Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Morawica – błyskawiczna i korzystna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Ustalenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy na bazie 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Morawica określają rzeczywistą wartość rynkową, po której firmy skupujące są gotowe kupić nieruchomość od zaraz przekazując należności w postaci gotówki. Nie ma ryzyka żadnych dodatkowych kosztów, prowizji albo opłat. Istnieje możliwość, że oglądając w gazecie oferty nieruchomości upodobnionych do Twojej przemyślisz sobie, że nasza wycena mieszkania Morawica jest za mało intratna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Morawica zostały sporządzone z wzięciem pod uwagę czynników obniżających cenę nieruchomości. Do takich czynników można zakwalifikować np. kłopotliwego lokatora, zadłużenie bądź trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy zdecydujesz się sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, wizytę w biurze notarialnym umówimy w najdogodniejszej dla Ciebie lokalizacji, by nie zaoszczędzić Ci ponoszenia dodatkowych kosztów. Z nami załatwianie formalności może zająć jedynie tydzień, a pieniądze otrzymasz do ręki albo poprzez przelew od razu w dzień opatrzenia podpisem dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Należy być świadomym, że ceny ofertowe są trochę inne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to ceny, jakie nabywający faktycznie ponosi w chwili realizacji transakcji. Różnice te są rezultatem negocjacji między stronami, które są nieuniknione a które to powodują, że sprzedający wyrażają zgodę na kwoty obniżone nawet o kilkanaście procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz jeszcze doliczyć zapłatę dla pośredniczącego, która zwykle jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Jako następny minus sprzedaży z udziałem pośrednika należy zakwalifikować okres wyczekiwania na kupca, który to czas może trwać nawet kilkanaście tygodni. Utrzymanie nieruchomości w trakcie tego okresu to też duże wydatki, związane z bieżącymi opłatami. Jeżeli kupiec będzie korzystał z pożyczki hipotecznej, czas czekania na finalizację transakcji zwiększy się o kolejne miesiące.

4 kroki do błyskawicznej sprzedaży!

1

WYPEŁNIASZ KWESTIONARIUSZ

Przekazujesz nam informacje dotyczące dotyczących} sprzedawanej nieruchomości. W ciągu 2 godzin dostajesz wycenę mieszkania Morawica.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Spośród 10 wycen skupów nieruchomości, polecamy Ci najkorzystniejszą i zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

USTALAMY CZAS SPOTKANIA W KANCELARII NOTARIALNEJ

Ustalimy najlepszą dla Ciebie lokalizację a także pasujący termin wizyty w kancelarii notarialnej.

4

DOSTAJESZ PIENIĄDZE

W chwili podpisania dokumentu notarialnego, dostajesz gotówkę do ręki albo poprzez ekspresowy przelew bankowy.

DARMOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Uzupełnij formularz, by dostać wycenę mieszkania Morawica na podstawie ofert 10 skupów nieruchomości! Nic nie musisz płacić – jedynie zdobędziesz wiedzę na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny mieszkania – współpraca

Gwarantujemy, iż współpraca z nami pozwoli Ci:

 • z rozwagą zadecydować o sprzedaży mieszkania
 • poczuć zadowolenie z przeprowadzonej transakcji
 • rozwiązać trudności i spokojnie popatrzeć w przyszłość

W jakich problemach służymy wsparciem?

 • Zadłużenie nieruchomości
 • Konflikty wynikłe z prawa do władania domem
 • Długi czas prowadzenia sprzedaży
 • Niewielkie zainteresowanie kupujących
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przekwaterowanie bądź potrzeba odzyskania pieniędzy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie najemca zamieszkuje lokal (bądź nie mieszka), użytkuje nie posiadając żadnego pozwolenia; uprzedni posiadacz albo najemca nie zamierzają opuszczać nieruchomości.
   • Zadłużone nieruchomości – nieruchomości podlegające egzekucji komorniczej, stanowiące hipotekę, z nieuregulowanym zobowiązaniem czynszowym, zajęte na skutek kredytów bądź innych umów.
   • Nieruchomości z nieuregulowanym stanem prawnym – pozbawione księgi wieczystej, pomyłki w księdze wieczystej, z nieprzeprowadzonym postępowaniem spadkowym.
   • Domy bez pełnej wartości – celowo uszkodzone, uszkodzone w wyniku pożaru albo powodzi, z brakiem mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, obiekty przeznaczone do zniszczenia.
   • Domy obciążone problemami – z prawem dożywocia, obciążone zamieszkującym, ze służebnością gruntową, obciążeniami osób trzecich.
   • Nieruchomości wspólne – z prawem nabytym na skutek dziedziczenia czy też po zerwaniu małżeństwa, z nieznanym drugim właścicielem.
   • Mieszkania o pełnej wartości, wymagające jak najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, zdobyciu pieniędzy i na uniknięciu dodatkowych wydatków – wybierz pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Morawica kalkulowana jest po analizie dziesięciu niezależnych ofert firm dokonujących skupu nieruchomości za gotówkę z całego kraju. Masz gwarancję, że otrzymasz najlepszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena mieszkań – kalkulator online?

Poszukujesz kalkulatorów do określania ceny nieruchomości? Musisz mieć świadomość, że taka wycena domów nie zawsze jest rzetelna bo przeliczniki do wyceny mieszkań nie biorą pod uwagę czynników zaniżających wartość nieruchomości, takich jak problematyczny dojazd. W efekcie wycena domu może być dużo zawyżona i trudno będzie Ci znaleźć zainteresowanego, który będzie skłonny, by ją zaakceptować. U nas otrzymujesz dedykowaną wycenę domu Morawica, która od razu będzie stanowiła ofertę zakupu.

Informacje do wycen mieszkań

Wycenę mieszkań Morawica ustalamy po poznaniu wszelkich czynników mających znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. W tym celu odwiedzimy oferowaną nieruchomość i przygotujemy raport razem ze zdjęciami, który następnie wyślemy firmom sporządzającym wyceny nieruchomości Morawica, a Ty otrzymujesz gwarancję, że wyceny to niepodlegające zmianom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – rzeczoznawca?

Przygotowujesz informację o sprzedaży, ale nie wiesz na ile wycenić oferowany dom? Wycena domu może odbywać się przy udziale specjalisty i wiele właścicieli z tego korzysta. Jednak tego typu wycena domów wiąże się z wysokim kosztem, a nie masz wcale pewności, że znajdziesz kupca, który będzie gotowy zgodzić się na obliczoną cenę. U nas masz obiektywną wycenę domu, która od razu jest ofertą zakupu.

Wycena mieszkań Morawica – porównanie ofert?

Szybkim rozwiązaniem na oszacowanie wartości swojej nieruchomości jest przeglądnięcie ofert jak najbardziej podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zazwyczaj gazety lub portale ogłoszeniowe. Trzeba jednak mieć świadomość, że nie odnajdziesz dwóch jednakowych nieruchomości, a nawet małe różnice mogą znacznie wpłynąć na wartość mieszkania. W rezultacie możesz nieświadomie zaniżyć cenę mieszkania, co spowoduje zmniejszenie zysków dla Ciebie albo też możesz zawyżyć kwotę, która zaś spowoduje, że ciężko będzie Ci znaleźć klienta. My sporządzamy personalizowaną wycenę mieszkania Morawica a jednocześnie wysuwamy propozycję odkupienia mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domów Morawica zobowiązuje do zaakceptowania jednej z 10 propozycji?

Oczywiście, że nie! Nie należy bać się, że nieodpłatna wycena nieruchomości Morawica zawiera jakiś „haczyk”. Obojętne jest to czy zdecydujesz się skorzystać z jakiejś propozycji czy całe dziesięć odrzucić – nie ponosisz żadnych kosztów z tytułu przygotowanych propozycji. Zamawiając wycenę nieruchomości Morawica możesz poznać oferty cenowe od skupów nieruchomości, a później prowadzić sprzedaż we własnym zakresie, ale mając dzięki temu orientację jakiej kwoty oczekiwać za sprzedawaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button