Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Paczków – natychmiastowa i intratna sprzedaż domu za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości ustalimy w oparciu o 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Paczków wskazują faktyczną cenę rynkową, za którą skupy mieszkań chcą wykupić nieruchomość od ręki za gotówkę. Nie musisz bać się absolutnie żadnych nieujawnionych kosztów, prowizji lub dopłat. Istnieje możliwość, że po przeglądnięciu w internecie ofert nieruchomości podobnych do Twojej dojdziesz do wniosku, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Paczków jest mniej zyskowna. Nie zapominaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Paczków zostały sporządzone z wzięciem pod uwagę czynników zaniżających wartość nieruchomości. Do takich czynników można zakwalifikować na przykład kłopoty z lokatorem, nieuregulowane należności lub zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeżeli zdecydujesz się sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, spotkanie w kancelarii notarialnej zorganizujemy w najdogodniejszej dla Ciebie lokalizacji, żeby nie narażać Cię na koszty podróży. U nas cały proces sprzedaży może zająć najdłużej tydzień, a należności otrzymasz gotówką albo na konto od razu w dniu podpisania aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Trzeba mieć świadomość, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, jakie kupujący realnie ponosi podczas realizacji transakcji. Rozbieżności te biorą się z prowadzonych negocjacji pomiędzy stronami, które są bardzo częste a które to sprawiają, że właściciele akceptują ceny niższe nawet o kilka bądź kilkanaście procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz dodatkowo doliczyć zapłatę dla firmy pośredniczącej, która zazwyczaj jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Do następnych minusów sprzedaży z udziałem pośrednika musisz zaliczyć okres wyczekiwania na zainteresowanego, który to okres niejednokrotnie trwa nawet kilkanaście tygodni. Utrzymywanie nieruchomości w trakcie tego okresu to też duże koszty, powiązane z bieżącymi opłatami. Gdy kupiec będzie posiłkował się pożyczką hipoteczną, czas oczekiwania na finalizację sprzedaży zwiększy się o następne tygodnie.

4 kroki do ekspresowej gotówki!

1

SKŁADASZ WNIOSEK O WYCENĘ

Udzielasz nam informacji na temat} oferowanej nieruchomości. W zaledwie 2 godziny dostaniesz wycenę mieszkania Paczków.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Z 10 wycen konkurencyjnych firm, polecamy Ci najkorzystniejszą oraz spełniającą Twoje wymagania.

3

USTALAMY TERMIN SPOTKANIA W BIURZE NOTARIALNYM

Ustalimy najdogodniejszą dla Ciebie lokalizację oraz najdogodniejszy termin zawarcia aktu notarialnego.

4

DOSTAJESZ PIENIĄDZE

W chwili zawarcia dokumentu notarialnego, dostajesz uzgodnioną kwotę do ręki lub poprzez szybki przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZPŁATNIE

Wypełnij wniosek o sporządzenie wyceny, żeby otrzymać wycenę domu Paczków w oparciu o oferty 10 skupów nieruchomości! Nic nie musisz płacić – jedynie sprawdzisz na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny nieruchomości – podejmij współpracę

Gwarantujemy, iż współpraca z nami pozwoli Ci:

 • z rozsądkiem zdecydować o sprzedaniu nieruchomości
 • osiągnąć zadowolenie z przeprowadzonej sprzedaży
 • rozwiązać kłopoty i optymistycznie spojrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach jesteśmy w stanie pomóc?

 • Zadłużenie nieruchomości
 • Spory związane z władaniem nieruchomością
 • Długotrwały okres prowadzenia sprzedaży
 • Znikome zainteresowanie wśród kupców
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Zmiana miejsca zamieszkania albo konieczność spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości odkupujemy?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie najemca zamieszkuje mieszkanie (albo nie mieszka), użytkuje nie mając żadnego tytułu prawnego; poprzedni właściciel czy też lokator nie zamierzają wyprowadzić się z mieszkania.
   • Nieruchomości obciążone długiem – domy podlegające egzekucji komorniczej, stanowiące hipotekę, z zadłużeniem dotyczącym czynszu, zajęte w wyniku pożyczek i innych zobowiązań.
   • Nieruchomości pozbawione uregulowania stanu prawnego – bez księgi wieczystej, błędy w księdze wieczystej, z niezrealizowanym postępowaniem spadkowym.
   • Domy pozbawione pełnej wartości – zdemolowane, zniszczone na skutek pożaru czy też wody, z brakiem mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, budynki do zniszczenia.
   • Domy z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone najemcą, ze służebnością gruntową, obciążeniami osób trzecich.
   • Mieszkania we współwłasności – z prawem orzeczonym w wyniku spadku czy też po zerwaniu małżeństwa, z nieznanym współwłaścicielem.
   • Domy pełnowartościowe, wymagające możliwie najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W przypadku, kiedy zależy Ci na szybkiej sprzedaży, pozyskaniu gotówki a także na uniknięciu dodatkowych kosztów – postaw na pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Paczków kalkulowana jest na bazie dziesięciu różnych propozycji podmiotów zajmujących się skupem nieruchomości za gotówkę z całego kraju. To gwarancja, że dostaniesz najkorzystniejszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny domów – przelicznik online?

Planujesz skorzystać ze wsparcia przeliczników do określania wyceny nieruchomości? Pamiętaj jednak, że taka wycena nieruchomości nie za każdym razem jest rzetelna gdyż przeliczniki do wyceny mieszkań nie biorą pod uwagę czynników pomniejszających wartość nieruchomości, takich jak służebność. Końcowo wycena nieruchomości może być zbyt duża przez co niełatwo będzie Ci wyszukać kupca, który będzie chętny, by ją zaakceptować. W naszym skupie dostajesz precyzyjną wycenę mieszkań Paczków, która jednocześnie będzie stanowiła propozycję odkupienia.

Informacje do wycen nieruchomości

Wycenę mieszkania Paczków prezentujemy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszelkich czynników mogących mieć wpływ na cenę nieruchomości. Stąd też oglądniemy Twoją nieruchomość oraz przygotujemy raport wraz z fotografiami, który później wyślemy podmiotom przygotowującym wyceny nieruchomości Paczków, a Ty otrzymujesz pewność, że wyceny to niepodlegające zmianom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – specjalista?

Piszesz anons, ale nie masz rozeznania jaką możesz wpisać cenę za swój dom? Wycena domów może odbywać się z udziałem eksperta i część sprzedających decyduje się na to. Trzeba jednak mieć świadomość, że tego typu wycena domu jest związana z wysokim kosztem, a nie daje ani odrobiny pewności, że napotkasz kupca, który będzie chętny zapłacić taką cenę. W naszej firmie możesz liczyć na obiektywną wycenę domu, która od razu jest propozycją nabycia.

Wycena mieszkań Paczków – porównanie ofert?

Najłatwiejszym rozwiązaniem na oszacowanie ceny ofertowanej nieruchomości jest przeglądnięcie ogłoszeń jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy z reguły czasopisma czy też internet. Wiedz jednak, że nie spotkasz dwóch jednakowych mieszkań, a nawet z pozoru małoznaczące różnice mogą istotnie wpłynąć na cenę mieszkania. W rezultacie możesz nieświadomie ustalić za niską cenę mieszkania, czym spowodujesz mniejsze zyski dla Ciebie bądź też możesz ustalić zbyt wysoką wartość, która zaś sprawi, że trudno będzie Ci wyszukać nabywcę. My przygotowujemy personalizowaną wycenę mieszkań Paczków i jednocześnie wychodzimy z propozycją zakupu nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena nieruchomości Paczków stanowi zobowiązanie do przyjęcia którejś propozycji?

Oczywiście, że nie! Nie musisz bać się, że bezpłatna wycena domów Paczków posiada jakiś „haczyk”. To obojętne czy zdecydujesz się zaakceptować którąś propozycję czy też całą dziesiątkę odrzucić – nie ponosisz jakichkolwiek opłat z tytułu sporządzonych propozycji. Zamawiając wycenę nieruchomości Paczków możesz zaznajomić się z ofertami cenowymi od skupów nieruchomości, a dalej prowadzić sprzedaż samodzielnie, ale wiedząc dzięki temu jaką sumę możesz wymagać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button