Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Opatów – natychmiastowa i opłacalna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Określenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Opatów zawierają faktyczną cenę rynkową, po której firmy skupujące są skłonne wykupić nieruchomość od zaraz za pieniądze w formie gotówki. Nie musisz bać się absolutnie żadnych ukrytych kosztów, prowizji czy też dopłat. Może okazać się, że przepatrując w gazecie oferty nieruchomości zbliżonych do Twojej zdasz sobie sprawę, że nasza wycena mieszkania Opatów jest niewystarczająco korzystna. Pamiętaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Opatów mają już uwzględnione czynniki obniżające cenę nieruchomości. Do powyższych czynników można zaliczyć na przykład problemy z lokatorem, nieuregulowane należności bądź zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy tylko postanowisz sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, dopełnienie formalności w kancelarii notarialnej ustalimy w najbliższym dla Ciebie miejscu, żeby nie zaoszczędzić Ci ponoszenia kosztów podróży. U nas załatwianie formalności może potrwać tylko siedem dni, a należności otrzymasz gotówką lub przelewem już w dniu podpisania dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Należy mieć wiedzę, że ceny ofertowe są nieco inne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to ceny, jakie nowy właściciel realnie ponosi w momencie sprzedaży. Rozbieżności te wynikają z negocjacji pomiędzy stronami, które są nie do uniknięcia a które to prowadzą do tego, że właściciele przystają na kwoty zaniżone nawet o kilkanaście procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz jeszcze dodać zapłatę dla pośrednika, która z reguły wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Do następnych minusów sprzedaży z pomocą pośrednika musisz wrzucić okres wyczekiwania na kupca, który to czas często pochłania nawet kilka miesięcy. Utrzymywanie nieruchomości w tym czasie to także spore koszty, wynikające z bieżących opłat. Jeżeli kupujący będzie korzystał z pożyczki hipotecznej, czas czekania na zakończenie sprzedaży zwiększy się o kolejne miesiące.

4 kroki do natychmiastowej sprzedaży!

1

PRZESYŁASZ KWESTIONARIUSZ

Udzielasz nam informacji na temat} sprzedawanej nieruchomości. Do 2 godzin dostajesz wycenę mieszkania Opatów.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Spośród dziesięciu kalkulacji skupów nieruchomości, prezentujemy Ci najbardziej opłacalną i spełniającą Twoje preferencje.

3

USTALAMY CZAS SPOTKANIA U NOTARIUSZA

Uzgodnimy najodpowiedniejszą dla Ciebie lokalizację a także odpowiadający termin zawarcia dokumentu notarialnego.

4

DOSTAJESZ PIENIĄDZE

W chwili zawarcia aktu notarialnego, dostajesz należności do rąk lub poprzez ekspresowy przelew na konto.

DARMOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Złóż formularz, a dostaniesz wycenę nieruchomości Opatów w oparciu o oferty 10 konkurencyjnych firm! Nic nie musisz płacić – jedynie zdobędziesz rozeznanie ile możesz zyskać!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie domu – podejmij współpracę

Gwarantujemy, iż współpraca z nami pozwoli Ci:

 • z rozsądkiem zdecydować o sprzedaniu domu
 • odczuć zadowolenie ze zrealizowanej transakcji
 • uwolnić się od trudności i optymistycznie spojrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach możemy Ci pomóc?

 • Dług ciążący na nieruchomości
 • Spory wynikłe z prawa do władania nieruchomością
 • Długi okres sprzedaży mieszkania
 • Nikłe zainteresowanie wśród nabywców
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Zmiana miejsca zamieszkania bądź potrzeba odmrożenia funduszy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie najemca zamieszkuje nieruchomość (albo nie użytkuje go), zamieszkuje bez żadnego pozwolenia; poprzedni właściciel bądź najemca nie chcą opuszczać nieruchomości.
   • Nieruchomości z zadłużeniem – mieszkania podlegające egzekucji komorniczej, będące hipoteką, z nieuregulowanym zobowiązaniem czynszowym, zajęte na skutek pożyczek lub innych umów.
   • Nieruchomości z nieuregulowanym stanem prawnym – bez księgi wieczystej, z błędami w księdze wieczystej, z niezrealizowanym postępowaniem spadkowym.
   • Nieruchomości pozbawione pełnej wartości – zdewastowane, zniszczone na skutek pożaru lub powodzi, bez dostępu do mediów, z trudnym dojazdem, budynki przeznaczone do usunięcia.
   • Domy obciążone problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, obciążone lokatorem, ze służebnością gruntową, roszczeniami innych osób.
   • Nieruchomości współwłasnościowe – z prawem nabytym w ramach spadku albo po rozwodzie, z nieznanym współwłaścicielem.
   • Domy bez uszczerbku na wartości, wymagające jak najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na natychmiastowej sprzedaży, pozyskaniu pieniędzy a także na uniknięciu zbędnych kosztów – postaw na wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Opatów określana jest w oparciu o dziesięć niezależnych ofert skupów nieruchomości za gotówkę z całego kraju. To gwarancja, że dostaniesz najkorzystniejszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena domów – kalkulator online?

Poszukujesz narzędzi do ustalania wyceny mieszkania? Wiedz jednak, że tego typu wycena domów nie za każdym razem jest prawdziwa bo przeliczniki do wyceny mieszkań nie uwzględniają czynników zaniżających wartość nieruchomości, takich jak współwłasność. Z tego powodu wycena nieruchomości może być znacznie zawyżona i trudno będzie Ci wyszukać kupca, który będzie chętny, by się na nią zgodzić. U nas masz precyzyjną wycenę nieruchomości Opatów, która od razu będzie stanowić propozycję odkupienia.

Informacje do wycen nieruchomości

Wycenę domów Opatów przygotowujemy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszelkich czynników mogących mieć znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. W tym celu przyjedziemy na Twoją nieruchomość oraz sporządzimy opis razem ze zdjęciami, który dalej prześlemy firmom przygotowującym wycenę nieruchomości Opatów, a Ty masz gwarancję, że wyceny to ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – biegły?

Przygotowujesz informację o sprzedaży, ale nie wiesz na ile wycenić swój dom? Wycena domu może odbyć się przy udziale rzeczoznawcy i wiele właścicieli decyduje się na to. Jednakże taka wycena domów pociąga za sobą duży wydatek, a nie daje żadnej pewności, że napotkasz klienta, który będzie chętny zapłacić taką cenę. W naszym skupie dostajesz obiektywną wycenę domu, która jednocześnie jest propozycją zakupienia.

Wycena mieszkań Opatów – przeglądnięcie ofert?

Szybkim sposobem na określenie wartości posiadanej nieruchomości jest przeglądnięcie ogłoszeń jak najbardziej podobnych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy z reguły gazety lub internet. Pamiętaj jednak, że nie wyszukasz dwóch jednakowych nieruchomości, a nawet niewielkie różnice mogą znacznie wpływać na wartość nieruchomości. Na skutek tego możesz niechcący ustalić zbyt niską kwotę nieruchomości, czym narazisz się na mniejsze zyski dla Ciebie bądź też możesz ustalić zbyt dużą wartość, która zaś poskutkuje tym, że ciężko będzie Ci wyszukać klienta. My przygotowujemy personalizowaną wycenę mieszkań Opatów a jednocześnie wysuwamy ofertę odkupienia mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domów Opatów jest zobowiązująca?

Absolutnie nie! Nie musisz mieć obaw, że darmowa wycena domów Opatów musi zawierać jakiś „haczyk”. To obojętne czy podejmiesz decyzję, by zaakceptować jakąś ofertę czy każdą odrzucić – nie masz obowiązku ponoszenia żadnych wydatków z racji sporządzonych propozycji. Zamawiając wycenę nieruchomości Opatów masz możliwość poznać propozycje cenowe firm skupujących, a dalej prowadzić sprzedaż we własnym zakresie, ale wiedząc dzięki temu jaką kwotę możesz żądać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button