Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Włocławek – szybka i intratna sprzedaż domu za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości określimy na podstawie 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Włocławek wskazują faktyczną cenę rynkową, za jaką firmy skupujące chcą nabyć nieruchomość od zaraz wręczając gotówkę. Nie ma absolutnie żadnych dodatkowych kosztów, prowizji albo dopłat. Istnieje możliwość, że oglądając w internecie oferty nieruchomości upodobnionych do Twojej dojdziesz do wniosku, że nasza wycena mieszkania Włocławek jest mniej zyskowna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Włocławek zostały sporządzone z uwzględnieniem czynników zaniżających wartość nieruchomości. W poczet takich czynników można zaliczyć na przykład problemy z lokatorem, nieuregulowane należności bądź trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy postanowisz sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, spotkanie w biurze notarialnym ustalimy w najwygodniejszym dla Ciebie miejscu, aby nie narażać Cię na dodatkowe koszty. Z nami załatwianie formalności może trwać nie więcej jak 7 dni, a pieniądze otrzymujesz w formie gotówkowej albo przelewem od razu w dniu podpisania aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Musisz mieć świadomość, że ceny ofertowe są nieco inne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to takie, które nowy właściciel rzeczywiście ponosi w momencie finalizowania transakcji. Różnice te wynikają z negocjacji pomiędzy uczestnikami transakcji, które są bardzo częste a które to prowadzą do tego, że posiadacze nieruchomości wyrażają zgodę na ceny pomniejszone nawet o kilka lub kilkanaście procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz dodatkowo uwzględnić prowizję pośredniczącego, która zazwyczaj jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Do kolejnych minusów sprzedaży poprzez pośrednika należy zakwalifikować czas poszukiwania kupca, który to okres może trwać nawet kilkanaście tygodni. Koszty utrzymania nieruchomości w tym okresie to też znaczne koszty, związane z bieżącymi opłatami. Jeżeli nabywający będzie posiłkował się pożyczką hipoteczną, okres oczekiwania na zakończenie transakcji zwiększy się o następne tygodnie.

4 kroki do błyskawicznej gotówki!

1

WYPEŁNIASZ FORMULARZ

Udzielasz nam informacji na temat} sprzedawanej nieruchomości. W ciągu dwóch godzin dostaniesz wycenę mieszkania Włocławek.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Spośród 10 wycen skupów nieruchomości, przedstawiamy Ci najkorzystniejszą i spełniającą Twoje preferencje.

3

USTALAMY TERMIN WIZYTY W BIURZE NOTARIALNYM

Ustalimy najodpowiedniejszą dla Ciebie lokalizację oraz najdogodniejszy termin wizyty w biurze notarialnym.

4

DOSTAJESZ GOTÓWKĘ

W dniu podpisania dokumentu notarialnego, otrzymujesz ustaloną kwotę do ręki bądź poprzez ekspresowy przelew na konto.

BEZPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Prześlij wniosek o przygotowanie wyceny, żeby otrzymać wycenę mieszkania Włocławek na podstawie ofert 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie tracisz – jedynie zaczerpniesz wiedzy ile możesz zyskać!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena nieruchomości – dlaczego warto?

Gwarantujemy, że współpraca z nami pozwoli Ci:

 • rozważnie zdecydować o sprzedaniu mieszkania
 • odczuć zadowolenie z dokonanej transakcji
 • rozwiązać trudności i z nadzieją patrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach udzielimy pomocy?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Konflikty wynikłe z prawa do władania nieruchomością
 • Długi czas sprzedaży mieszkania
 • Nikłe zainteresowanie nieruchomością
 • Problem ze spłatą współwłaściciela
 • Przeprowadzka i chęć odmrożenia pieniędzy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co kupujemy?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie zameldowany zamieszkuje nieruchomość (lub nie zamieszkuje), użytkuje nie posiadając żadnego zezwolenia; uprzedni posiadacz bądź najemca nie chcą opuścić lokalu.
   • Zadłużone nieruchomości – mieszkania którym grozi egzekucja komornicza, stanowiące hipotekę, z nieuregulowanym zobowiązaniem czynszowym, zajęte wskutek pożyczek lub innych umów.
   • Mieszkania których stan prawny pozostaje bez uregulowania – brak księgi wieczystej, pomyłki w księdze wieczystej, z nieprzeprowadzonym postępowaniem spadkowym.
   • Mieszkania z niepełną wartością – po dewastacji, uszkodzone w wyniku działania ognia lub powodzi, z brakiem mediów, z problemową drogą dojazdową, budynki przeznaczone do zniszczenia.
   • Domy obciążone problemami – z prawem dożywocia, obciążone najemcą, ze służebnością osobistą, obciążeniami innych osób.
   • Domy we współwłasności – z udziałem orzeczonym na skutek dziedziczenia czy też po rozwiązaniu związku małżeńskiego, z nieokreślonym drugim właścicielem.
   • Domy bez uszczerbku na wartości, potrzebujące bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W sytuacji, kiedy zależy Ci na ekspresowej sprzedaży, zdobyciu pieniędzy i na ochronie przed zbędnymi wydatkami – zdecyduj się na pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Włocławek określana jest na bazie dziesiątki konkurencyjnych propozycji skupów nieruchomości od ręki z całego kraju. To gwarancja, że dostaniesz najlepszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena nieruchomości – przelicznik internetowy?

Szukasz programów do ustalania ceny domu? Pamiętaj jednak, że taka wycena domów nie za każdym razem jest prawdziwa gdyż przeliczniki do wyceny domu nie biorą pod uwagę czynników negatywnie wpływających na cenę nieruchomości, takich jak zadłużenia. Końcowo wycena mieszkań może być zbyt wysoka przez co niełatwo będzie Ci wyszukać kupującego, który będzie gotowy, by ją przyjąć. U nas otrzymujesz dopasowaną wycenę domu Włocławek, która jednocześnie będzie stanowić propozycję zakupienia.

Źródła danych do wycen mieszkań

Wycenę nieruchomości Włocławek przygotowujemy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszelkich czynników mogących mieć wpływ na cenę nieruchomości. Stąd też dotrzemy na Twoją nieruchomość oraz przygotujemy dokument razem z fotografiami, który później przekażemy podmiotom przygotowującym wyceny nieruchomości Włocławek, a Ty zyskujesz pewność, że propozycje cenowe zawierają niepodlegające zmianom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – rzeczoznawca?

Redagujesz ogłoszenie, ale nie masz orientacji za ile sprzedać swój dom? Wycena domu może zostać dokonana przez biegłego i wiele oferujących decyduje się z tego skorzystać. Jednak taka wycena domu generuje niemały wydatek, a nie masz ani odrobiny pewności, iż spotkasz zainteresowanego, który będzie gotowy zaakceptować obliczoną sumę. W naszym skupie dostajesz zbliżoną wycenę domu, która od razu jest ofertą zakupu.

Wycena mieszkań Włocławek – przeglądnięcie ofert?

Najłatwiejszym rozwiązaniem na określenie ceny swojej nieruchomości jest przeanalizowanie ofert jak najbardziej podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zwykle czasopisma czy też internet. Należy jednak mieć świadomość, że nie spotkasz dwóch takich samych mieszkań, a nawet z pozoru małoznaczące różnice mogą w dużej mierze przekładać się na wartość mieszkania. Na skutek tego możesz przypadkowo ustalić za niską cenę mieszkania, czym narazisz się na zmniejszenie zysków dla Ciebie lub też możesz zawyżyć wartość, która zaś sprawi, że zainteresowanie nabywców będzie znikome bądź nawet zerowe. My sporządzamy precyzyjną wycenę mieszkań Włocławek i jednocześnie wysuwamy ofertę odkupienia nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena mieszkania Włocławek jest zobowiązująca?

Absolutnie nie! Nie należy obawiać się, że darmowa wycena mieszkania Włocławek posiada jakiś „haczyk”. To obojętne czy podejmiesz decyzję, by skorzystać z jakiejś wyceny czy też każdą odrzucić – nie jesteś zmuszony do uregulowania jakichkolwiek opłat z racji przygotowania propozycji. Zamawiając wycenę nieruchomości Włocławek możesz poznać oferty cenowe od skupów nieruchomości, a następnie prowadzić sprzedaż samodzielnie, ale zdobywając dzięki temu świadomość jakiej kwoty oczekiwać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button