Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Szczebrzeszyn – natychmiastowa i atrakcyjna finansowo sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Określenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy na podstawie 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Szczebrzeszyn określają faktyczną wartość rynkową, za którą firmy skupujące są skłonne odkupić nieruchomość od zaraz wręczając należności w postaci gotówkowej. Nie musisz obawiać się absolutnie żadnych utajonych kosztów, prowizji czy też opłat. Istnieje możliwość, że oglądając w gazecie oferty nieruchomości upodobnionych do Twojej przemyślisz sobie, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Szczebrzeszyn jest za mało atrakcyjna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Szczebrzeszyn zostały przygotowane z uwzględnieniem czynników negatywnie wpływających na wartość nieruchomości. Do takich czynników można zaliczyć np. kłopoty z najemcą, nieuregulowane należności lub zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeśli podejmiesz decyzję, żeby przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, wizytę w biurze notarialnym zorganizujemy w najwygodniejszej dla Ciebie lokalizacji, aby nie narażać Cię na koszty podróży. U nas cała sprzedaż może trwać tylko tydzień, a należności otrzymujesz w formie gotówkowej albo poprzez przelew już w momencie opatrzenia podpisem dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Musisz wiedzieć, że ceny ofertowe są nieco odmienne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to ceny, jakie nabywający realnie ponosi w chwili finalizowania transakcji. Różnice te są efektem negocjacji pomiędzy sprzedającym a kupującym, które są bardzo częste a które to powodują, że sprzedający akceptują kwoty zaniżone nawet o kilkanaście procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz dodatkowo uwzględnić prowizję firmy pośredniczącej, która zazwyczaj wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Jako następny minus takiego rozwiązania należy zaliczyć okres poszukiwania kupca, który to czas może trwać nawet kilkanaście tygodni. Koszty ponoszone na utrzymanie nieruchomości podczas tego okresu to też spore wydatki, powiązane z bieżącymi opłatami. Gdy kupiec będzie wspierał się kredytem hipotecznym, czas oczekiwania na finalizację transakcji wydłuży się o następne miesiące.

4 etapy do natychmiastowej sprzedaży!

1

UZUPEŁNIASZ WNIOSEK O WYCENĘ

Dostarczasz nam informacje dotyczące na temat} posiadanej nieruchomości. W zaledwie dwie godziny otrzymasz wycenę mieszkania Szczebrzeszyn.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Spomiędzy dziesięciu kalkulacji konkurencyjnych firm, polecamy Ci najlepszą oraz odpowiadającą Twoim wymaganiom.

3

UZGADNIAMY CZAS WIZYTY W BIURZE NOTARIALNYM

Uzgodnimy dogodne dla Ciebie miejsce oraz najdogodniejszy termin zawarcia dokumentu notarialnego.

4

DOSTAJESZ PIENIĄDZE

W momencie zawarcia aktu notarialnego, dostaniesz gotówkę do ręki bądź poprzez ekspresowy przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZ OPŁAT

Uzupełnij wniosek o przygotowanie wyceny, a dostaniesz wycenę nieruchomości Szczebrzeszyn na bazie ofert 10 konkurencyjnych firm! Nic nie tracisz – tylko zorientujesz się na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie mieszkania – współpraca

Zapewniamy, iż dzięki współpracy z nami będziesz mógł:

 • z rozwagą zadecydować o sprzedaniu nieruchomości
 • poczuć radość z przeprowadzonej sprzedaży
 • uwolnić się od kłopotów i ze spokojem patrzeć w przyszłość

W jakich problemach możemy Ci pomóc?

 • Zadłużone nieruchomości
 • Spory związane z władaniem mieszkaniem
 • Przeciągający się czas sprzedaży domu
 • Nikłe zainteresowanie nabywców
 • Problem związany ze spłatą współwłaściciela
 • Zmiana mieszkania bądź potrzeba spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie najemca użytkuje mieszkanie (lub nie zamieszkuje), użytkuje bez żadnego tytułu prawnego; uprzedni posiadacz albo najemca nie zamierzają opuszczać mieszkania.
   • Zadłużone nieruchomości – domy którym grozi egzekucja komornicza, stanowiące hipotekę, z długiem dotyczącym czynszu, zajęte wskutek kredytów bądź innych umów.
   • Domy których stan prawny jest bez uregulowania – bez księgi wieczystej, pomyłki w księdze wieczystej, z niezrealizowanym postępowaniem spadkowym.
   • Domy z niepełną wartością – celowo uszkodzone, uszkodzone na skutek działania ognia albo wody, z brakiem mediów, z problemową drogą dojazdową, budynki do zniszczenia.
   • Mieszkania z problemami – z prawem dożywocia, z zamieszkującym, ze służebnością osobistą, obciążeniami innych osób.
   • Mieszkania współwłasnościowe – z udziałem orzeczonym na drodze spadku lub po zerwaniu związku małżeńskiego, z nieznanym współwłaścicielem.
   • Nieruchomości bez uszczerbku na wartości, wymagające bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na natychmiastowej sprzedaży, zastrzyku funduszy i na braku zbędnych kosztów – zdecyduj się na wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Szczebrzeszyn kalkulowana jest w oparciu o dziesięć konkurencyjnych propozycji skupów nieruchomości za gotówkę z całej Polski. Masz pewność, że otrzymasz najkorzystniejszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny nieruchomości – przelicznik internetowy?

Masz zamiar skorzystać z pomocy programów do ustalania wyceny domu? Wiedz jednak, że taka wycena mieszkania nie za każdym razem jest adekwatna ponieważ aplikacje do wyceny nieruchomości nie uznają czynników zmniejszających wartość nieruchomości, takich jak zadłużenia. Z tego powodu wycena mieszkania może być zbyt duża przez co niełatwo będzie Ci wyszukać klienta, który będzie gotowy, by się na nią zgodzić. U nas masz indywidualną wycenę nieruchomości Szczebrzeszyn, która od razu będzie stanowić propozycję zakupienia.

Źródła danych do wyceny nieruchomości

Wycenę domów Szczebrzeszyn przedstawiamy po zaczerpnięciu informacji na temat wszelkich czynników mających znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. Dlatego też przyjedziemy na sprzedawaną nieruchomość i sporządzimy raport wraz z fotografiami, który później udostępnimy jednostkom sporządzającym wycenę nieruchomości Szczebrzeszyn, a Ty otrzymujesz gwarancję, że zaproponowane ceny nieruchomości nie zostaną zmienione.

wycena nieruchomości

Wycena domu – biegły?

Piszesz ofertę, ale nie wiesz jaką wpisać cenę za oferowany dom? Wycena domu może zostać przygotowana przez biegłego i wiele sprzedających decyduje się na to. Jednak taka wycena domu wiąże się ze znacznym kosztem, a nie daje żadnej pewności, że napotkasz kupującego, który będzie skłonny zaakceptować obliczoną sumę. U nas otrzymujesz zbliżoną wycenę domów, która jednocześnie jest propozycją nabycia.

Wycena mieszkań Szczebrzeszyn – przeglądnięcie ofert?

Inną metodą na ustalenie ceny posiadanej nieruchomości jest przeglądnięcie ogłoszeń jak najbardziej podobnych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy z reguły czasopisma albo internet. Wiedz jednak, że nie wyszukasz dwóch takich samych nieruchomości, a nawet pojedyncze rozbieżności mogą w dużej mierze wpłynąć na cenę mieszkania. Na skutek tego możesz przypadkowo zaniżyć wartość nieruchomości, czym spowodujesz mniejsze zyski dla Ciebie bądź też możesz zawyżyć cenę, która zaś poskutkuje tym, że zainteresowanie kupców będzie małe albo nawet nie będzie go wcale. My sporządzamy indywidualną wycenę mieszkań Szczebrzeszyn i jednocześnie proponujemy odkupienie mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domu Szczebrzeszyn jest zobowiązująca?

Absolutnie nie! Nie musisz mieć obaw, że darmowa wycena domów Szczebrzeszyn zawiera gdzieś „haczyk”. Bez względu na to czy podejmiesz decyzję, aby skorzystać z wybranej wyceny czy też wszelkie oddalić – nie ponosisz jakichkolwiek kosztów z tytułu przygotowania wycen. Wypełniając wniosek o wycenę mieszkania Szczebrzeszyn możesz zapoznać się z propozycjami cenowymi firm skupujących, a potem poszukiwać kupców na własną rękę, ale zdobywając dzięki temu orientację jaką sumę możesz wymagać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button