Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Pakość – natychmiastowa i intratna sprzedaż domu za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy na bazie 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Pakość wskazują faktyczną wartość rynkową, po której firmy skupujące chcą kupić nieruchomość od zaraz wręczając gotówkę. Nie musisz bać się absolutnie żadnych utajonych kosztów, prowizji lub dopłat. Może być tak, że przeglądając w internecie oferty nieruchomości podobnych do Twojej zdasz sobie sprawę, że nasza wycena mieszkania Pakość jest mniej intratna. Nie zapominaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Pakość mają już uwzględnione czynniki zaniżające wartość nieruchomości. Do takich czynników można zaszeregować na przykład kłopotliwego najemcę, nieuregulowane należności lub trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

W przypadku, gdy podejmiesz decyzję, by przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, dopełnienie formalności w biurze notarialnym zorganizujemy w najwygodniejszym dla Ciebie miejscu, by nie zmuszać Cię do ponoszenia dodatkowych kosztów. Z nami cała sprzedaż może potrwać tylko tydzień, a umówioną kwotę otrzymujesz w formie gotówkowej albo na konto od razu w dniu podpisania dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Musisz wiedzieć, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, które kupujący realnie ponosi przy sprzedaży. Rozbieżności te wynikają z rozmów negocjacyjnych pomiędzy stronami, które są bardzo częste a które to sprawiają, że sprzedający akceptują kwoty zaniżone nawet o kilka lub kilkanaście procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz jeszcze uwzględnić należność dla pośredniczącego, która z reguły wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Jako następny minus sprzedaży z udziałem pośrednika musisz wrzucić okres oczekiwania na zainteresowanego, który to czas niejednokrotnie pochłania nawet kilka miesięcy. Utrzymywanie nieruchomości w trakcie tego czasu to również duże koszty, związane z bieżącymi opłatami. Jeżeli kupiec będzie posiłkował się pożyczką hipoteczną, okres oczekiwania na finalizację sprzedaży przedłuży się o kolejne tygodnie.

4 kroki do szybkiej gotówki!

1

WYPEŁNIASZ KWESTIONARIUSZ

Udzielasz nam informacji na temat} sprzedawanej nieruchomości. W zaledwie dwie godziny otrzymasz wycenę mieszkania Pakość.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Spomiędzy 10 kalkulacji różnych firm, polecamy Ci najlepszą oraz zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

UZGADNIAMY TERMIN SPOTKANIA W KANCELARII NOTARIALNEJ

Uzgodnimy najodpowiedniejsze dla Ciebie miejsce i odpowiadający termin podpisania aktu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ GOTÓWKĘ

W dniu zawarcia aktu notarialnego, otrzymujesz należności do ręki bądź poprzez natychmiastowy przelew bankowy.

BEZPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Uzupełnij wniosek o wycenę wyceny, by dostać wycenę mieszkania Pakość na bazie ofert 10 skupów nieruchomości! Nic nie musisz płacić – tylko dowiesz się na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny nieruchomości – dlaczego warto?

Gwarantujemy, że współpraca z nami pozwoli Ci:

 • rozważnie zdecydować o sprzedaniu nieruchomości
 • osiągnąć zadowolenie z dokonanej sprzedaży
 • uwolnić się od trudności i z nadzieją spojrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach służymy pomocą?

 • Zadłużenie nieruchomości
 • Konflikty wynikłe z prawa do władania mieszkaniem
 • Przedłużający się czas sprzedaży domu
 • Znikome zainteresowanie kupujących
 • Kłopot związany ze spłatą współwłaściciela
 • Zmiana mieszkania albo chęć spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie najemca zamieszkuje mieszkanie (albo nie zamieszkuje), użytkuje bez jakiegokolwiek zezwolenia; poprzedni właściciel bądź lokator nie chcą wyprowadzić się z mieszkania.
   • Zadłużone nieruchomości – domy podlegające egzekucji komorniczej, stanowiące hipotekę, z nieuregulowanym zobowiązaniem czynszowym, zajęte na skutek pożyczek bądź innych zobowiązań.
   • Domy pozbawione uregulowania stanu prawnego – pozbawione księgi wieczystej, z błędami w księdze wieczystej, z brakiem przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Domy niepełnowartościowe – zdewastowane, zniszczone na skutek pożaru czy też powodzi, bez mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, obiekty przeznaczone do usunięcia.
   • Nieruchomości z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone użytkownikiem, ze służebnością gruntową, roszczeniami innych osób.
   • Mieszkania współwłasnościowe – z prawem otrzymanym na skutek dziedziczenia lub po zerwaniu związku małżeńskiego, z nieokreślonym współwłaścicielem.
   • Nieruchomości pełnowartościowe, wymagające możliwie najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na natychmiastowej sprzedaży, zastrzyku pieniędzy i na ochronie przed dodatkowymi wydatkami – zdecyduj się na pomoc naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Pakość wyliczona jest po przeanalizowaniu dziesięciu konkurencyjnych ofert skupów nieruchomości od ręki z całej Polski. Masz gwarancję, że dostaniesz najlepszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena domów – kalkulator online?

Zamierzasz skorzystać z pomocy przeliczników do określania wyceny mieszkania? Trzeba mieć świadomość, że tego typu wycena domu nie w każdej sytuacji jest właściwa gdyż aplikacje do wyceny domu nie uznają czynników negatywnie wpływających na cenę nieruchomości, takich jak współwłasność. W efekcie wycena domów może być za wysoka przez co trudno będzie Ci znaleźć kupującego, który będzie chętny, aby ją przyjąć. W naszej firmie otrzymujesz indywidualną wycenę mieszkania Pakość, która od razu będzie stanowiła ofertę zakupienia.

Dane do wyceny mieszkań

Wycenę mieszkań Pakość ustalamy po poznaniu wszystkich czynników mających znaczenie dla ceny nieruchomości. Stąd też oglądniemy oferowaną nieruchomość oraz sporządzimy opis razem ze zdjęciami, który potem udostępnimy podmiotom przygotowującym wyceny nieruchomości Pakość, a Ty zyskujesz gwarancję, że zaoferowane ceny nieruchomości nie zostaną zmienione.

wycena nieruchomości

Wycena domów – biegły?

Przygotowujesz ofertę, ale nie masz pojęcia jaką możesz podać cenę za oferowany dom? Wycena domu może odbyć się przy udziale eksperta i część osób z tego korzysta. Jednakże tego typu wycena domu jest związana z niemałym wydatkiem, a nie daje wcale gwarancji, iż znajdziesz zainteresowanego, który będzie chętny zaakceptować wyliczoną kwotę. U nas otrzymujesz podobną wycenę domów, która od razu jest ofertą nabycia.

Wycena mieszkania Pakość – porównanie ogłoszeń?

Szybką metodą na określenie wartości swojej nieruchomości jest analiza ofert jak najbardziej podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy najczęściej gazety albo internet. Trzeba jednak wiedzieć, że nie napotkasz dwóch jednakowych mieszkań, a nawet drobne różnice mogą znacznie wpływać na cenę nieruchomości. Na skutek tego możesz przypadkowo zaniżyć wartość nieruchomości, co spowoduje straty dla Ciebie lub też możesz ustalić za wysoką cenę, która zaś spowoduje, że trudno będzie Ci wyszukać kupca. My sporządzamy indywidualną wycenę mieszkań Pakość i jednocześnie proponujemy zakup mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domów Pakość jest zobowiązująca?

Wcale nie! Nie musisz obawiać się, że nieodpłatna wycena domu Pakość musi zawierać jakiś „haczyk”. Bez znaczenia jest to czy podejmiesz decyzję, aby skorzystać z jakiejś oferty czy też każdą oddalić – nie ponosisz jakichkolwiek kosztów z racji sporządzenia ofert. Zamawiając wycenę mieszkania Pakość masz możliwość zaznajomić się z propozycjami cenowymi firm skupujących, a następnie poszukiwać kupujących na własną rękę, ale wiedząc dzięki temu jakiej sumy oczekiwać za sprzedawaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button