Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Rogoźno – błyskawiczna i opłacalna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Ustalenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Rogoźno zawierają rzeczywistą wartość rynkową, po której jednostki skupujące są skłonne kupić nieruchomość od ręki przekazując gotówkę. Nie musisz bać się żadnych zatajonych kosztów, prowizji bądź dopłat. Może się zdarzyć, że po przeglądnięciu w internecie ofert nieruchomości upodobnionych do Twojej pomyślisz sobie, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Rogoźno jest mniej atrakcyjna. Pamiętaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Rogoźno mają już uwzględnione czynniki negatywnie wpływające na wartość nieruchomości. Do takich czynników można zaliczyć np. kłopotliwego lokatora, nieuregulowane należności czy też trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy podejmiesz decyzję, by sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, spotkanie u notariusza zorganizujemy w najwygodniejszym dla Ciebie miejscu, aby nie narażać Cię na koszty i niedogodności. U nas cały proces sprzedaży może potrwać najdłużej tydzień, a pieniądze otrzymujesz do ręki albo poprzez przelew już w dniu podpisania aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Należy mieć wiedzę, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, które nowy właściciel rzeczywiście ponosi w momencie realizacji transakcji. Różnice te są rezultatem prowadzonych negocjacji pomiędzy uczestnikami transakcji, które są nieuniknione a które to sprawiają, że właściciele wyrażają zgodę na ceny obniżone nawet o kilkanaście procent. Sprzedając nieruchomość musisz dodatkowo uwzględnić opłatę dla pośredniczącego, która z reguły wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Do następnych minusów sprzedaży poprzez pośrednika musisz wrzucić okres poszukiwania zainteresowanego, który to okres często trwa nawet kilkanaście tygodni. Utrzymanie nieruchomości w tym okresie to też znaczne wydatki, wynikające z bieżących opłat. Gdy kupiec będzie posiłkował się pożyczką hipoteczną, okres oczekiwania na zakończenie sprzedaży przedłuży się o kolejne tygodnie.

4 kroki do natychmiastowej gotówki!

1

WYPEŁNIASZ WNIOSEK O WYCENĘ

Udzielasz nam informacji na temat} oferowanej nieruchomości. Po 2 godzinach otrzymasz wycenę mieszkania Rogoźno.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Spomiędzy 10 kalkulacji konkurencyjnych firm, polecamy Ci najkorzystniejszą oraz spełniającą Twoje oczekiwania.

3

USTALAMY CZAS SPOTKANIA W KANCELARII NOTARIALNEJ

Uzgodnimy najlepsze dla Ciebie miejsce oraz pasujący termin zawarcia aktu notarialnego.

4

DOSTAJESZ NALEŻNOŚCI

W momencie podpisania dokumentu notarialnego, dostajesz gotówkę do rąk albo poprzez ekspresowy przelew na konto.

NIEODPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Uzupełnij formularz, by dostać wycenę mieszkania Rogoźno w oparciu o oferty 10 skupów nieruchomości! Nic nie musisz płacić – jedynie dowiesz się na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie nieruchomości – dlaczego warto?

Zapewniamy, iż dzięki współpracy z naszą firmą możesz:

 • z rozwagą zdecydować o sprzedaży domu
 • mieć zadowolenie z przeprowadzonej sprzedaży
 • uwolnić się od trudności i spokojnie spojrzeć w przyszłość

W jakich problemach możemy Ci pomóc?

 • Nieruchomości obciążone długiem
 • Spory dotyczące prawa do władania mieszkaniem
 • Przedłużający się czas sprzedaży domu
 • Nikłe zainteresowanie mieszkaniem
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przekwaterowanie i potrzeba spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co kupujemy?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie najemca zamieszkuje lokal (albo nie mieszka), użytkuje bez żadnego pozwolenia; wcześniejszy posiadacz czy też lokator nie zamierzają wyprowadzić się z lokalu.
   • Zadłużone nieruchomości – nieruchomości którym grozi egzekucja komornicza, będące hipoteką, z długiem czynszowym, podlegające zajęciu w wyniku pożyczek lub innych umów.
   • Mieszkania z nieuregulowanym stanem prawnym – pozbawione księgi wieczystej, nieścisłości w księdze wieczystej, z brakiem przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Nieruchomości niepełnowartościowe – po dewastacji, uszkodzone wskutek działania ognia bądź wody, bez dostępu do mediów, z problemową drogą dojazdową, konstrukcje do usunięcia.
   • Mieszkania z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone najemcą, ze służebnością gruntową, obciążeniami innych osób.
   • Mieszkania we współwłasności – z udziałem orzeczonym w wyniku odziedziczenia lub po rozwiązaniu małżeństwa, z nieznanym współwłaścicielem.
   • Mieszkania bez uszczerbku na wartości, wymagające prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na jak najszybszej sprzedaży, zastrzyku pieniędzy a także na ochronie przed dodatkowymi wydatkami – zdecyduj się na pomoc naszego skupu nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Rogoźno kalkulowana jest na bazie dziesiątki konkurencyjnych propozycji skupów nieruchomości od ręki z całego kraju. To gwarancja, że otrzymasz najatrakcyjniejszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena nieruchomości – przelicznik internetowy?

Masz zamiar skorzystać ze wsparcia programów do określania wartości nieruchomości? Musisz być świadomym, że taka wycena mieszkania nie zawsze jest miarodajna ponieważ narzędzia do wyceny mieszkań nie uwzględniają czynników negatywnie wpływających na cenę nieruchomości, takich jak problematyczny dojazd. Z tego powodu wycena domów może być za wysoka przez co niełatwo będzie Ci wyszukać kupca, który będzie gotowy, żeby się na nią zgodzić. U nas masz dopasowaną wycenę domu Rogoźno, która jednocześnie będzie stanowiła propozycję nabycia.

Źródła danych do wycen mieszkań

Wycenę mieszkania Rogoźno przedstawiamy po poznaniu wszelkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. Dlatego też odwiedzimy sprzedawaną nieruchomość oraz przygotujemy dokument wraz z fotografiami, który następnie wyślemy jednostkom sporządzającym wycenę nieruchomości Rogoźno, a Ty zyskujesz gwarancję, że propozycje cenowe zawierają niepodlegające zmianom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – ekspert?

Redagujesz ogłoszenie, ale nie wiesz na ile wycenić oferowany dom? Wycena domu może odbywać się przy udziale rzeczoznawcy i część osób z tego korzysta. Jednak tego typu wycena domów pociąga za sobą wysoki wydatek, a nie daje wcale gwarancji, iż znajdziesz zainteresowanego, który będzie gotowy zapłacić obliczoną sumę. W naszej firmie otrzymujesz uczciwą wycenę domu, która od razu jest ofertą odkupienia.

Wycena mieszkania Rogoźno – analiza ofert?

Szybkim sposobem na określenie ceny ofertowanej nieruchomości jest analiza ofert możliwie podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zazwyczaj gazety albo portale ogłoszeniowe. Pamiętaj jednak, że nie znajdziesz dwóch identycznych nieruchomości, a nawet pozornie małoznaczące rozbieżności mogą istotnie wpłynąć na cenę nieruchomości. W rezultacie możesz nieświadomie zaniżyć wartość mieszkania, czym spowodujesz straty dla Ciebie bądź też możesz ustalić za dużą kwotę, która znowósz spowoduje, że zainteresowanie klientów będzie niewielkie albo nawet nie będzie żadnego. My sporządzamy dopasowaną wycenę mieszkań Rogoźno i jednocześnie proponujemy odkupienie mieszkania za gotówkę.

Czy wycena nieruchomości Rogoźno jest zobowiązująca?

Oczywiście, że nie! Nie musisz mieć obaw, że nieodpłatna wycena domu Rogoźno ma jakiś „haczyk”. Bez znaczenia czy podejmiesz decyzję, aby przyjąć dowolną wycenę czy całe dziesięć odrzucić – nie jesteś zmuszony do wnoszenia żadnych kosztów z tytułu sporządzonych wycen. Zamawiając wycenę nieruchomości Rogoźno masz możliwość zapoznać się z propozycjami cenowymi firm skupujących, a potem prowadzić sprzedaż we własnym zakresie, ale wiedząc dzięki temu jakiej sumy oczekiwać za sprzedawaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button