Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Pasym – natychmiastowa i opłacalna sprzedaż domu za gotówkę

Wyliczenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Pasym zawierają faktyczną wartość rynkową, po której skupy mieszkań chcą wykupić nieruchomość od zaraz przekazując gotówkę. Nie ma żadnych zatajonych kosztów, prowizji czy też opłat. Istnieje możliwość, że po przejrzeniu w internecie ogłoszeń nieruchomości zbliżonych do Twojej dojdziesz do wniosku, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Pasym jest mniej atrakcyjna. Pamiętaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Pasym uwzględniają już czynniki negatywnie wpływające na wartość nieruchomości. W ramach tego typu czynników można zaszeregować np. kłopotliwego lokatora, długi lub niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy tylko podejmiesz decyzję, by przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, dopełnienie formalności w biurze notarialnym zorganizujemy w najbliższym dla Ciebie miejscu, żeby nie zmuszać Cię do ponoszenia kosztów podróży. U nas cała sprzedaż może trwać najdłużej tydzień, a ustaloną kwotę otrzymasz gotówką albo na konto już w momencie opatrzenia podpisem dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Trzeba wiedzieć, że ceny ofertowe są nieco odmienne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to ceny, które kupujący realnie ponosi przy sprzedaży. Różnice te biorą się z rozmów negocjacyjnych między stronami, które są nieuniknione i sprawiają, że sprzedający akceptują ceny obniżone nawet o kilka bądź kilkanaście procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz dodatkowo dodać prowizję pośrednika, która z reguły wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Do kolejnych wad sprzedaży z udziałem pośrednika należy zaliczyć okres wyczekiwania na kupca, który to okres niejednokrotnie pochłania nawet kilka miesięcy. Koszty ponoszone na utrzymanie nieruchomości w tym okresie to też spore wydatki, wynikające z bieżących opłat. Jeśli nabywający będzie posiłkował się pożyczką hipoteczną, okres oczekiwania na zakończenie sprzedaży zwiększy się o kolejne tygodnie.

4 kroki do natychmiastowej gotówki!

1

PRZESYŁASZ WNIOSEK O WYCENĘ

Przekazujesz nam informacje tyczące się na temat} posiadanej nieruchomości. Do 2 godzin dostaniesz wycenę mieszkania Pasym.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Spomiędzy dziesięciu kalkulacji skupów nieruchomości, prezentujemy Ci najbardziej opłacalną i spełniającą Twoje oczekiwania.

3

UZGADNIAMY TERMIN SPOTKANIA W KANCELARII NOTARIALNEJ

Uzgodnimy najodpowiedniejsze dla Ciebie miejsce a także najdogodniejszy termin spotkania w kancelarii notarialnej.

4

OTRZYMUJESZ GOTÓWKĘ

W momencie zawarcia dokumentu notarialnego, otrzymasz pieniądze do ręki bądź poprzez szybki przelew na konto.

DARMOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Prześlij formularz, aby otrzymać wycenę mieszkania Pasym na bazie ofert 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie płacisz – tylko zdobędziesz wiedzę na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena domu – dlaczego warto?

Możemy obiecać, że współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • z rozsądkiem zdecydować o sprzedaży nieruchomości
 • odczuć zadowolenie z dokonanej transakcji
 • rozwiązać kłopoty i z nadzieją spojrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach służymy pomocą?

 • Zadłużone nieruchomości
 • Konflikty związane z prawem do władania nieruchomością
 • Długotrwały czas sprzedaży nieruchomości
 • Nikłe zainteresowanie kupujących
 • Kłopot ze spłatą współwłaściciela
 • Zmiana miejsca zamieszkania i potrzeba spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości kupujemy?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie najemca użytkuje lokal (lub nie zamieszkuje), użytkuje nie posiadając jakiegokolwiek zezwolenia; poprzedni właściciel czy też najemca nie zamierzają wyprowadzić się z nieruchomości.
   • Zadłużone nieruchomości – nieruchomości zagrożone egzekucją komorniczą, obciążone hipoteką, z długiem czynszowym, zajęte na skutek kredytów bądź innych umów.
   • Mieszkania z nieuregulowanym stanem prawnym – brak księgi wieczystej, nieścisłości w księdze wieczystej, z nieprzeprowadzonym postępowaniem spadkowym.
   • Nieruchomości z niepełną wartością – po dewastacji, uszkodzone wskutek działania ognia albo powodzi, pozbawione mediów, z trudnym dojazdem, obiekty do zniszczenia.
   • Nieruchomości obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone lokatorem, ze służebnością osobistą, obciążeniami osób trzecich.
   • Domy we współwłasności – z prawem przyznanym na drodze dziedziczenia lub po zerwaniu związku małżeńskiego, z niewiadomym współwłaścicielem.
   • Mieszkania w pełni wartościowe, które wymagają prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na jak najszybszej sprzedaży, uzyskaniu funduszy a także na uniknięciu dodatkowych kosztów – postaw na pomoc naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Pasym wyliczona jest po przeanalizowaniu dziesiątki różnych propozycji skupów nieruchomości od ręki z całego kraju. Masz gwarancję, że dostaniesz najatrakcyjniejszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny mieszkań – przelicznik internetowy?

Szukasz programów do ustalania wartości domu? Trzeba być świadomym, że tego rodzaju wycena domów nie w każdym przypadku jest rzetelna ponieważ programy do wyceny domu nie biorą pod uwagę czynników pomniejszających wartość nieruchomości, takich jak współwłasność. Na skutek tego wycena mieszkania może być bardzo zawyżona i ciężko będzie Ci wyszukać kupca, który będzie chętny, aby się na nią zgodzić. U nas masz indywidualną wycenę domu Pasym, która od razu będzie stanowić propozycję nabycia.

Informacje do wycen mieszkań

Wycenę domów Pasym sporządzamy po poznaniu wszystkich czynników mających znaczenie dla ceny nieruchomości. W tym celu obejrzymy sprzedawaną nieruchomość oraz sporządzimy opis razem ze zdjęciami, który potem prześlemy firmom sporządzającym wyceny nieruchomości Pasym, a Ty otrzymujesz pewność, że zaproponowane ceny nieruchomości nie zostaną zmodyfikowane.

wycena nieruchomości

Wycena domów – specjalista?

Redagujesz informację o sprzedaży, ale nie masz orientacji na ile wycenić swój dom? Wycena domu może zostać przygotowana przez eksperta i wiele oferujących z tego korzysta. Musisz jednak mieć świadomość, że taka wycena domów wiąże się ze znacznym wydatkiem, a nie daje ani odrobiny pewności, że znajdziesz kupującego, który będzie gotowy zapłacić taką kwotę. W naszym skupie możesz liczyć na uczciwą wycenę domu, która od razu jest ofertą nabycia.

Wycena mieszkania Pasym – przegląd ogłoszeń?

Innym wyjściem na określenie ceny posiadanej nieruchomości jest przeanalizowanie ofert możliwie zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy najczęściej gazety lub portale ogłoszeniowe. Należy jednak mieć świadomość, że nie wyszukasz dwóch takich samych nieruchomości, a nawet pojedyncze rozbieżności mogą znacząco przekładać się na wartość mieszkania. Na skutek tego możesz niechcący ustalić zbyt niską kwotę nieruchomości, czym spowodujesz straty dla Ciebie lub też możesz zawyżyć kwotę, która z kolei zaskutkuje tym, że zainteresowanie ze strony kupujących będzie znikome lub nawet zerowe. My sporządzamy adekwatną wycenę mieszkań Pasym i jednocześnie proponujemy zakup mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domu Pasym stanowi zobowiązanie do zaakceptowania jakiejś oferty?

Oczywiście, że nie! Nie musisz bać się, że bezpłatna wycena nieruchomości Pasym musi zawierać gdzieś „haczyk”. To obojętne czy zdecydujesz się przyjąć jakąś wycenę czy też każdą oddalić – nie masz obowiązku ponoszenia żadnych wydatków z racji sporządzenia wycen. Zamawiając wycenę domu Pasym masz możliwość zapoznać się z propozycjami cenowymi od skupów nieruchomości, a następnie prowadzić sprzedaż we własnym zakresie, ale mając dzięki temu zorientowanie jaką sumę możesz żądać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button