Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Rawicz – błyskawiczna i atrakcyjna finansowo sprzedaż mieszkania za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości zostanie określona na bazie 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Rawicz zawierają faktyczną cenę rynkową, za którą firmy skupujące są skłonne odkupić nieruchomość od zaraz wręczając należności w postaci gotówki. Nie musisz obawiać się żadnych utajonych kosztów, prowizji czy opłat. Istnieje możliwość, że oglądając w gazecie ogłoszenia nieruchomości podobnych do Twojej dojdziesz do wniosku, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Rawicz jest mniej atrakcyjna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Rawicz zostały przygotowane z uwzględnieniem czynników zaniżających cenę nieruchomości. W ramach takich czynników można zaliczyć na przykład kłopoty z najemcą, nieuregulowane zobowiązania finansowe albo niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeżeli podejmiesz decyzję, aby sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, wizytę u notariusza zorganizujemy w najbliższym dla Ciebie miejscu, żeby nie zaoszczędzić Ci ponoszenia kosztów. Z nami cały proces sprzedaży może potrwać nie więcej jak tydzień, a pieniądze otrzymujesz gotówką lub poprzez przelew od razu w dniu opatrzenia podpisem aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Należy być świadomym, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, które kupujący rzeczywiście ponosi w chwili sprzedaży. Rozbieżności te są rezultatem rozmów negocjacyjnych między uczestnikami transakcji, które są nie do uniknięcia a które to sprawiają, że sprzedający akceptują kwoty zaniżone nawet od kilku do kilkunastu procent. Sprzedając nieruchomość musisz jeszcze dodać prowizję pośredniczącego, która z reguły jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Do innych wad sprzedaży z pomocą pośrednika należy wrzucić okres poszukiwań nabywcy, który to okres może trwać nawet kilkanaście tygodni. Koszty ponoszone na utrzymanie nieruchomości przez ten okres to też spore wydatki, powiązane z bieżącymi opłatami. Gdy kupiec będzie korzystał z kredytu hipotecznego, czas czekania na zakończenie sprzedaży wydłuży się o następne miesiące.

4 etapy do ekspresowej sprzedaży!

1

WYPEŁNIASZ FORMULARZ

Przekazujesz nam informacje dotyczące na temat} oferowanej nieruchomości. Po 2 godzinach otrzymasz wycenę mieszkania Rawicz.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Z 10 wycen konkurencyjnych firm, polecamy Ci najbardziej korzystną i odpowiadającą Twoim wymaganiom.

3

UZGADNIAMY TERMIN WIZYTY W KANCELARII NOTARIALNEJ

Ustalimy najodpowiedniejszą dla Ciebie lokalizację oraz odpowiadający termin podpisania aktu notarialnego.

4

DOSTAJESZ PIENIĄDZE

W momencie zawarcia aktu notarialnego, dostajesz pieniądze do ręki lub poprzez błyskawiczny przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI NIEODPŁATNIE

Wypełnij formularz, a otrzymasz wycenę mieszkania Rawicz na bazie ofert 10 skupów nieruchomości! Nic nie płacisz – tylko zaczerpniesz wiedzy na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości domu – współpraca

Gwarantujemy, iż współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • rozsądnie zdecydować o sprzedaniu mieszkania
 • osiągnąć radość z przeprowadzonej transakcji
 • rozwiązać problemy i optymistycznie patrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach udzielimy wsparcia?

 • Dług ciążący na nieruchomości
 • Spory wynikłe z prawa do władania nieruchomością
 • Długotrwały okres prowadzenia sprzedaży
 • Nikłe zainteresowanie mieszkaniem
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przeprowadzka i chęć spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co odkupujemy?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie najemca zamieszkuje mieszkanie (lub nie użytkuje go), użytkuje bez jakiegokolwiek zezwolenia; poprzedni posiadacz bądź lokator nie chcą wyprowadzać się z mieszkania.
   • Zadłużone nieruchomości – mieszkania którym grozi egzekucja komornicza, stanowiące hipotekę, z zadłużeniem dotyczącym czynszu, podlegające zajęciu na skutek pożyczek i innych zobowiązań.
   • Domy pozbawione uregulowania stanu prawnego – brak księgi wieczystej, z błędami w księdze wieczystej, z brakiem przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Mieszkania niepełnowartościowe – po dewastacji, zniszczone wskutek działania ognia lub powodzi, bez dostępu do mediów, z uciążliwym dojazdem, obiekty do wyburzenia.
   • Domy z problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, obciążone lokatorem, ze służebnością osobistą, obciążeniami osób trzecich.
   • Domy wspólne – z udziałem otrzymanym w wyniku spadku albo po rozwiązaniu związku małżeńskiego, z nieznanym drugim właścicielem.
   • Domy o pełnej wartości, wymagające jak najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na ekspresowej sprzedaży, zdobyciu funduszy a także na braku zbędnych kosztów – wybierz pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Rawicz wyliczona jest na bazie dziesiątki konkurencyjnych propozycji skupów nieruchomości od ręki z całej Polski. To gwarancja, że otrzymasz najatrakcyjniejszą propozycję odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena nieruchomości – przelicznik online?

Zamierzasz skorzystać ze wsparcia programów do ustalania wyceny nieruchomości? Musisz wiedzieć, że tego rodzaju wycena domów nie w każdym przypadku jest rzetelna gdyż przeliczniki do wyceny domów nie uwzględniają czynników zaniżających wartość nieruchomości, takich jak służebność. Na skutek tego wycena mieszkania może być bardzo zawyżona i ciężko będzie Ci znaleźć kupca, który będzie gotowy, aby się na nią zgodzić. U nas masz dedykowaną wycenę domu Rawicz, która jednocześnie będzie stanowić ofertę zakupienia.

Źródła danych do wycen mieszkań

Wycenę mieszkań Rawicz prezentujemy po poznaniu wszelkich czynników mających znaczenie dla ceny nieruchomości. W tym celu oglądniemy Twoją nieruchomość i sporządzimy raport wraz ze zdjęciami, który potem prześlemy skupom sporządzającym wycenę nieruchomości Rawicz, a Ty masz gwarancję, że wyceny to niepodlegające zmianom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – specjalista?

Przygotowujesz informację o sprzedaży, ale nie wiesz jaką możesz wpisać cenę za oferowany dom? Wycena domu może zostać dokonana przez eksperta i część oferujących decyduje się z tego skorzystać. Jednak tego typu wycena domu pociąga za sobą znaczny koszt, a nie daje żadnej gwarancji, że znajdziesz kupującego, który będzie skłonny zgodzić się na obliczoną kwotę. U nas otrzymujesz obiektywną wycenę domu, która od razu jest ofertą zakupienia.

Wycena mieszkań Rawicz – przegląd ofert?

Najprostszą metodą na ustalenie ceny swojej nieruchomości jest porównanie ogłoszeń jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy z reguły gazety i internet. Musisz jednak mieć świadomość, że nie znajdziesz dwóch jednakowych nieruchomości, a nawet pojedyncze różnice mogą znacznie wpłynąć na wartość mieszkania. W rezultacie możesz nieświadomie ustalić za niską wartość mieszkania, co spowoduje zmniejszenie zysków dla Ciebie albo też możesz ustalić zbyt wysoką cenę, która zaś poskutkuje tym, że zainteresowanie ze strony klientów będzie bardzo ograniczone bądź nawet zerowe. My przygotowujemy dedykowaną wycenę mieszkań Rawicz a jednocześnie proponujemy zakup mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domu Rawicz jest zobowiązująca?

Oczywiście, że nie! Nie trzeba obawiać się, że bezpłatna wycena mieszkania Rawicz musi posiadać jakiś „haczyk”. Obojętnie czy zdecydujesz się przyjąć jakąś wycenę czy wszelkie oddalić – nie ponosisz żadnych wydatków z tytułu sporządzonych ofert. Zamawiając wycenę domu Rawicz możesz poznać oferty cenowe od skupów nieruchomości, a potem przeprowadzać sprzedaż we własnym zakresie, ale wiedząc dzięki temu jakiej sumy oczekiwać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button