Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Drobin – ekspresowa i atrakcyjna finansowo sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Ustalenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Drobin wskazują rzeczywistą cenę rynkową, za jaką jednostki skupujące są gotowe kupić nieruchomość od ręki przekazując gotówkę. Nie musisz bać się żadnych dodatkowych kosztów, prowizji bądź dopłat. Istnieje możliwość, że przepatrując w internecie ogłoszenia nieruchomości podobnych do Twojej zdasz sobie sprawę, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Drobin jest niewystarczająco atrakcyjna. Nie zapominaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Drobin zostały przygotowane z uwzględnieniem czynników zaniżających wartość nieruchomości. Do tego typu czynników można zaliczyć na przykład problemowego lokatora, długi lub niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeśli postanowisz sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, wizytę w biurze notarialnym umówimy w najwygodniejszym dla Ciebie miejscu, aby nie narażać Cię na koszty i niedogodności. Z nami załatwianie formalności może trwać nie więcej jak tydzień, a umówioną kwotę otrzymasz gotówką lub przelewem już w dzień podpisania dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Musisz być świadomym, że ceny ofertowe są trochę inne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to ceny, jakie nabywający realnie ponosi w momencie sprzedaży. Różnice te wynikają z negocjacji między uczestnikami transakcji, które są nieuniknione a które to sprawiają, że właściciele przystają na kwoty zmniejszone nawet od kilku do kilkunastu procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz dodatkowo dodać prowizję pośredniczącego, która z reguły jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Do innych wad takiego rozwiązania należy zaliczyć czas wyczekiwania na nabywcę, który to czas niejednokrotnie trwa nawet kilkanaście tygodni. Utrzymanie nieruchomości przez ten okres to także duże wydatki, wynikające z bieżących opłat. Gdy kupujący będzie korzystał z pożyczki hipotecznej, okres czekania na finalizację transakcji zwiększy się o kolejne miesiące.

4 kroki do natychmiastowej gotówki!

1

SKŁADASZ FORMULARZ

Dostarczasz nam informacje na temat na temat} oferowanej nieruchomości. W ciągu dwóch godzin otrzymujesz wycenę mieszkania Drobin.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Spośród dziesięciu wycen konkurencyjnych firm, prezentujemy Ci najbardziej atrakcyjną finansowo oraz zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

UZGADNIAMY TERMIN SPOTKANIA W KANCELARII NOTARIALNEJ

Ustalimy najodpowiedniejszą dla Ciebie lokalizację i pasujący termin zawarcia aktu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ GOTÓWKĘ

W momencie podpisania aktu notarialnego, dostaniesz pieniądze do rąk albo poprzez natychmiastowy przelew na konto.

NIEODPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Wypełnij formularz, żeby otrzymać wycenę domu Drobin w oparciu o oferty 10 skupów nieruchomości! Nic nie musisz płacić – jedynie sprawdzisz ile możesz zyskać!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena mieszkania – współpraca

Zapewniamy, iż współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • z rozsądkiem podjąć decyzję o sprzedaniu domu
 • osiągnąć satysfakcję z przeprowadzonej sprzedaży
 • uwolnić się od strapień i ze spokojem spojrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach możemy Ci pomóc?

 • Nieruchomości obciążone długiem
 • Spory wynikłe z prawa do władania mieszkaniem
 • Przedłużający się czas sprzedaży domu
 • Małe zainteresowanie nieruchomością
 • Kłopot związany ze spłatą współwłaściciela
 • Przeprowadzka bądź chęć pozyskania funduszy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co kupujemy?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie najemca zamieszkuje nieruchomość (lub nie mieszka), użytkuje nie mając żadnego pozwolenia; poprzedni posiadacz lub najemca nie zamierzają opuszczać nieruchomości.
   • Nieruchomości z zadłużeniem – nieruchomości którym grozi egzekucja komornicza, stanowiące hipotekę, z długiem w kwestii czynszu, zajęte wskutek kredytów i innych umów.
   • Nieruchomości których stan prawny pozostaje nieuregulowany – bez księgi wieczystej, z pomyłkami w księdze wieczystej, wobec których nie zostało przeprowadzone postępowanie spadkowe.
   • Nieruchomości z niepełną wartością – celowo uszkodzone, zniszczone wskutek pożaru lub wody, pozbawione mediów, z problemowym dojazdem, obiekty do usunięcia.
   • Nieruchomości obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z zamieszkującym, ze służebnością gruntową, obciążeniami osób trzecich.
   • Domy we współwłasności – z prawem przyznanym w wyniku dziedziczenia bądź po rozwiązaniu związku małżeńskiego, z nieznanym drugim właścicielem.
   • Mieszkania pełnowartościowe, wymagające szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W przypadku, kiedy zależy Ci na ekspresowej sprzedaży, zdobyciu funduszy i na ochronie przed zbędnymi kosztami – zdecyduj się na pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Drobin ustalana jest na podstawie dziesiątki różnych propozycji podmiotów zajmujących się skupem nieruchomości za gotówkę z całej Polski. Masz gwarancję, że otrzymasz najatrakcyjniejszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena domów – kalkulator internetowy?

Szukasz kalkulatorów do ustalania wyceny domu? Musisz mieć świadomość, że tego rodzaju wycena mieszkania nie za każdym razem jest rzetelna gdyż narzędzia do wyceny mieszkań nie uznają czynników umniejszających wartość nieruchomości, takich jak współwłasność. W rezultacie wycena mieszkań może być znacznie zawyżona przez co ciężko będzie Ci wyszukać kupującego, który będzie chętny, aby ją przyjąć. U nas otrzymujesz dedykowaną wycenę domów Drobin, która jednocześnie będzie stanowić ofertę nabycia.

Dane do wycen domów

Wycenę nieruchomości Drobin sporządzamy po poznaniu wszelkich czynników mających znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. W tym celu przyjedziemy na oferowaną nieruchomość oraz sporządzimy raport wraz z fotografiami, który dalej prześlemy skupom sporządzającym wycenę nieruchomości Drobin, a Ty zyskujesz pewność, że propozycje cenowe zawierają niepodlegające zmianom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – rzeczoznawca?

Przygotowujesz anons, ale nie wiesz za ile sprzedać oferowany dom? Wycena domu może być dokonana przez rzeczoznawcę i część sprzedających z tego korzysta. Jednak tego typu wycena domu pociąga za sobą duży wydatek, a nie masz ani odrobiny gwarancji, iż znajdziesz kupującego, który będzie skłonny zgodzić się na taką kwotę. U nas dostajesz uczciwą wycenę domów, która jednocześnie jest propozycją zakupienia.

Wycena mieszkania Drobin – przeglądnięcie ogłoszeń?

Szybkim rozwiązaniem na określenie wartości ofertowanej nieruchomości jest przegląd ogłoszeń jak najbardziej podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zazwyczaj gazety lub serwisy ogłoszeniowe. Należy jednak być świadomym, że nie napotkasz dwóch jednakowych mieszkań, a nawet niewielkie rozbieżności mogą znacznie wpływać na cenę mieszkania. Na skutek tego możesz przypadkowo ustalić zbyt niską kwotę nieruchomości, czym narazisz się na zmniejszenie zysków dla Ciebie bądź też możesz ustalić za dużą wartość, która zaś zaskutkuje tym, że niełatwo będzie Ci znaleźć kupca. My przygotowujemy precyzyjną wycenę mieszkania Drobin i jednocześnie wysuwamy propozycję odkupienia mieszkania za gotówkę.

Czy wycena nieruchomości Drobin jest zobowiązująca?

Absolutnie nie! Nie należy mieć obaw, że nieodpłatna wycena mieszkań Drobin musi mieć jakiś „haczyk”. Bez znaczenia jest to czy zdecydujesz się skorzystać z wybranej oferty czy każdą oddalić – nie jesteś zmuszony do wnoszenia żadnych kosztów z racji sporządzenia propozycji. Zamawiając wycenę domu Drobin możesz poznać propozycje cenowe firm skupujących, a później przeprowadzać sprzedaż samodzielnie, ale zdobywając dzięki temu świadomość jaką kwotę możesz żądać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button