Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Kalety – szybka i zyskowna sprzedaż domu za gotówkę

Oszacowania wartości Twojej nieruchomości dokonamy na podstawie 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Kalety określają faktyczną cenę rynkową, po której skupy mieszkań chcą odkupić nieruchomość od ręki przekazując sumę pieniędzy w postaci gotówki. Nie musisz bać się absolutnie żadnych nieujawnionych kosztów, prowizji albo opłat. Istnieje możliwość, że oglądając w gazecie ogłoszenia nieruchomości podobnych do Twojej dojdziesz do wniosku, że nasza wycena mieszkania Kalety jest za mało atrakcyjna. Pamiętaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Kalety zostały sporządzone z wzięciem pod uwagę czynników obniżających cenę nieruchomości. W poczet tego typu czynników można zaszeregować na przykład kłopotliwego lokatora, długi czy też niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

W przypadku, kiedy podejmiesz decyzję, aby przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, dopełnienie formalności u notariusza ustalimy w najbliższej dla Ciebie lokalizacji, by nie zaoszczędzić Ci ponoszenia dodatkowych kosztów. Z nami cały proces sprzedaży może zająć jedynie tydzień, a należności otrzymasz gotówką bądź na konto od razu w momencie opatrzenia podpisem dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Trzeba mieć świadomość, że ceny ofertowe są trochę inne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to ceny, jakie nabywający realnie ponosi podczas nabycia. Różnice te wynikają z prowadzonych negocjacji pomiędzy sprzedającym a kupującym, które są bardzo częste a które to powodują, że właściciele akceptują kwoty obniżone nawet od kilku do kilkunastu procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz dodatkowo doliczyć kwotę dla pośrednika, która zwykle jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Do kolejnych minusów takiego rozwiązania musisz zaliczyć okres oczekiwania na zainteresowanego, który to okres może trwać nawet kilkanaście tygodni. Koszty ponoszone na utrzymanie nieruchomości w trakcie tego okresu to także znaczne wydatki, wynikające z bieżących opłat. Jeżeli nabywający będzie posiłkował się kredytem hipotecznym, okres oczekiwania na finalizację transakcji wydłuży się o kolejne miesiące.

4 kroki do błyskawicznej gotówki!

1

SKŁADASZ WNIOSEK O WYCENĘ

Dostarczasz nam informacje dotyczące na temat} oferowanej nieruchomości. Za dwie godziny otrzymujesz wycenę mieszkania Kalety.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Spomiędzy dziesięciu kalkulacji skupów nieruchomości, prezentujemy Ci najbardziej opłacalną i odpowiadającą Twoim wymaganiom.

3

UZGADNIAMY TERMIN SPOTKANIA U NOTARIUSZA

Uzgodnimy dogodne dla Ciebie miejsce a także najdogodniejszy termin wizyty w kancelarii notarialnej.

4

DOSTAJESZ GOTÓWKĘ

W momencie podpisania dokumentu notarialnego, otrzymasz należności do ręki lub poprzez błyskawiczny przelew bankowy.

BEZPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Uzupełnij formularz, aby otrzymać wycenę domu Kalety na podstawie ofert 10 skupów nieruchomości! Nic nie płacisz – jedynie zdobędziesz orientację ile możesz zyskać!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny domu – dlaczego warto?

Zapewniamy, iż współpraca z nami pozwoli Ci:

 • przemyślanie zdecydować o sprzedaży domu
 • osiągnąć zadowolenie z przeprowadzonej transakcji
 • rozwiązać trudności i ze spokojem spojrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach możemy Ci pomóc?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Spory związane z władaniem domem
 • Przeciągający się okres prowadzenia sprzedaży
 • Nikłe zainteresowanie domem
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przekwaterowanie lub chęć odzyskania pieniędzy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co nabywamy?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie lokator użytkuje lokal (albo nie zamieszkuje), zamieszkuje nie mając żadnego tytułu prawnego; wcześniejszy posiadacz albo najemca nie zamierzają wyprowadzić się z mieszkania.
   • Nieruchomości obciążone długiem – mieszkania podlegające egzekucji komorniczej, stanowiące hipotekę, z zadłużeniem czynszowym, zajęte na skutek kredytów lub innych zobowiązań.
   • Mieszkania pozbawione uregulowania stanu prawnego – pozbawione księgi wieczystej, nieścisłości w księdze wieczystej, wobec których nie zrealizowano postępowania spadkowego.
   • Nieruchomości niepełnowartościowe – celowo uszkodzone, zniszczone wskutek działania ognia albo wody, bez dostępu do mediów, z uciążliwym dojazdem, obiekty przeznaczone do wyburzenia.
   • Mieszkania z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z lokatorem, ze służebnością gruntową, obciążeniami innych osób.
   • Nieruchomości we współwłasności – z prawem nabytym w ramach dziedziczenia albo po zerwaniu związku małżeńskiego, z nieznanym drugim właścicielem.
   • Domy o pełnej wartości, potrzebujące możliwie najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na szybkiej sprzedaży, zdobyciu funduszy i na braku zbędnych wydatków – zdecyduj się na pomoc naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Kalety wyliczona jest na podstawie dziesiątki konkurencyjnych propozycji skupów nieruchomości za gotówkę z całego kraju. Masz gwarancję, że otrzymasz najlepszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena domów – przelicznik internetowy?

Poszukujesz aplikacji do ustalania wyceny nieruchomości? Pamiętaj jednak, że tego typu wycena domu nie w każdej sytuacji jest właściwa gdyż kalkulatory do wyceny domu nie uznają czynników zmniejszających wartość nieruchomości, takich jak służebność. Z tego powodu wycena mieszkań może być zbyt duża i niełatwo będzie Ci znaleźć zainteresowanego, który będzie gotowy, aby się na nią zgodzić. W naszym skupie otrzymujesz precyzyjną wycenę mieszkań Kalety, która od razu będzie stanowiła propozycję zakupienia.

Źródła danych do wyceny domów

Wycenę mieszkania Kalety przedstawiamy po zaczerpnięciu informacji na temat wszelkich czynników mogących mieć wpływ na cenę nieruchomości. Dlatego też oglądniemy Twoją nieruchomość i sporządzimy opis razem z fotografiami, który potem prześlemy jednostkom przygotowującym wyceny nieruchomości Kalety, a Ty zyskujesz gwarancję, że propozycje cenowe to niepodlegające modyfikacjom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – rzeczoznawca?

Piszesz ogłoszenie, ale nie masz rozeznania za ile sprzedać oferowany dom? Wycena domów może zostać sporządzona przez eksperta i część sprzedających decyduje się z tego skorzystać. Jednak tego typu wycena domu pociąga za sobą duży koszt, a nie daje ani odrobiny pewności, że spotkasz kupującego, który będzie chętny zaakceptować wyliczoną cenę. U nas otrzymujesz zbliżoną wycenę domu, która jednocześnie jest propozycją zakupienia.

Wycena mieszkania Kalety – porównanie ogłoszeń?

Najprostszym rozwiązaniem na ustalenie wartości posiadanej nieruchomości jest przeglądnięcie ofert jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy zazwyczaj czasopisma i internet. Trzeba jednak być świadomym, że nie odnajdziesz dwóch jednakowych nieruchomości, a nawet z pozoru małoznaczące różnice mogą istotnie wpływać na wartość nieruchomości. W rezultacie możesz nieświadomie ustalić za niską kwotę mieszkania, co spowoduje mniejsze zyski dla Ciebie bądź też możesz ustalić za dużą cenę, która znowósz sprawi, że zainteresowanie nabywców będzie znikome lub nawet go nie będzie. My sporządzamy dedykowaną wycenę mieszkań Kalety a jednocześnie proponujemy zakup mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domów Kalety jest zobowiązująca?

Oczywiście, że nie! Nie należy obawiać się, że darmowa wycena mieszkań Kalety musi zawierać jakiś „haczyk”. Bez znaczenia jest to czy zdecydujesz się zaakceptować jakąś propozycję czy też wszelkie oddalić – nie ponosisz żadnych kosztów z racji przygotowanych propozycji. Zamawiając wycenę domu Kalety możesz poznać propozycje cenowe firm skupujących, a później poszukiwać nabywców we własnym zakresie, ale wiedząc dzięki temu jakiej kwoty oczekiwać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button