesz gotówkę do ręki albo poprzez błyskawiczny przelew na konto.

DARMOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Prześlij formularz, aby dostać wycenę nieruchomości Skoki na podstawie ofert 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie musisz płacić – tylko zaczerpniesz wiedzy ile możesz zyskać!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości domu – podejmij współpracę

Zapewniamy, iż dzięki współpracy z naszą firmą będziesz mógł:

 • świadomie podjąć decyzję o sprzedaży domu
 • osiągnąć zadowolenie z dokonanej sprzedaży
 • uwolnić się od zmartwień i z nadzieją spojrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach możemy Ci pomóc?

 • Dług ciążący na nieruchomości
 • Spory związane z władaniem nieruchomością
 • Długotrwały czas sprzedaży domu
 • Znikome zainteresowanie kupujących
 • Kłopot związany ze spłatą współwłaściciela
 • Przekwaterowanie lub chęć spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie lokator zamieszkuje lokal (albo nie zamieszkuje), zamieszkuje nie posiadając żadnego tytułu prawnego; uprzedni posiadacz lub najemca nie chcą wyprowadzać się z mieszkania.
   • Zadłużone nieruchomości – mieszkania którym grozi egzekucja komornicza, stanowiące hipotekę, z zadłużeniem w kwestii czynszu, podlegające zajęciu wskutek pożyczek lub innych zobowiązań.
   • Nieruchomości z brakiem uregulowania stanu prawnego – brak księgi wieczystej, z pomyłkami w księdze wieczystej, bez przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Mieszkania niepełnowartościowe – zdewastowane, zniszczone w wyniku pożaru lub wody, z brakiem mediów, z trudnym dojazdem, budynki do zniszczenia.
   • Nieruchomości z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z najemcą, ze służebnością osobistą, obciążeniami osób trzecich.
   • Mieszkania we współwłasności – z prawem przyznanym w wyniku dziedziczenia lub po rozwodzie, z niewiadomym drugim właścicielem.
   • Nieruchomości bez uszczerbku na wartości, wymagające jak najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W sytuacji, gdy zależy Ci na szybkiej sprzedaży, uzyskaniu pieniędzy a także na braku dodatkowych wydatków – postaw na wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Skoki określana jest po analizie dziesiątki konkurencyjnych propozycji podmiotów dokonujących skupu nieruchomości za gotówkę z całej Polski. Masz gwarancję, że dostaniesz najlepszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny mieszkań – kalkulator internetowy?

Szukasz narzędzi do określania ceny domu? Pamiętaj jednak, że taka wycena domów nie za każdym razem jest miarodajna ponieważ przeliczniki do wyceny nieruchomości nie uwzględniają czynników umniejszających cenę nieruchomości, takich jak problematyczny dojazd. Końcowo wycena domu może być bardzo zawyżona i niełatwo będzie Ci znaleźć kupującego, który będzie chętny, by się na nią zgodzić. U nas masz dedykowaną wycenę domu Skoki, która jednocześnie będzie stanowiła ofertę zakupienia.

Informacje do wyceny nieruchomości

Wycenę domu Skoki sporządzamy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszystkich czynników mających znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. W tym celu odwiedzimy oferowaną nieruchomość i przygotujemy dokument wraz z fotografiami, który potem prześlemy firmom przygotowującym wyceny nieruchomości Skoki, a Ty zyskujesz pewność, że propozycje cenowe to ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – ekspert?

Redagujesz informację o sprzedaży, ale nie masz rozeznania za ile sprzedać swój dom? Wycena domu może być sporządzona przez specjalistę i wiele oferujących decyduje się z tego skorzystać. Należy jednak być świadomym, że taka wycena domu jest związana z niemałym kosztem, a nie daje żadnej gwarancji, że napotkasz kupującego, który będzie gotowy zaakceptować wyliczoną sumę. U nas dostajesz uczciwą wycenę domu, która od razu jest ofertą zakupu.

Wycena mieszkań Skoki – przejrzenie ogłoszeń?

Innym rozwiązaniem na oszacowanie ceny swojej nieruchomości jest przeglądnięcie ofert jak najbardziej podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy najczęściej gazety lub internet. Pamiętaj jednak, że nie spotkasz dwóch identycznych mieszkań, a nawet pozornie małoznaczące różnice mogą w dużej mierze wpływać na cenę mieszkania. W rezultacie możesz mimowolnie ustalić za niską kwotę mieszkania, co spowoduje zmniejszenie zysków dla Ciebie lub też możesz ustalić zbyt dużą wartość, która znowósz spowoduje, że niełatwo będzie Ci znaleźć kupującego. My sporządzamy indywidualną wycenę mieszkania Skoki a jednocześnie wysuwamy propozycję odkupienia nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena domów Skoki jest zobowiązująca?

Wcale nie! Nie należy obawiać się, że darmowa wycena domów Skoki ma jakiś „haczyk”. Bez znaczenia jest to czy podejmiesz decyzję, by przyjąć którąś propozycję czy wszelkie oddalić – nie ponosisz jakichkolwiek kosztów z racji przygotowania wycen. Zamawiając wycenę nieruchomości Skoki masz możliwość zaznajomić się z propozycjami cenowymi od skupów nieruchomości, a następnie poszukiwać kupców we własnym zakresie, ale wiedząc dzięki temu jakiej sumy oczekiwać za sprzedawaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button