Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Leśnica – błyskawiczna i opłacalna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Oszacowania wartości Twojej nieruchomości dokonamy na podstawie 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Leśnica określają faktyczną cenę rynkową, za którą skupy mieszkań chcą odkupić nieruchomość od ręki wręczając sumę pieniędzy w formie gotówkowej. Nie ma żadnych zatajonych kosztów, prowizji lub dopłat. Istnieje możliwość, że przepatrując w internecie oferty nieruchomości podobnych do Twojej dojdziesz do wniosku, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Leśnica jest za mało korzystna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Leśnica mają już uwzględnione czynniki negatywnie wpływające na cenę nieruchomości. Do tego typu czynników można zakwalifikować np. problemy z lokatorem, długi bądź trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy tylko podejmiesz decyzję, by przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, wizytę w biurze notarialnym ustalimy w najdogodniejszym dla Ciebie miejscu, by nie zmuszać Cię do ponoszenia dodatkowych kosztów. U nas cała sprzedaż może zająć tylko siedem dni, a umówioną kwotę otrzymasz w formie gotówkowej albo przelewem od razu w chwili podpisania aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Musisz być świadomym, że ceny ofertowe są nieco inne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to ceny, jakie nabywający realnie ponosi w momencie nawiązywania transakcji. Różnice te wynikają z negocjacji między sprzedającym a kupującym, które są bardzo częste i doprowadzają do tego, że właściciele wyrażają zgodę na kwoty zmniejszone nawet o kilka lub kilkanaście procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz jeszcze dodać prowizję firmy pośredniczącej, która zwykle jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Jako następny minus takiego rozwiązania musisz wrzucić czas oczekiwania na nabywcę, który to okres może trwać nawet kilkanaście tygodni. Koszty utrzymania nieruchomości przez ten czas to też znaczne koszty, powiązane z bieżącymi opłatami. Jeżeli kupiec będzie korzystał z kredytu hipotecznego, okres oczekiwania na finalizację sprzedaży zwiększy się o kolejne miesiące.

4 etapy do szybkiej gotówki!

1

UZUPEŁNIASZ WNIOSEK O WYCENĘ

Udostępniasz nam informacje tyczące się na temat} posiadanej nieruchomości. W ciągu 2 godzin dostajesz wycenę mieszkania Leśnica.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Spośród dziesięciu kalkulacji konkurencyjnych firm, polecamy Ci najbardziej opłacalną oraz zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

USTALAMY CZAS WIZYTY U NOTARIUSZA

Ustalimy najlepszą dla Ciebie lokalizację oraz pasujący termin zawarcia dokumentu notarialnego.

4

DOSTAJESZ NALEŻNOŚCI

W chwili zawarcia aktu notarialnego, otrzymujesz ustaloną kwotę do rąk albo poprzez szybki przelew bankowy.

DARMOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Wypełnij wniosek o wycenę wyceny, a dostaniesz wycenę domu Leśnica w oparciu o oferty 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie płacisz – jedynie zaczerpniesz wiedzy jaką określić cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie mieszkania – podejmij współpracę

Gwarantujemy, iż współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • z rozwagą zdecydować o sprzedaniu mieszkania
 • poczuć satysfakcję z przeprowadzonej sprzedaży
 • rozwiązać problemy i ze spokojem popatrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach udzielimy wsparcia?

 • Nieruchomości obciążone zadłużeniem
 • Konflikty związane z prawem do władania nieruchomością
 • Przeciągający się czas prowadzenia sprzedaży
 • Znikome zainteresowanie wśród kupujących
 • Problem związany ze spłatą współwłaściciela
 • Zmiana mieszkania i chęć odzyskania kapitału

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości kupujemy?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie zameldowany zamieszkuje nieruchomość (lub nie użytkuje go), zamieszkuje bez jakiegokolwiek pozwolenia; uprzedni posiadacz czy też najemca nie chcą opuszczać lokalu.
   • Nieruchomości obciążone długiem – mieszkania zagrożone egzekucją komorniczą, stanowiące hipotekę, z długiem w kwestii czynszu, zajęte na skutek pożyczek lub innych zobowiązań.
   • Mieszkania pozbawione uregulowania stanu prawnego – bez księgi wieczystej, nieścisłości w księdze wieczystej, z niezrealizowanym postępowaniem spadkowym.
   • Domy z niepełną wartością – po dewastacji, zniszczone na skutek działania ognia lub wody, z brakiem mediów, z problemową drogą dojazdową, konstrukcje przeznaczone do wyburzenia.
   • Nieruchomości z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone zamieszkującym, ze służebnością gruntową, roszczeniami innych osób.
   • Nieruchomości współwłasnościowe – z prawem nabytym w ramach spadku lub po zerwaniu małżeństwa, z nieznanym drugim właścicielem.
   • Mieszkania w pełni wartościowe, które wymagają prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W przypadku, gdy zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, uzyskaniu funduszy oraz na ochronie przed dodatkowymi kosztami – postaw na pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Leśnica ustalana jest na bazie 10 niezależnych propozycji podmiotów dokonujących skupu nieruchomości za gotówkę z całej Polski. Masz pewność, że otrzymasz najkorzystniejszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena domów – przelicznik online?

Szukasz narzędzi do ustalania wyceny nieruchomości? Musisz być świadomym, że taka wycena nieruchomości nie zawsze jest prawdziwa z uwagi na to, że programy do wyceny mieszkań nie uwzględniają czynników obniżających wartość nieruchomości, takich jak służebność. W rezultacie wycena mieszkań może być dużo zawyżona przez co trudno będzie Ci znaleźć kupującego, który będzie skłonny, by ją zaakceptować. U nas możesz liczyć na adekwatną wycenę nieruchomości Leśnica, która jednocześnie będzie stanowić ofertę zakupu.

Dane do wyceny mieszkań

Wycenę domów Leśnica sporządzamy po zaczerpnięciu informacji na temat wszystkich czynników mających znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. W tym celu obejrzymy oferowaną nieruchomość oraz sporządzimy dokument wraz z fotografiami, który dalej przekażemy skupom przygotowującym wycenę nieruchomości Leśnica, a Ty zyskujesz pewność, że wyceny zawierają niepodlegające modyfikacjom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – ekspert?

Przygotowujesz ogłoszenie, ale nie wiesz jaką podać cenę za oferowany dom? Wycena domów może odbyć się z udziałem rzeczoznawcy i część sprzedających decyduje się na to. Musisz jednak mieć świadomość, że taka wycena domu pociąga za sobą znaczny koszt, a nie daje ani odrobiny gwarancji, iż znajdziesz zainteresowanego, który będzie gotowy zapłacić taką cenę. U nas dostajesz obiektywną wycenę domu, która od razu jest propozycją odkupienia.

Wycena mieszkań Leśnica – przegląd ogłoszeń?

Najprostszym wyjściem na określenie ceny ofertowanej nieruchomości jest porównanie ogłoszeń jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zwykle gazety lub portale ogłoszeniowe. Należy jednak wiedzieć, że nie wyszukasz dwóch identycznych nieruchomości, a nawet pojedyncze różnice mogą istotnie przełożyć się na cenę mieszkania. Na skutek tego możesz mimowolnie zaniżyć kwotę nieruchomości, czym spowodujesz zmniejszenie zysków dla Ciebie albo też możesz ustalić za wysoką kwotę, która znowósz zaskutkuje tym, że zainteresowanie nabywców będzie bardzo ograniczone bądź nawet go nie będzie. My sporządzamy indywidualną wycenę mieszkania Leśnica i jednocześnie wysuwamy ofertę odkupienia nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena domu Leśnica zobowiązuje do przyjęcia jednej oferty?

Absolutnie nie! Nie trzeba mieć obaw, że darmowa wycena mieszkań Leśnica musi zawierać jakiś „haczyk”. Bez znaczenia jest to czy zdecydujesz się skorzystać z jakiejś wyceny czy też wszystkie oddalić – nie ponosisz żadnych kosztów z racji sporządzonych propozycji. Zamawiając wycenę mieszkania Leśnica możesz zaznajomić się z ofertami cenowymi firm skupujących, a potem poszukiwać kupców we własnym zakresie, ale wiedząc dzięki temu jakiej sumy oczekiwać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button