Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Myszków – ekspresowa i atrakcyjna finansowo sprzedaż mieszkania za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy na bazie 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Myszków zawierają faktyczną wartość rynkową, za jaką skupy mieszkań chcą nabyć nieruchomość od zaraz przekazując pieniądze w formie gotówki. Nie musisz obawiać się żadnych nieujawnionych kosztów, prowizji lub opłat. Istnieje możliwość, że przeglądając w internecie oferty nieruchomości zbliżonych do Twojej dojdziesz do wniosku, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Myszków jest za mało intratna. Pamiętaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Myszków uwzględniają już czynniki obniżające cenę nieruchomości. W ramach tego typu czynników można zaliczyć np. kłopoty z najemcą, zadłużenie czy niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeśli zdecydujesz się przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, wizytę u notariusza ustalimy w najwygodniejszej dla Ciebie lokalizacji, aby nie narażać Cię na dodatkowe koszty. Z nami załatwianie formalności może zająć nie dłużej jak siedem dni, a należności otrzymujesz do ręki lub poprzez przelew od razu w dniu zawarcia aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Należy wiedzieć, że ceny ofertowe są nieco odmienne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to ceny, jakie nabywający realnie ponosi przy sprzedaży. Rozbieżności te wynikają z rozmów negocjacyjnych pomiędzy sprzedającym a kupującym, które są nieuniknione i sprawiają, że sprzedający akceptują kwoty obniżone nawet o kilkanaście procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz jeszcze uwzględnić prowizję pośredniczącego, która zazwyczaj jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Jako kolejny minus takiego rozwiązania trzeba zaliczyć czas oczekiwania na nabywcę, który to czas często trwa nawet kilkanaście tygodni. Utrzymywanie nieruchomości przez ten okres to również duże koszty, wynikające z bieżących opłat. W przypadku, gdy kupujący będzie wspierał się pożyczką hipoteczną, czas czekania na finalizację transakcji przedłuży się o następne miesiące.

4 etapy do ekspresowej gotówki!

1

SKŁADASZ WNIOSEK O WYCENĘ

Udzielasz nam informacji dotyczących} posiadanej nieruchomości. Za dwie godziny otrzymujesz wycenę mieszkania Myszków.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Z dziesięciu kalkulacji konkurencyjnych firm, prezentujemy Ci najlepszą oraz zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

USTALAMY CZAS WIZYTY U NOTARIUSZA

Uzgodnimy dogodne dla Ciebie miejsce oraz najdogodniejszy termin spotkania w kancelarii notarialnej.

4

OTRZYMUJESZ NALEŻNOŚCI

W chwili zawarcia aktu notarialnego, otrzymujesz ustaloną kwotę do rąk bądź poprzez szybki przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI NIEODPŁATNIE

Prześlij formularz, aby otrzymać wycenę nieruchomości Myszków w oparciu o oferty 10 konkurencyjnych firm! Nic nie płacisz – tylko zaczerpniesz wiedzy na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie domu – podejmij współpracę

Gwarantujemy, że współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • rozsądnie zdecydować o sprzedaży nieruchomości
 • mieć radość ze zrealizowanej transakcji
 • uwolnić się od kłopotów i spokojnie patrzeć w przyszłość

W jakich problemach udzielimy pomocy?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Konflikty wynikłe z prawa do władania mieszkaniem
 • Długotrwały czas sprzedaży nieruchomości
 • Nikłe zainteresowanie domem
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przeprowadzka i potrzeba odmrożenia kapitału

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie lokator użytkuje mieszkanie (lub nie użytkuje go), zamieszkuje nie mając żadnego tytułu prawnego; były właściciel czy też lokator nie zamierzają wyprowadzić się z mieszkania.
   • Nieruchomości obciążone długiem – mieszkania podlegające egzekucji komorniczej, obciążone hipoteką, z nieuregulowanym zobowiązaniem czynszowym, zajęte wskutek pożyczek lub innych zobowiązań.
   • Mieszkania których stan prawny jest nieuregulowany – bez księgi wieczystej, nieścisłości w księdze wieczystej, z brakiem przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Domy z niepełną wartością – zdemolowane, uszkodzone w wyniku pożaru lub wody, bez dostępu do mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, obiekty przeznaczone do usunięcia.
   • Mieszkania z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone zamieszkującym, ze służebnością osobistą, roszczeniami innych osób.
   • Mieszkania wspólne – z prawem nabytym w wyniku dziedziczenia czy też po rozwiązaniu związku małżeńskiego, z niewiadomym współwłaścicielem.
   • Domy w pełni wartościowe, które wymagają jak najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na ekspresowej sprzedaży, uzyskaniu pieniędzy a także na ochronie przed dodatkowymi wydatkami – postaw na pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Myszków określana jest w oparciu o 10 konkurencyjnych propozycji skupów nieruchomości od ręki z całej Polski. To gwarancja, że dostaniesz najatrakcyjniejszą propozycję odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena mieszkań – kalkulator internetowy?

Zamierzasz skorzystać ze wsparcia programów do ustalania ceny nieruchomości? Musisz być świadomym, że tego typu wycena domów nie w każdej sytuacji jest miarodajna gdyż przeliczniki do wyceny domu nie uwzględniają czynników zaniżających cenę nieruchomości, takich jak długi. W rezultacie wycena domów może być zbyt wysoka i niełatwo będzie Ci wyszukać klienta, który będzie chętny, by się na nią zgodzić. U nas masz dopasowaną wycenę domów Myszków, która od razu będzie stanowiła propozycję zakupu.

Źródła danych do wycen nieruchomości

Wycenę mieszkań Myszków prezentujemy po poznaniu wszelkich czynników mających znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. W tym celu oglądniemy Twoją nieruchomość i przygotujemy opis razem ze zdjęciami, który później przekażemy skupom przygotowującym wycenę nieruchomości Myszków, a Ty otrzymujesz gwarancję, że oferty cenowe to niepodlegające modyfikacjom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – ekspert?

Piszesz anons, ale nie wiesz na ile wycenić oferowany dom? Wycena domu może zostać sporządzona przez eksperta i wiele oferujących decyduje się na to. Jednakże taka wycena domów generuje duży koszt, a nie daje wcale gwarancji, że znajdziesz kupującego, który będzie chętny zaakceptować taką cenę. U nas otrzymujesz podobną wycenę domu, która od razu jest ofertą zakupienia.

Wycena mieszkań Myszków – przeanalizowanie ogłoszeń?

Najprostszą metodą na oszacowanie wartości ofertowanej nieruchomości jest porównanie ofert możliwie podobnych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy z reguły czasopisma i serwisy ogłoszeniowe. Pamiętaj jednak, że nie znajdziesz dwóch takich samych mieszkań, a nawet drobne rozbieżności mogą znacznie przełożyć się na wartość mieszkania. W rezultacie możesz mimowolnie zaniżyć cenę nieruchomości, co spowoduje straty dla Ciebie albo też możesz ustalić za dużą wartość, która z kolei poskutkuje tym, że ciężko będzie Ci zainteresować nabywcę. My przygotowujemy dedykowaną wycenę mieszkań Myszków a jednocześnie wychodzimy z propozycją odkupienia mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domów Myszków zobowiązuje do zaakceptowania jednej z dziesięciu propozycji?

Absolutnie nie! Nie musisz obawiać się, że nieodpłatna wycena mieszkania Myszków posiada gdzieś „haczyk”. To obojętne czy zdecydujesz się przyjąć jakąś wycenę czy też całą dziesiątkę oddalić – nie ponosisz żadnych wydatków z racji sporządzonych ofert. Zamawiając wycenę mieszkania Myszków masz możliwość zapoznać się z propozycjami cenowymi firm skupujących, a dalej poszukiwać kupujących na własną rękę, ale zyskując dzięki temu rozeznanie jaką kwotę możesz oczekiwać za sprzedawaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button