Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Ryki – natychmiastowa i zyskowna sprzedaż domu za gotówkę

Oszacowania wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Ryki zawierają faktyczną cenę rynkową, za jaką skupy mieszkań są skłonne kupić nieruchomość od ręki za należności w formie gotówki. Nie musisz bać się absolutnie żadnych dodatkowych kosztów, prowizji czy też opłat. Może być tak, że po przejrzeniu w internecie ofert nieruchomości podobnych do Twojej uświadomisz sobie, że nasza wycena mieszkania Ryki jest niewystarczająco korzystna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Ryki zostały sporządzone z uwzględnieniem czynników negatywnie wpływających na cenę nieruchomości. Do tego typu czynników można zakwalifikować np. problemy z najemcą, zadłużenie czy skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

W przypadku, kiedy podejmiesz decyzję, żeby sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, dopełnienie formalności w biurze notarialnym umówimy w najbliższym dla Ciebie miejscu, by nie narażać Cię na dodatkowe koszty. U nas załatwianie formalności może zająć tylko tydzień, a umówioną kwotę otrzymasz do ręki albo poprzez przelew już w momencie zawarcia aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Trzeba mieć świadomość, że ceny ofertowe są nieco inne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to takie, które kupujący rzeczywiście ponosi w chwili realizacji transakcji. Różnice te wynikają z prowadzonych negocjacji pomiędzy stronami, które są bardzo częste a które to prowadzą do tego, że posiadacze nieruchomości wyrażają zgodę na kwoty zaniżone nawet od kilku do kilkunastu procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz jeszcze dodać prowizję pośrednika, która zwykle wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Do innych wad sprzedaży z pomocą pośrednika musisz wrzucić czas oczekiwania na nabywcę, który to okres może trwać nawet kilkanaście tygodni. Koszty utrzymania nieruchomości w trakcie tego okresu to także znaczne koszty, wynikające z bieżących opłat. Gdy kupiec będzie korzystał z kredytu hipotecznego, czas oczekiwania na finalizację transakcji zwiększy się o kolejne tygodnie.

4 etapy do błyskawicznej gotówki!

1

SKŁADASZ FORMULARZ

Udzielasz nam informacji na temat} posiadanej nieruchomości. Do 2 godzin dostajesz wycenę mieszkania Ryki.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Spomiędzy dziesięciu kalkulacji konkurencyjnych firm, przedstawiamy Ci najbardziej korzystną i odpowiadającą Twoim wymaganiom.

3

UZGADNIAMY CZAS SPOTKANIA W KANCELARII NOTARIALNEJ

Ustalimy najodpowiedniejsze dla Ciebie miejsce i pasujący termin wizyty w biurze notarialnym.

4

OTRZYMUJESZ GOTÓWKĘ

W chwili podpisania dokumentu notarialnego, otrzymujesz pieniądze do ręki bądź poprzez błyskawiczny przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI NIEODPŁATNIE

Prześlij formularz, by dostać wycenę domu Ryki na podstawie ofert 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie tracisz – jedynie zdobędziesz rozeznanie ile możesz zyskać!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie nieruchomości – współpraca

Zapewniamy, iż dzięki współpracy z naszą firmą możesz:

 • z przemyśleniem zdecydować o sprzedaniu nieruchomości
 • mieć radość ze zrealizowanej sprzedaży
 • uwolnić się od strapień i ze spokojem popatrzeć w przyszłość

W jakich problemach możemy Ci pomóc?

 • Zadłużenie nieruchomości
 • Spory związane z władaniem nieruchomością
 • Długi okres sprzedaży domu
 • Znikome zainteresowanie kupujących
 • Kłopot ze spłatą współwłaściciela
 • Przekwaterowanie i chęć pozyskania kapitału

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie lokator zamieszkuje mieszkanie (lub nie zamieszkuje), zamieszkuje bez jakiegokolwiek zezwolenia; wcześniejszy właściciel czy też najemca nie zamierzają opuszczać mieszkania.
   • Zadłużone nieruchomości – mieszkania zagrożone egzekucją komorniczą, obciążone hipoteką, z nieuregulowanym zobowiązaniem dotyczącym czynszu, zajęte wskutek pożyczek lub innych zobowiązań.
   • Mieszkania których stan prawny pozostaje bez uregulowania – bez księgi wieczystej, nieścisłości w księdze wieczystej, bez przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Nieruchomości z niepełną wartością – celowo uszkodzone, zniszczone w wyniku działania ognia bądź powodzi, pozbawione mediów, z uciążliwym dojazdem, budynki przeznaczone do zniszczenia.
   • Domy z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z najemcą, ze służebnością gruntową, obciążeniami osób trzecich.
   • Mieszkania we współwłasności – z prawem nabytym w wyniku dziedziczenia czy też po rozwodzie, z nieznanym drugim właścicielem.
   • Nieruchomości pełnowartościowe, potrzebujące szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na ekspresowej sprzedaży, pozyskaniu gotówki i na braku dodatkowych kosztów – wybierz pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Ryki wyliczona jest po przeanalizowaniu dziesiątki niezależnych ofert podmiotów skupujących nieruchomości od ręki z całej Polski. To pewność, że dostaniesz najkorzystniejszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena mieszkań – kalkulator internetowy?

Zamierzasz skorzystać z pomocy programów do określania wartości mieszkania? Należy mieć świadomość, że tego rodzaju wycena domu nie zawsze jest miarodajna bo programy do wyceny nieruchomości nie uznają czynników zaniżających cenę nieruchomości, takich jak służebność. Z tego powodu wycena nieruchomości może być dużo zawyżona przez co ciężko będzie Ci wyszukać zainteresowanego, który będzie skłonny, żeby się na nią zgodzić. U nas dostajesz dopasowaną wycenę nieruchomości Ryki, która jednocześnie będzie stanowiła propozycję zakupu.

Źródła danych do wycen nieruchomości

Wycenę nieruchomości Ryki ustalamy po poznaniu wszystkich czynników mających znaczenie dla ceny nieruchomości. W tym celu oglądniemy Twoją nieruchomość oraz sporządzimy dokument razem ze zdjęciami, który później przekażemy skupom przygotowującym wyceny nieruchomości Ryki, a Ty masz gwarancję, że wyceny zawierają ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – specjalista?

Redagujesz anons, ale nie wiesz jaką podać cenę za swój dom? Wycena domu może odbywać się z udziałem biegłego i część osób decyduje się na to. Pamiętaj jednak, że taka wycena domu generuje wysoki koszt, a nie masz wcale gwarancji, iż napotkasz kupującego, który będzie gotowy zapłacić wyliczoną sumę. U nas dostajesz podobną wycenę domów, która od razu jest propozycją nabycia.

Wycena mieszkań Ryki – przejrzenie ofert?

Inną metodą na ustalenie wartości ofertowanej nieruchomości jest przeglądnięcie ofert możliwie podobnych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy zwykle czasopisma czy też serwisy ogłoszeniowe. Musisz jednak mieć świadomość, że nie odnajdziesz dwóch takich samych mieszkań, a nawet małe różnice mogą istotnie przełożyć się na cenę nieruchomości. W rezultacie możesz niechcący zaniżyć kwotę nieruchomości, co spowoduje straty dla Ciebie bądź też możesz zawyżyć wartość, która zaś zaskutkuje tym, że zainteresowanie ze strony kupców będzie niewielkie bądź nawet zerowe. My sporządzamy dedykowaną wycenę mieszkań Ryki a jednocześnie oferujemy odkupienie nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena nieruchomości Ryki stanowi zobowiązanie do zaakceptowania jednej z 10 propozycji?

Absolutnie nie! Nie należy mieć obaw, że darmowa wycena domu Ryki ma gdzieś „haczyk”. Obojętne jest to czy zdecydujesz się skorzystać z którejś wyceny czy też całe 10 oddalić – nie ponosisz jakichkolwiek opłat z tytułu sporządzenia wycen. Wypełniając formularz o wycenę domu Ryki masz możliwość zaznajomić się z ofertami cenowymi od skupów nieruchomości, a później prowadzić sprzedaż we własnym zakresie, ale zdobywając dzięki temu zorientowanie jaką cenę możesz oczekiwać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button