Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Wolbrom – natychmiastowa i opłacalna sprzedaż domu za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości określimy na bazie 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Wolbrom wskazują rzeczywistą cenę rynkową, po której jednostki skupujące chcą nabyć nieruchomość od zaraz wręczając pieniądze w formie gotówkowej. Nie musisz obawiać się żadnych utajonych kosztów, prowizji czy też opłat. Istnieje możliwość, że po przeglądnięciu w gazecie ofert nieruchomości podobnych do Twojej zdasz sobie sprawę, że nasza wycena mieszkania Wolbrom jest niewystarczająco atrakcyjna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Wolbrom zostały przygotowane z uwzględnieniem czynników negatywnie wpływających na cenę nieruchomości. Do tego typu czynników można zaliczyć np. kłopotliwego najemcę, długi czy niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

W przypadku, kiedy podejmiesz decyzję, żeby przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, dopełnienie formalności u notariusza ustalimy w najodpowiedniejszej dla Ciebie lokalizacji, aby nie zaoszczędzić Ci ponoszenia dodatkowych kosztów. Z nami cały proces sprzedaży może trwać najdłużej tydzień, a umówioną kwotę otrzymujesz gotówką lub przelewem od razu w dniu zawarcia dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Należy wiedzieć, że ceny ofertowe są nieco inne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to takie, jakie kupujący faktycznie ponosi przy sprzedaży. Rozbieżności te są wynikiem prowadzonych negocjacji między sprzedającym a nabywającym, które są nie do uniknięcia a które to sprawiają, że właściciele akceptują ceny zaniżone nawet od kilku do kilkunastu procent. Sprzedając nieruchomość musisz jeszcze doliczyć kwotę dla pośredniczącego, która zwykle jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Do innych wad sprzedaży z udziałem pośrednika należy zaliczyć czas poszukiwania nabywcy, który to czas niejednokrotnie trwa nawet kilkanaście tygodni. Utrzymywanie nieruchomości w trakcie tego czasu to także znaczne wydatki, wynikające z bieżących opłat. Gdy nabywający będzie korzystał z kredytu hipotecznego, czas oczekiwania na finalizację transakcji przedłuży się o następne tygodnie.

4 etapy do ekspresowej sprzedaży!

1

SKŁADASZ WNIOSEK O SPORZĄDZENIE WYCENY

Udzielasz nam informacji na temat} posiadanej nieruchomości. W zaledwie 2 godziny otrzymujesz wycenę mieszkania Wolbrom.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Z dziesięciu wycen różnych firm, przedstawiamy Ci najkorzystniejszą i zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

UZGADNIAMY TERMIN WIZYTY U NOTARIUSZA

Uzgodnimy najodpowiedniejsze dla Ciebie miejsce i najdogodniejszy termin spotkania u notariusza.

4

OTRZYMUJESZ PIENIĄDZE

W momencie podpisania dokumentu notarialnego, dostajesz gotówkę do ręki albo poprzez ekspresowy przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZ OPŁAT

Prześlij formularz, by dostać wycenę mieszkania Wolbrom na bazie ofert 10 skupów nieruchomości! Nic nie płacisz – jedynie dowiesz się na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie domu – dlaczego warto?

Zapewniamy, że współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • świadomie zadecydować o sprzedaniu mieszkania
 • zyskać radość ze zrealizowanej transakcji
 • uwolnić się od strapień i spokojnie popatrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach służymy pomocą?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Spory związane z prawem do władania nieruchomością
 • Wydłużający się czas sprzedaży domu
 • Znikome zainteresowanie wśród kupców
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przeprowadzka i chęć pozyskania kapitału

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co kupujemy?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie lokator zamieszkuje nieruchomość (albo nie zamieszkuje), zamieszkuje bez żadnego pozwolenia; były posiadacz bądź najemca nie chcą wyprowadzać się z mieszkania.
   • Zadłużone nieruchomości – nieruchomości podlegające egzekucji komorniczej, stanowiące hipotekę, z nieuregulowanym zobowiązaniem dotyczącym czynszu, zajęte na skutek kredytów i innych umów.
   • Mieszkania których stan prawny jest bez uregulowania – brak księgi wieczystej, błędy w księdze wieczystej, bez przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Mieszkania z niepełną wartością – celowo uszkodzone, uszkodzone w wyniku działania ognia albo wody, bez dostępu do mediów, z uciążliwym dojazdem, obiekty do wyburzenia.
   • Domy z problemami – z prawem dożywocia, obciążone lokatorem, ze służebnością osobistą, obciążeniami osób trzecich.
   • Mieszkania współwłasnościowe – z prawem nabytym na drodze odziedziczenia bądź po rozwodzie, z niewiadomym drugim właścicielem.
   • Mieszkania w pełni wartościowe, które wymagają bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na szybkiej sprzedaży, pozyskaniu funduszy i na braku zbędnych kosztów – zdecyduj się na pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Wolbrom wyliczona jest na podstawie dziesięciu konkurencyjnych ofert firm dokonujących skupu nieruchomości od ręki z całej Polski. Masz pewność, że dostaniesz najkorzystniejszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena nieruchomości – przelicznik internetowy?

Poszukujesz przeliczników do określania wyceny mieszkania? Należy mieć świadomość, że tego rodzaju wycena domów nie w każdym razie jest miarodajna gdyż aplikacje do wyceny mieszkania nie biorą pod uwagę czynników zaniżających wartość nieruchomości, takich jak współwłasność. Końcowo wycena mieszkań może być bardzo zawyżona przez co ciężko będzie Ci wyszukać klienta, który będzie skłonny, aby ją zaakceptować. U nas otrzymujesz precyzyjną wycenę mieszkań Wolbrom, która od razu będzie stanowić propozycję odkupienia.

Dane do wycen mieszkań

Wycenę mieszkania Wolbrom przygotowujemy po zaczerpnięciu informacji na temat wszelkich czynników mogących mieć wpływ na cenę nieruchomości. W tym celu oglądniemy Twoją nieruchomość i przygotujemy opis wraz z fotografiami, który potem udostępnimy podmiotom sporządzającym wycenę nieruchomości Wolbrom, a Ty zyskujesz pewność, że zaoferowane ceny nieruchomości nie zmienią się.

wycena nieruchomości

Wycena domu – biegły?

Przygotowujesz informację o sprzedaży, ale nie wiesz za ile sprzedać oferowany dom? Wycena domu może odbywać się z udziałem biegłego i część właścicieli z tego korzysta. Jednakże tego typu wycena domu wiąże się ze znacznym kosztem, a nie masz ani odrobiny gwarancji, iż spotkasz kupca, który będzie skłonny zaakceptować obliczoną sumę. W naszej firmie dostajesz podobną wycenę domu, która od razu jest propozycją odkupienia.

Wycena mieszkania Wolbrom – przejrzenie ofert?

Innym wyjściem na ustalenie wartości posiadanej nieruchomości jest analiza ofert jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy zwykle gazety i portale ogłoszeniowe. Trzeba jednak być świadomym, że nie napotkasz dwóch jednakowych nieruchomości, a nawet znikome rozbieżności mogą w dużej mierze przełożyć się na wartość nieruchomości. Na skutek tego możesz nieświadomie zaniżyć cenę mieszkania, co spowoduje straty dla Ciebie bądź też możesz ustalić za dużą kwotę, która z kolei zaskutkuje tym, że zainteresowanie ze strony kupujących będzie znikome albo nawet go nie będzie. My przygotowujemy dedykowaną wycenę mieszkania Wolbrom a jednocześnie wysuwamy propozycję odkupienia nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena domu Wolbrom jest zobowiązująca?

Oczywiście, że nie! Nie należy mieć obaw, że nieodpłatna wycena mieszkania Wolbrom ma gdzieś „haczyk”. To obojętne czy podejmiesz decyzję, żeby skorzystać z którejś propozycji czy też wszystkie oddalić – nie jesteś zmuszony do uregulowania żadnych wydatków z racji sporządzonych ofert. Zamawiając wycenę nieruchomości Wolbrom możesz poznać oferty cenowe od skupów nieruchomości, a następnie prowadzić sprzedaż samodzielnie, ale wiedząc dzięki temu jakiej sumy oczekiwać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button