Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Ozimek – natychmiastowa i korzystna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości ustalimy w oparciu o 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Ozimek zawierają faktyczną wartość rynkową, za jaką skupy mieszkań są gotowe kupić nieruchomość od zaraz wręczając pieniądze w formie gotówki. Nie musisz obawiać się żadnych utajonych kosztów, prowizji czy dopłat. Istnieje możliwość, że po przejrzeniu w gazecie ogłoszeń nieruchomości zbliżonych do Twojej dojdziesz do wniosku, że nasza wycena mieszkania Ozimek jest niewystarczająco atrakcyjna. Pamiętaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Ozimek mają już uwzględnione czynniki obniżające cenę nieruchomości. Do powyższych czynników można zakwalifikować np. problemowego najemcę, zadłużenie czy zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeśli podejmiesz decyzję, by sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, dopełnienie formalności w biurze notarialnym ustalimy w najbliższym dla Ciebie miejscu, aby nie zaoszczędzić Ci ponoszenia dodatkowych kosztów. U nas załatwianie formalności może potrwać tylko tydzień, a należności otrzymujesz gotówką lub poprzez przelew od razu w dzień zawarcia aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Trzeba mieć świadomość, że ceny ofertowe są trochę odmienne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to ceny, jakie nabywający faktycznie ponosi w momencie sprzedaży. Rozbieżności te wynikają z prowadzonych negocjacji pomiędzy sprzedającym a kupującym, które są bardzo częste i doprowadzają do tego, że posiadacze nieruchomości zgadzają się na kwoty pomniejszone nawet o kilka lub kilkanaście procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz dodatkowo uwzględnić prowizję pośrednika, która z reguły jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Do następnych wad takiego rozwiązania musisz wrzucić okres wyczekiwania na nabywcę, który to okres może trwać nawet kilkanaście tygodni. Koszty ponoszone na utrzymanie nieruchomości przez ten czas to także duże koszty, powiązane z bieżącymi opłatami. W przypadku, jeżeli kupiec będzie wspierał się pożyczką hipoteczną, okres czekania na finalizację transakcji zwiększy się o następne tygodnie.

4 kroki do błyskawicznej gotówki!

1

WYPEŁNIASZ FORMULARZ

Dostarczasz nam informacje dotyczące na temat} oferowanej nieruchomości. Po 2 godzinach otrzymasz wycenę mieszkania Ozimek.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Z dziesięciu kalkulacji konkurencyjnych firm, polecamy Ci najlepszą i zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

UZGADNIAMY CZAS WIZYTY W BIURZE NOTARIALNYM

Uzgodnimy najdogodniejszą dla Ciebie lokalizację i odpowiadający termin podpisania aktu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ PIENIĄDZE

W chwili podpisania aktu notarialnego, otrzymasz gotówkę do ręki albo poprzez szybki przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZ OPŁAT

Uzupełnij wniosek o sporządzenie wyceny, a otrzymasz wycenę nieruchomości Ozimek na podstawie ofert 10 skupów nieruchomości! Nic nie musisz płacić – tylko dowiesz się na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości domu – podejmij współpracę

Gwarantujemy, że współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • rozsądnie zdecydować o sprzedaniu domu
 • osiągnąć satysfakcję z dokonanej sprzedaży
 • rozwiązać problemy i spokojnie patrzeć w przyszłość

W jakich problemach możemy Ci pomóc?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Konflikty związane z prawem do władania domem
 • Wydłużający się okres sprzedaży mieszkania
 • Nikłe zainteresowanie wśród kupujących
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przeprowadzka albo konieczność spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości nabywamy?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie lokator użytkuje mieszkanie (lub nie mieszka), zamieszkuje bez jakiegokolwiek tytułu prawnego; poprzedni posiadacz albo lokator nie zamierzają wyprowadzić się z nieruchomości.
   • Nieruchomości obciążone długiem – domy podlegające egzekucji komorniczej, stanowiące hipotekę, z długiem dotyczącym czynszu, zajęte na skutek kredytów bądź innych umów.
   • Mieszkania których stan prawny jest nieuregulowany – pozbawione księgi wieczystej, z pomyłkami w księdze wieczystej, z brakiem przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Mieszkania pozbawione pełnej wartości – zdemolowane, uszkodzone w wyniku pożaru albo wody, bez dostępu do mediów, z uciążliwym dojazdem, budynki przeznaczone do wyburzenia.
   • Mieszkania z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z zamieszkującym, ze służebnością osobistą, roszczeniami innych osób.
   • Domy współwłasnościowe – z udziałem nabytym na skutek odziedziczenia czy też po rozwodzie, z nieznanym drugim właścicielem.
   • Nieruchomości o pełnej wartości, wymagające prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W sytuacji, kiedy zależy Ci na jak najszybszej sprzedaży, pozyskaniu gotówki oraz na braku dodatkowych wydatków – postaw na pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Ozimek określana jest w oparciu o dziesiątkę niezależnych propozycji skupów nieruchomości za gotówkę z całej Polski. Masz gwarancję, że otrzymasz najatrakcyjniejszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny mieszkań – przelicznik online?

Chcesz skorzystać ze wsparcia przeliczników do określania wyceny domu? Musisz mieć świadomość, że taka wycena nieruchomości nie za każdym razem jest rzetelna ponieważ aplikacje do wyceny domu nie biorą pod uwagę czynników negatywnie wpływających na wartość nieruchomości, takich jak problematyczny dojazd. W efekcie wycena nieruchomości może być zbyt wysoka przez co trudno będzie Ci znaleźć klienta, który będzie chętny, by się na nią zgodzić. U nas masz dedykowaną wycenę mieszkań Ozimek, która od razu będzie stanowiła ofertę zakupu.

Źródła danych do wyceny domów

Wycenę mieszkań Ozimek sporządzamy po poznaniu wszelkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. Stąd też przybędziemy na Twoją nieruchomość i przygotujemy opis razem z fotografiami, który potem udostępnimy jednostkom sporządzającym wycenę nieruchomości Ozimek, a Ty otrzymujesz gwarancję, że propozycje cenowe zawierają ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – biegły?

Redagujesz anons, ale nie masz pojęcia za ile sprzedać swój dom? Wycena domu może odbyć się z udziałem biegłego i wiele sprzedających z tego korzysta. Jednak tego typu wycena domu wiąże się z wysokim wydatkiem, a nie masz ani odrobiny pewności, iż znajdziesz kupującego, który będzie chętny zgodzić się na taką cenę. W naszej firmie możesz liczyć na obiektywną wycenę domu, która jednocześnie jest ofertą zakupienia.

Wycena mieszkań Ozimek – przeglądnięcie ofert?

Najprostszym rozwiązaniem na określenie wartości swojej nieruchomości jest przeglądnięcie ofert jak najbardziej podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy z reguły czasopisma albo internet. Trzeba jednak mieć świadomość, że nie wyszukasz dwóch jednakowych nieruchomości, a nawet pojedyncze różnice mogą istotnie wpłynąć na wartość mieszkania. W efekcie możesz mimowolnie zaniżyć wartość mieszkania, co spowoduje mniejsze zyski dla Ciebie albo też możesz ustalić za wysoką kwotę, która zaś poskutkuje tym, że niełatwo będzie Ci wyszukać kupującego. My sporządzamy precyzyjną wycenę mieszkania Ozimek i jednocześnie wysuwamy ofertę odkupienia nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena domu Ozimek zobowiązuje do zaakceptowania jednej propozycji?

Absolutnie nie! Nie trzeba mieć obaw, że nieodpłatna wycena domu Ozimek ma jakiś „haczyk”. Obojętnie czy zdecydujesz się skorzystać z wybranej oferty czy całą dziesiątkę oddalić – nie masz obowiązku wnoszenia żadnych opłat z tytułu sporządzonych propozycji. Zamawiając wycenę nieruchomości Ozimek możesz zapoznać się z propozycjami cenowymi firm skupujących, a dalej przeprowadzać sprzedaż samodzielnie, ale mając dzięki temu zorientowanie jakiej sumy oczekiwać za sprzedawaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button