Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Słubice – ekspresowa i zyskowna sprzedaż domu za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości określimy w oparciu o 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Słubice zawierają rzeczywistą wartość rynkową, za którą skupy mieszkań chcą kupić nieruchomość od zaraz przekazując pieniądze w formie gotówkowej. Nie ma żadnych utajonych kosztów, prowizji lub dopłat. Może być tak, że po przepatrzeniu w gazecie ofert nieruchomości upodobnionych do Twojej uświadomisz sobie, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Słubice jest mniej zyskowna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Słubice zostały przygotowane z uwzględnieniem czynników zaniżających cenę nieruchomości. Do tego typu czynników można zaliczyć na przykład kłopotliwego lokatora, zadłużenie albo skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

W przypadku, gdy zdecydujesz się sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, wizytę w kancelarii notarialnej ustalimy w najodpowiedniejszym dla Ciebie miejscu, żeby nie narażać Cię na koszty podróży. Z nami cały proces sprzedaży może potrwać najdłużej 7 dni, a ustaloną kwotę otrzymujesz gotówką lub poprzez przelew od razu w dniu zawarcia dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Należy być świadomym, że ceny ofertowe są trochę inne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to takie, jakie nowy właściciel realnie ponosi w momencie sprzedaży. Rozbieżności te biorą się z negocjacji między sprzedającym a nabywającym, które są bardzo częste a które to prowadzą do tego, że posiadacze nieruchomości wyrażają zgodę na ceny zaniżone nawet od kilku do kilkunastu procent. Sprzedając nieruchomość musisz dodatkowo dodać należność dla firmy pośredniczącej, która zwykle wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Jako kolejny minus takiego rozwiązania trzeba zaliczyć czas poszukiwania nabywcy, który to okres może trwać nawet kilkanaście tygodni. Utrzymywanie nieruchomości w trakcie tego okresu to także znaczne koszty, związane z bieżącymi opłatami. W przypadku, jeśli kupujący będzie wspierał się kredytem hipotecznym, okres czekania na finalizację sprzedaży przedłuży się o następne tygodnie.

4 kroki do natychmiastowej gotówki!

1

WYPEŁNIASZ FORMULARZ

Udostępniasz nam informacje tyczące się dotyczących} posiadanej nieruchomości. Za dwie godziny otrzymasz wycenę mieszkania Słubice.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Spomiędzy dziesięciu kalkulacji różnych firm, prezentujemy Ci najbardziej opłacalną i odpowiadającą Twoim oczekiwaniom.

3

UZGADNIAMY TERMIN SPOTKANIA W BIURZE NOTARIALNYM

Uzgodnimy najdogodniejszą dla Ciebie lokalizację oraz pasujący termin wizyty w kancelarii notarialnej.

4

DOSTAJESZ GOTÓWKĘ

W chwili zawarcia dokumentu notarialnego, dostaniesz gotówkę do rąk bądź poprzez szybki przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI NIEODPŁATNIE

Złóż wniosek o przygotowanie wyceny, a otrzymasz wycenę nieruchomości Słubice na podstawie ofert 10 konkurencyjnych firm! Nic nie płacisz – jedynie zaczerpniesz wiedzy na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie domu – dlaczego warto?

Gwarantujemy, iż współpraca z nami pozwoli Ci:

 • przemyślanie zdecydować o sprzedaży nieruchomości
 • poczuć satysfakcję ze zrealizowanej sprzedaży
 • uwolnić się od kłopotów i optymistycznie spojrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach udzielimy wsparcia?

 • Nieruchomości obciążone zadłużeniem
 • Konflikty dotyczące prawa do władania nieruchomością
 • Przedłużający się okres prowadzenia sprzedaży
 • Niewielkie zainteresowanie kupujących
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przeprowadzka lub potrzeba spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie lokator użytkuje lokal (lub nie mieszka), zamieszkuje nie posiadając jakiegokolwiek tytułu prawnego; poprzedni posiadacz lub najemca nie zamierzają opuszczać nieruchomości.
   • Nieruchomości obciążone długiem – domy którym grozi egzekucja komornicza, stanowiące hipotekę, z zadłużeniem czynszowym, zajęte w wyniku pożyczek lub innych umów.
   • Mieszkania których stan prawny pozostaje nieuregulowany – bez księgi wieczystej, nieścisłości w księdze wieczystej, bez przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Nieruchomości pozbawione pełnej wartości – zdemolowane, zniszczone na skutek pożaru bądź powodzi, pozbawione mediów, z problemową drogą dojazdową, konstrukcje do wyburzenia.
   • Nieruchomości z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone lokatorem, ze służebnością gruntową, roszczeniami innych osób.
   • Domy wspólne – z prawem nabytym na skutek dziedziczenia lub po rozwodzie, z nieokreślonym współwłaścicielem.
   • Domy o pełnej wartości, które wymagają szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na ekspresowej sprzedaży, uzyskaniu funduszy i na ochronie przed dodatkowymi kosztami – zdecyduj się na pomoc naszego skupu nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Słubice określana jest na podstawie dziesięciu różnych ofert skupów nieruchomości za gotówkę z całego kraju. Masz gwarancję, że otrzymasz najatrakcyjniejszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena domów – kalkulator internetowy?

Szukasz programów do ustalania wyceny nieruchomości? Wiedz jednak, że tego rodzaju wycena mieszkania nie w każdej sytuacji jest rzetelna ponieważ przeliczniki do wyceny domu nie uwzględniają czynników zaniżających wartość nieruchomości, takich jak długi. W rezultacie wycena domu może być bardzo zawyżona i ciężko będzie Ci wyszukać klienta, który będzie gotowy, aby ją przyjąć. W naszej firmie możesz liczyć na adekwatną wycenę mieszkań Słubice, która jednocześnie będzie stanowić ofertę odkupienia.

Dane do wycen domów

Wycenę mieszkania Słubice prezentujemy po poznaniu wszystkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. W tym celu przybędziemy na sprzedawaną nieruchomość oraz przygotujemy raport razem z fotografiami, który później prześlemy jednostkom przygotowującym wycenę nieruchomości Słubice, a Ty masz pewność, że zaproponowane ceny nieruchomości nie ulegną zmianom.

wycena nieruchomości

Wycena domu – rzeczoznawca?

Redagujesz ofertę, ale nie wiesz jaką możesz podać cenę za swój dom? Wycena domu może odbywać się przy udziale biegłego i część osób z tego korzysta. Jednakże tego typu wycena domu pociąga za sobą duży wydatek, a nie daje żadnej gwarancji, iż napotkasz kupującego, który będzie gotowy zgodzić się na wyliczoną kwotę. W naszej firmie możesz liczyć na podobną wycenę domów, która od razu jest ofertą zakupu.

Wycena mieszkań Słubice – porównanie ogłoszeń?

Innym rozwiązaniem na ustalenie ceny ofertowanej nieruchomości jest przeanalizowanie ofert możliwie podobnych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy z reguły czasopisma albo portale ogłoszeniowe. Wiedz jednak, że nie spotkasz dwóch identycznych mieszkań, a nawet niewielkie rozbieżności mogą w dużej mierze wpłynąć na wartość nieruchomości. Na skutek tego możesz mimowolnie ustalić zbyt małą wartość mieszkania, co spowoduje zmniejszenie zysków dla Ciebie lub też możesz ustalić zbyt wysoką wartość, która zaś spowoduje, że zainteresowanie klientów będzie znacznie ograniczone bądź nawet nie będzie żadnego. My sporządzamy personalizowaną wycenę mieszkań Słubice i jednocześnie oferujemy odkupienie nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena domów Słubice zobowiązuje do przyjęcia jednej z 10 propozycji?

Oczywiście, że nie! Nie musisz obawiać się, że nieodpłatna wycena domów Słubice musi posiadać jakiś „haczyk”. Bez względu na to czy podejmiesz decyzję, by przyjąć dowolną propozycję czy całą dziesiątkę oddalić – nie jesteś zobowiązany do wnoszenia jakichkolwiek opłat z racji przygotowania wycen. Wypełniając wniosek o wycenę nieruchomości Słubice masz możliwość poznać propozycje cenowe firm skupujących, a następnie poszukiwać kupujących we własnym zakresie, ale zdobywając dzięki temu świadomość jakiej kwoty oczekiwać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button