Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Gołdap – natychmiastowa i atrakcyjna finansowo sprzedaż domu za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości ustalimy na bazie 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Gołdap określają rzeczywistą wartość rynkową, po której firmy skupujące chcą nabyć nieruchomość od zaraz przekazując należności w formie gotówki. Nie ma żadnych ukrytych kosztów, prowizji bądź opłat. Może okazać się, że po przejrzeniu w internecie ogłoszeń nieruchomości zbliżonych do Twojej dojdziesz do wniosku, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Gołdap jest za mało atrakcyjna. Pamiętaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Gołdap uwzględniają już czynniki negatywnie wpływające na wartość nieruchomości. W poczet powyższych czynników można zaliczyć na przykład problemowego lokatora, zadłużenie lub zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy podejmiesz decyzję, by przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, wizytę u notariusza zorganizujemy w najodpowiedniejszym dla Ciebie miejscu, aby nie narażać Cię na dodatkowe koszty. U nas cały proces sprzedaży może potrwać nie więcej jak siedem dni, a należności otrzymasz w formie gotówkowej lub poprzez przelew od razu w chwili zawarcia aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Trzeba być świadomym, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, jakie nowy właściciel rzeczywiście ponosi podczas finalizowania transakcji. Różnice te wynikają z negocjacji między uczestnikami transakcji, które są nieuniknione a które to sprawiają, że sprzedający akceptują kwoty obniżone nawet od kilku do kilkunastu procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz jeszcze dodać należność dla pośredniczącego, która z reguły wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Do następnych wad sprzedaży z udziałem pośrednika należy wrzucić czas poszukiwania zainteresowanego, który to czas niejednokrotnie trwa nawet kilka miesięcy. Utrzymywanie nieruchomości podczas tego okresu to również spore koszty, wynikające z bieżących opłat. W przypadku, jeśli kupiec będzie korzystał z pożyczki hipotecznej, czas oczekiwania na zakończenie sprzedaży zwiększy się o kolejne tygodnie.

4 kroki do natychmiastowej sprzedaży!

1

UZUPEŁNIASZ FORMULARZ

Dostarczasz nam informacje na temat dotyczących} sprzedawanej nieruchomości. Po 2 godzinach dostaniesz wycenę mieszkania Gołdap.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Z 10 wycen różnych firm, przedstawiamy Ci najbardziej korzystną oraz odpowiadającą Twoim preferencjom.

3

USTALAMY CZAS WIZYTY U NOTARIUSZA

Uzgodnimy najlepszą dla Ciebie lokalizację i pasujący termin wizyty w biurze notarialnym.

4

OTRZYMUJESZ NALEŻNOŚCI

W dniu zawarcia dokumentu notarialnego, otrzymujesz należności do ręki albo poprzez szybki przelew na konto.

NIEODPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Złóż formularz, a dostaniesz wycenę domu Gołdap na bazie ofert 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie tracisz – jedynie zdobędziesz wiedzę na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny domu – dlaczego warto?

Zapewniamy, że dzięki współpracy z naszą firmą będziesz mógł:

 • przemyślanie podjąć decyzję o sprzedaży nieruchomości
 • odczuć zadowolenie z przeprowadzonej sprzedaży
 • rozwiązać trudności i z nadzieją spojrzeć w przyszłość

W jakich problemach służymy wsparciem?

 • Nieruchomości obciążone zadłużeniem
 • Spory związane z prawem do władania domem
 • Długi czas prowadzenia sprzedaży
 • Nikłe zainteresowanie ze strony kupujących
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przekwaterowanie albo konieczność spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co kupujemy?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie zameldowany zamieszkuje mieszkanie (bądź nie zamieszkuje), zamieszkuje bez żadnego pozwolenia; uprzedni posiadacz bądź najemca nie zamierzają wyprowadzić się z lokalu.
   • Zadłużone nieruchomości – nieruchomości podlegające egzekucji komorniczej, stanowiące hipotekę, z zadłużeniem czynszowym, zajęte na skutek pożyczek bądź innych umów.
   • Nieruchomości z brakiem uregulowania stanu prawnego – brak księgi wieczystej, z pomyłkami w księdze wieczystej, z niezrealizowanym postępowaniem spadkowym.
   • Domy niepełnowartościowe – zdewastowane, zniszczone w wyniku pożaru lub wody, pozbawione mediów, z uciążliwym dojazdem, budynki przeznaczone do usunięcia.
   • Domy obciążone problemami – z prawem dożywocia, z lokatorem, ze służebnością osobistą, obciążeniami osób trzecich.
   • Mieszkania współwłasnościowe – z prawem przyznanym w wyniku spadku albo po rozwiązaniu małżeństwa, z niewiadomym współwłaścicielem.
   • Nieruchomości bez uszczerbku na wartości, wymagające prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na natychmiastowej sprzedaży, uzyskaniu funduszy i na uniknięciu zbędnych kosztów – zdecyduj się na pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Gołdap kalkulowana jest na podstawie dziesięciu niezależnych ofert podmiotów zajmujących się skupem nieruchomości za gotówkę z całego kraju. Masz gwarancję, że dostaniesz najlepszą propozycję odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny mieszkań – przelicznik online?

Szukasz aplikacji do ustalania wartości nieruchomości? Pamiętaj jednak, że taka wycena domu nie w każdym przypadku jest prawdziwa bo programy do wyceny domów nie uznają czynników negatywnie wpływających na wartość nieruchomości, takich jak służebność. Końcowo wycena domu może być dużo zawyżona przez co ciężko będzie Ci znaleźć klienta, który będzie chętny, aby się na nią zgodzić. U nas dostajesz indywidualną wycenę domów Gołdap, która jednocześnie będzie stanowiła propozycję zakupu.

Źródła danych do wycen mieszkań

Wycenę mieszkania Gołdap przedstawiamy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszelkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. Dlatego też dotrzemy na Twoją nieruchomość i sporządzimy dokument razem z fotografiami, który później wyślemy jednostkom przygotowującym wyceny nieruchomości Gołdap, a Ty masz gwarancję, że zaoferowane ceny nieruchomości nie ulegną modyfikacjom.

wycena nieruchomości

Wycena domów – specjalista?

Redagujesz anons, ale nie masz rozeznania na ile wycenić swój dom? Wycena domów może być przeprowadzona przez specjalistę i wiele właścicieli decyduje się z tego skorzystać. Jednak taka wycena domów wiąże się z wysokim kosztem, a nie masz wcale pewności, że znajdziesz zainteresowanego, który będzie chętny zaakceptować obliczoną sumę. W naszym skupie dostajesz obiektywną wycenę domów, która od razu jest propozycją zakupienia.

Wycena mieszkań Gołdap – przejrzenie ofert?

Inną metodą na ustalenie ceny swojej nieruchomości jest porównanie ogłoszeń jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zwykle gazety lub serwisy ogłoszeniowe. Należy jednak być świadomym, że nie spotkasz dwóch jednakowych nieruchomości, a nawet drobne różnice mogą istotnie wpłynąć na wartość nieruchomości. W efekcie możesz niechcący ustalić za małą cenę mieszkania, czym narazisz się na straty dla Ciebie bądź też możesz ustalić zbyt dużą kwotę, która zaś spowoduje, że zainteresowanie ze strony kupujących będzie niewielkie bądź nawet go nie będzie. My sporządzamy personalizowaną wycenę mieszkania Gołdap a jednocześnie wysuwamy propozycję odkupienia mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domów Gołdap stanowi zobowiązanie do zaakceptowania jednej z 10 ofert?

Oczywiście, że nie! Nie trzeba obawiać się, że bezpłatna wycena domów Gołdap zawiera jakiś „haczyk”. Obojętne jest to czy podejmiesz decyzję, aby skorzystać z wybranej oferty czy każdą oddalić – nie masz obowiązku wnoszenia żadnych kosztów z racji sporządzenia wycen. Wypełniając wniosek o wycenę domu Gołdap masz możliwość poznać oferty cenowe firm skupujących, a potem przeprowadzać sprzedaż we własnym zakresie, ale zyskując dzięki temu orientację jakiej kwoty oczekiwać za sprzedawaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button