Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Nowogród Bobrzański – szybka i intratna sprzedaż domu za gotówkę

Określenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy na podstawie 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Nowogród Bobrzański określają faktyczną cenę rynkową, po której jednostki skupujące chcą wykupić nieruchomość od ręki wręczając sumę pieniędzy w postaci gotówki. Nie musisz obawiać się żadnych zatajonych kosztów, prowizji czy dopłat. Może okazać się, że po przeglądnięciu w gazecie ogłoszeń nieruchomości zbliżonych do Twojej przemyślisz sobie, że nasza wycena mieszkania Nowogród Bobrzański jest mniej intratna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Nowogród Bobrzański zostały sporządzone z uwzględnieniem czynników negatywnie wpływających na cenę nieruchomości. W poczet takich czynników można zaliczyć na przykład kłopoty z lokatorem, zadłużenie czy zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

W przypadku, gdy podejmiesz decyzję, by sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, spotkanie w biurze notarialnym umówimy w najwygodniejszej dla Ciebie lokalizacji, aby nie zmuszać Cię do ponoszenia kosztów. U nas cały proces sprzedaży może potrwać tylko siedem dni, a należności otrzymasz gotówką albo przelewem już w dniu zawarcia aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Należy wiedzieć, że ceny ofertowe są nieco inne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to ceny, które nowy właściciel faktycznie ponosi w chwili nabycia. Rozbieżności te wynikają z negocjacji pomiędzy sprzedającym a kupującym, które są bardzo częste i sprawiają, że posiadacze nieruchomości przystają na kwoty zmniejszone nawet o kilka bądź kilkanaście procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz dodatkowo doliczyć prowizję firmy pośredniczącej, która z reguły jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Jako następny minus takiego rozwiązania trzeba zakwalifikować czas poszukiwania zainteresowanego, który to czas często pochłania nawet kilkanaście tygodni. Utrzymanie nieruchomości podczas tego okresu to też duże koszty, wynikające z bieżących opłat. W przypadku, jeżeli kupiec będzie wspierał się kredytem hipotecznym, czas czekania na finalizację transakcji zwiększy się o dalsze tygodnie.

4 kroki do szybkiej sprzedaży!

1

SKŁADASZ KWESTIONARIUSZ

Udzielasz nam informacji dotyczących} oferowanej nieruchomości. Po 2 godzinach otrzymasz wycenę mieszkania Nowogród Bobrzański.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Z 10 kalkulacji różnych firm, przedstawiamy Ci najkorzystniejszą oraz spełniającą Twoje oczekiwania.

3

USTALAMY CZAS SPOTKANIA W BIURZE NOTARIALNYM

Ustalimy najodpowiedniejsze dla Ciebie miejsce i pasujący termin wizyty w biurze notarialnym.

4

DOSTAJESZ NALEŻNOŚCI

W dniu zawarcia aktu notarialnego, otrzymujesz gotówkę do ręki bądź poprzez natychmiastowy przelew na konto.

BEZPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Uzupełnij wniosek o wycenę wyceny, żeby otrzymać wycenę mieszkania Nowogród Bobrzański na podstawie ofert 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie musisz płacić – jedynie zdobędziesz rozeznanie jaką podać cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena nieruchomości – dlaczego warto?

Zapewniamy, iż dzięki współpracy z naszą firmą będziesz mógł:

 • z przemyśleniem zdecydować o sprzedaniu mieszkania
 • mieć zadowolenie ze zrealizowanej transakcji
 • rozwiązać kłopoty i optymistycznie popatrzeć w przyszłość

W jakich problemach służymy pomocą?

 • Nieruchomości obciążone długiem
 • Spory wynikłe z prawa do władania domem
 • Przedłużający się okres prowadzenia sprzedaży
 • Małe zainteresowanie ze strony nabywców
 • Kłopot związany ze spłatą współwłaściciela
 • Przeprowadzka i chęć pozyskania funduszy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie zameldowany użytkuje nieruchomość (lub nie zamieszkuje), zamieszkuje nie mając jakiegokolwiek tytułu prawnego; poprzedni posiadacz bądź najemca nie chcą opuścić nieruchomości.
   • Nieruchomości z długiem – mieszkania podlegające egzekucji komorniczej, będące hipoteką, z długiem czynszowym, zajęte na skutek kredytów bądź innych umów.
   • Domy których stan prawny jest nieuregulowany – bez księgi wieczystej, z błędami w księdze wieczystej, wobec których nie zostało zrealizowane postępowanie spadkowe.
   • Domy niepełnowartościowe – zdemolowane, uszkodzone na skutek działania ognia bądź wody, pozbawione mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, obiekty przeznaczone do zniszczenia.
   • Domy obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z lokatorem, ze służebnością osobistą, obciążeniami osób trzecich.
   • Domy we współwłasności – z prawem przyznanym na skutek dziedziczenia lub po rozwodzie, z nieokreślonym drugim właścicielem.
   • Domy bez uszczerbku na wartości, które wymagają szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na natychmiastowej sprzedaży, pozyskaniu gotówki a także na braku dodatkowych kosztów – postaw na pomoc naszego skupu nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Nowogród Bobrzański określana jest na bazie dziesięciu konkurencyjnych ofert skupów nieruchomości od ręki z całego kraju. To gwarancja, że otrzymasz najkorzystniejszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny mieszkań – przelicznik online?

Szukasz narzędzi do określania wartości domu? Musisz mieć świadomość, że taka wycena nieruchomości nie zawsze jest prawdziwa gdyż aplikacje do wyceny domu nie uwzględniają czynników pomniejszających cenę nieruchomości, takich jak służebność. W rezultacie wycena mieszkań może być zbyt wysoka przez co niełatwo będzie Ci znaleźć kupca, który będzie skłonny, by ją przyjąć. W naszym skupie możesz liczyć na adekwatną wycenę mieszkań Nowogród Bobrzański, która od razu będzie stanowiła ofertę odkupienia.

Źródła danych do wycen nieruchomości

Wycenę nieruchomości Nowogród Bobrzański przygotowujemy po poznaniu wszystkich czynników mogących mieć wpływ na cenę nieruchomości. W tym celu przyjedziemy na Twoją nieruchomość oraz przygotujemy raport wraz z fotografiami, który potem udostępnimy firmom przygotowującym wycenę nieruchomości Nowogród Bobrzański, a Ty zyskujesz pewność, że wyceny zawierają niepodlegające zmianom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – specjalista?

Redagujesz ofertę, ale nie masz orientacji jaką wpisać cenę za swój dom? Wycena domów może odbyć się z udziałem specjalisty i część oferujących z tego korzysta. Jednakże taka wycena domów generuje duży koszt, a nie daje żadnej pewności, iż znajdziesz zainteresowanego, który będzie chętny zgodzić się na obliczoną cenę. U nas masz podobną wycenę domów, która jednocześnie jest propozycją nabycia.

Wycena mieszkań Nowogród Bobrzański – przejrzenie ogłoszeń?

Innym wyjściem na określenie ceny posiadanej nieruchomości jest przegląd ofert możliwie podobnych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy zwykle gazety lub portale ogłoszeniowe. Wiedz jednak, że nie znajdziesz dwóch takich samych nieruchomości, a nawet pojedyncze różnice mogą w dużej mierze wpływać na wartość mieszkania. W efekcie możesz nieświadomie zaniżyć cenę nieruchomości, czym narazisz się na zmniejszenie zysków dla Ciebie bądź też możesz ustalić zbyt dużą kwotę, która z kolei sprawi, że ciężko będzie Ci zainteresować nabywcę. My sporządzamy adekwatną wycenę mieszkania Nowogród Bobrzański a jednocześnie proponujemy zakup mieszkania za gotówkę.

Czy wycena mieszkań Nowogród Bobrzański stanowi zobowiązanie do przyjęcia jednej oferty?

Absolutnie nie! Nie musisz mieć obaw, że nieodpłatna wycena domów Nowogród Bobrzański posiada jakiś „haczyk”. Obojętnie czy zdecydujesz się skorzystać z wybranej propozycji czy wszystkie odrzucić – nie jesteś zobowiązany do wnoszenia jakichkolwiek wydatków z tytułu przygotowania ofert. Wypełniając formularz o wycenę nieruchomości Nowogród Bobrzański możesz poznać oferty cenowe firm skupujących, a później prowadzić sprzedaż samodzielnie, ale mając dzięki temu orientację jaką sumę możesz żądać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button