Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Rydzyna – ekspresowa i atrakcyjna finansowo sprzedaż domu za gotówkę

Wyliczenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy na podstawie 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Rydzyna wskazują faktyczną cenę rynkową, za jaką firmy skupujące są skłonne odkupić nieruchomość od ręki wręczając należności w postaci gotówkowej. Nie ma ryzyka żadnych ukrytych kosztów, prowizji lub opłat. Może się zdarzyć, że przeglądając w internecie ogłoszenia nieruchomości upodobnionych do Twojej przemyślisz sobie, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Rydzyna jest niewystarczająco zyskowna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Rydzyna mają już uwzględnione czynniki negatywnie wpływające na wartość nieruchomości. Do powyższych czynników można zaliczyć na przykład problemowego najemcę, nieuregulowane należności czy niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeśli podejmiesz decyzję, żeby przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, spotkanie w kancelarii notarialnej umówimy w najbliższym dla Ciebie miejscu, żeby nie narażać Cię na koszty podróży. U nas cała sprzedaż może potrwać tylko siedem dni, a umówioną kwotę otrzymasz w formie gotówkowej albo przelewem już w dniu podpisania dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Musisz wiedzieć, że ceny ofertowe są trochę inne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to ceny, które kupujący rzeczywiście ponosi w chwili sprzedaży. Rozbieżności te wynikają z prowadzonych negocjacji pomiędzy uczestnikami transakcji, które są bardzo częste i powodują, że właściciele przystają na kwoty zmniejszone nawet od kilku do kilkunastu procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz dodatkowo doliczyć prowizję pośrednika, która zwykle wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Do następnych wad sprzedaży poprzez pośrednika trzeba zaliczyć czas oczekiwania na nabywcę, który to okres często pochłania nawet kilkanaście tygodni. Koszty utrzymania nieruchomości podczas tego okresu to także spore wydatki, powiązane z bieżącymi opłatami. W przypadku, gdy kupujący będzie wspierał się kredytem hipotecznym, czas czekania na zakończenie sprzedaży przedłuży się o kolejne miesiące.

4 etapy do błyskawicznej gotówki!

1

PRZESYŁASZ WNIOSEK O WYCENĘ

Udostępniasz nam informacje tyczące się dotyczących} posiadanej nieruchomości. Do dwóch godzin otrzymujesz wycenę mieszkania Rydzyna.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Spomiędzy 10 wycen skupów nieruchomości, prezentujemy Ci najlepszą i odpowiadającą Twoim preferencjom.

3

UZGADNIAMY CZAS SPOTKANIA U NOTARIUSZA

Ustalimy najodpowiedniejsze dla Ciebie miejsce i najdogodniejszy termin wizyty w biurze notarialnym.

4

DOSTAJESZ NALEŻNOŚCI

W chwili zawarcia aktu notarialnego, dostajesz ustaloną kwotę do ręki albo poprzez ekspresowy przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZ OPŁAT

Prześlij wniosek o wycenę wyceny, aby otrzymać wycenę domu Rydzyna na podstawie ofert 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie tracisz – tylko sprawdzisz jaką podać cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena nieruchomości – dlaczego warto?

Zapewniamy, że współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • świadomie podjąć decyzję o sprzedaniu nieruchomości
 • osiągnąć radość ze zrealizowanej sprzedaży
 • uwolnić się od trudności i z nadzieją spojrzeć w przyszłość

W jakich problemach udzielimy wsparcia?

 • Nieruchomości obciążone długiem
 • Konflikty związane z władaniem domem
 • Wydłużający się okres prowadzenia sprzedaży
 • Małe zainteresowanie nieruchomością
 • Kłopot związany ze spłatą współwłaściciela
 • Przekwaterowanie albo chęć spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie lokator użytkuje nieruchomość (lub nie użytkuje go), użytkuje bez żadnego zezwolenia; poprzedni posiadacz lub lokator nie zamierzają opuścić lokalu.
   • Zadłużone nieruchomości – domy którym grozi egzekucja komornicza, będące hipoteką, z długiem czynszowym, zajęte na skutek pożyczek i innych zobowiązań.
   • Nieruchomości pozbawione uregulowania stanu prawnego – brak księgi wieczystej, pomyłki w księdze wieczystej, bez przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Nieruchomości niepełnowartościowe – po dewastacji, uszkodzone wskutek działania ognia albo wody, bez mediów, z uciążliwym dojazdem, konstrukcje przeznaczone do usunięcia.
   • Nieruchomości obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z lokatorem, ze służebnością osobistą, obciążeniami innych osób.
   • Nieruchomości wspólne – z udziałem otrzymanym na skutek odziedziczenia bądź po zerwaniu małżeństwa, z nieokreślonym współwłaścicielem.
   • Domy pełnowartościowe, wymagające szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W sytuacji, kiedy zależy Ci na jak najszybszej sprzedaży, zdobyciu gotówki oraz na uniknięciu zbędnych wydatków – zdecyduj się na pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Rydzyna określana jest po analizie 10 różnych propozycji skupów nieruchomości za gotówkę z całego kraju. To gwarancja, że otrzymasz najkorzystniejszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena mieszkań – kalkulator online?

Planujesz skorzystać ze wsparcia kalkulatorów do określania wyceny nieruchomości? Należy wiedzieć, że taka wycena mieszkania nie w każdym razie jest miarodajna ponieważ narzędzia do wyceny domów nie uwzględniają czynników zmniejszających wartość nieruchomości, takich jak współwłasność. W rezultacie wycena nieruchomości może być zbyt duża przez co niełatwo będzie Ci wyszukać zainteresowanego, który będzie chętny, by ją zaakceptować. U nas otrzymujesz indywidualną wycenę domu Rydzyna, która jednocześnie będzie stanowić propozycję zakupu.

Źródła danych do wycen domów

Wycenę mieszkań Rydzyna prezentujemy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszystkich czynników mogących mieć wpływ na cenę nieruchomości. W tym celu przyjedziemy na sprzedawaną nieruchomość oraz sporządzimy dokument wraz z fotografiami, który następnie prześlemy jednostkom przygotowującym wyceny nieruchomości Rydzyna, a Ty zyskujesz gwarancję, że oferty cenowe to ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – biegły?

Piszesz ogłoszenie, ale nie masz rozeznania na ile wycenić swój dom? Wycena domów może być sporządzona przez biegłego i część oferujących z tego korzysta. Jednak tego typu wycena domu pociąga za sobą wysoki wydatek, a nie masz ani odrobiny pewności, iż napotkasz zainteresowanego, który będzie skłonny zaakceptować wyliczoną cenę. W naszej firmie możesz liczyć na uczciwą wycenę domu, która jednocześnie jest propozycją zakupu.

Wycena mieszkań Rydzyna – przejrzenie ofert?

Szybką metodą na określenie ceny ofertowanej nieruchomości jest porównanie ofert jak najbardziej podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy najczęściej gazety czy też portale ogłoszeniowe. Pamiętaj jednak, że nie spotkasz dwóch takich samych mieszkań, a nawet znikome różnice mogą istotnie wpływać na cenę nieruchomości. W rezultacie możesz przypadkowo ustalić zbyt małą kwotę mieszkania, czym narazisz się na zmniejszenie zysków dla Ciebie lub też możesz zawyżyć wartość, która z kolei spowoduje, że trudno będzie Ci zainteresować klienta. My sporządzamy personalizowaną wycenę mieszkania Rydzyna i jednocześnie oferujemy odkupienie mieszkania za gotówkę.

Czy wycena mieszkań Rydzyna jest zobowiązująca?

Wcale nie! Nie trzeba obawiać się, że darmowa wycena domów Rydzyna musi zawierać gdzieś „haczyk”. Obojętne jest to czy zdecydujesz się skorzystać z wybranej wyceny czy wszelkie oddalić – nie jesteś zmuszony do ponoszenia jakichkolwiek wydatków z tytułu przygotowanych propozycji. Wypełniając formularz o wycenę domu Rydzyna możesz zaznajomić się z propozycjami cenowymi firm skupujących, a później poszukiwać kupujących samodzielnie, ale wiedząc dzięki temu jaką sumę możesz oczekiwać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button