Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Pińczów – natychmiastowa i atrakcyjna finansowo sprzedaż domu za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości zostanie ustalona na bazie 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Pińczów zawierają rzeczywistą cenę rynkową, po której skupy mieszkań chcą wykupić nieruchomość od ręki za gotówkę. Nie musisz bać się żadnych utajonych kosztów, prowizji czy też dopłat. Może się zdarzyć, że po przeglądnięciu w gazecie ofert nieruchomości podobnych do Twojej zdasz sobie sprawę, że nasza wycena mieszkania Pińczów jest niewystarczająco intratna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Pińczów zostały przygotowane z uwzględnieniem czynników obniżających wartość nieruchomości. Do tego typu czynników można zaszeregować na przykład kłopotliwego lokatora, długi czy też trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy postanowisz sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, wizytę w kancelarii notarialnej zorganizujemy w najdogodniejszym dla Ciebie miejscu, żeby nie narażać Cię na koszty podróży. Z nami cały proces sprzedaży może trwać najdłużej tydzień, a umówioną kwotę otrzymujesz do ręki lub na konto od razu w dzień opatrzenia podpisem dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Trzeba wiedzieć, że ceny ofertowe są trochę inne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to ceny, które nabywający realnie ponosi w chwili sprzedaży. Różnice te są wynikiem negocjacji między stronami, które są nieuniknione i prowadzą do tego, że sprzedający akceptują kwoty obniżone nawet od kilku do kilkunastu procent. Sprzedając nieruchomość musisz jeszcze dodać należność dla pośredniczącego, która zwykle wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Do innych wad takiego rozwiązania należy zakwalifikować czas poszukiwań nabywcy, który to czas często pochłania nawet kilka miesięcy. Utrzymanie nieruchomości podczas tego czasu to też duże koszty, związane z bieżącymi opłatami. Jeśli nabywający będzie korzystał z kredytu hipotecznego, okres oczekiwania na zakończenie transakcji zwiększy się o następne tygodnie.

4 kroki do błyskawicznej sprzedaży!

1

UZUPEŁNIASZ FORMULARZ

Udzielasz nam informacji na temat} oferowanej nieruchomości. Za dwie godziny otrzymujesz wycenę mieszkania Pińczów.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Spomiędzy 10 wycen konkurencyjnych firm, przedstawiamy Ci najbardziej korzystną i zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

UZGADNIAMY TERMIN SPOTKANIA W KANCELARII NOTARIALNEJ

Uzgodnimy najodpowiedniejszą dla Ciebie lokalizację a także pasujący termin wizyty u notariusza.

4

OTRZYMUJESZ NALEŻNOŚCI

W chwili zawarcia dokumentu notarialnego, dostajesz gotówkę do ręki lub poprzez ekspresowy przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI NIEODPŁATNIE

Uzupełnij formularz, by dostać wycenę nieruchomości Pińczów w oparciu o oferty 10 konkurencyjnych firm! Nic nie musisz płacić – tylko zorientujesz się ile możesz zarobić!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie domu – współpraca

Możemy zapewnić, że dzięki współpracy z naszą firmą będziesz mógł:

 • z przemyśleniem podjąć decyzję o sprzedaży mieszkania
 • poczuć zadowolenie z przeprowadzonej transakcji
 • uwolnić się od kłopotów i spokojnie patrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach możemy Ci pomóc?

 • Zadłużenie nieruchomości
 • Konflikty wynikłe z prawa do władania mieszkaniem
 • Przedłużający się czas prowadzenia sprzedaży
 • Nikłe zainteresowanie domem
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przeprowadzka i chęć pozyskania funduszy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie najemca zamieszkuje lokal (albo nie zamieszkuje), użytkuje bez jakiegokolwiek zezwolenia; poprzedni posiadacz czy też lokator nie zamierzają opuścić mieszkania.
   • Zadłużone nieruchomości – domy podlegające egzekucji komorniczej, obciążone hipoteką, z nieuregulowanym zobowiązaniem czynszowym, zajęte wskutek pożyczek bądź innych umów.
   • Mieszkania których stan prawny jest nieuregulowany – pozbawione księgi wieczystej, nieścisłości w księdze wieczystej, wobec których nie zostało przeprowadzone postępowanie spadkowe.
   • Mieszkania niepełnowartościowe – zdemolowane, zniszczone w wyniku działania ognia albo powodzi, bez mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, budynki przeznaczone do usunięcia.
   • Nieruchomości z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone użytkownikiem, ze służebnością osobistą, roszczeniami innych osób.
   • Domy współwłasnościowe – z udziałem orzeczonym w wyniku dziedziczenia bądź po rozwiązaniu związku małżeńskiego, z nieznanym współwłaścicielem.
   • Nieruchomości o pełnej wartości, wymagające bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na szybkiej sprzedaży, zastrzyku gotówki a także na ochronie przed zbędnymi kosztami – wybierz wsparcie naszego skupu nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Pińczów wyliczona jest na bazie 10 niezależnych propozycji skupów nieruchomości od ręki z całej Polski. Masz gwarancję, że dostaniesz najlepszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny domów – przelicznik internetowy?

Planujesz skorzystać z pomocy aplikacji do ustalania ceny nieruchomości? Musisz wiedzieć, że tego rodzaju wycena domu nie zawsze jest adekwatna bo programy do wyceny domu nie uwzględniają czynników pomniejszających cenę nieruchomości, takich jak służebność. Z tego powodu wycena nieruchomości może być bardzo zawyżona i trudno będzie Ci wyszukać kupca, który będzie chętny, by ją przyjąć. U nas otrzymujesz spersonalizowaną wycenę mieszkań Pińczów, która od razu będzie stanowiła propozycję odkupienia.

Dane do wyceny mieszkań

Wycenę domu Pińczów sporządzamy po zaczerpnięciu informacji na temat wszelkich czynników mających znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. Dlatego też oglądniemy sprzedawaną nieruchomość oraz sporządzimy raport wraz ze zdjęciami, który dalej przekażemy podmiotom przygotowującym wycenę nieruchomości Pińczów, a Ty masz pewność, że zaoferowane ceny nieruchomości nie ulegną zmianom.

wycena nieruchomości

Wycena domów – biegły?

Przygotowujesz ogłoszenie, ale nie masz pojęcia za ile sprzedać swój dom? Wycena domu może odbywać się przy udziale eksperta i wiele osób decyduje się z tego skorzystać. Jednakże tego typu wycena domu pociąga za sobą niemały koszt, a nie masz żadnej gwarancji, że spotkasz kupującego, który będzie chętny zapłacić taką cenę. W naszej firmie otrzymujesz zbliżoną wycenę domów, która jednocześnie jest propozycją nabycia.

Wycena mieszkań Pińczów – przegląd ofert?

Popularnym rozwiązaniem na określenie ceny posiadanej nieruchomości jest porównanie ogłoszeń jak najbardziej podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy najczęściej czasopisma czy też internet. Należy jednak wiedzieć, że nie odnajdziesz dwóch identycznych mieszkań, a nawet pojedyncze rozbieżności mogą w dużej mierze wpływać na wartość nieruchomości. Na skutek tego możesz nieświadomie ustalić zbyt małą cenę mieszkania, co spowoduje zmniejszenie zysków dla Ciebie bądź też możesz ustalić zbyt dużą kwotę, która znowósz sprawi, że zainteresowanie klientów będzie niewielkie lub nawet go nie będzie. My przygotowujemy adekwatną wycenę mieszkania Pińczów i jednocześnie oferujemy odkupienie nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena mieszkania Pińczów jest zobowiązująca?

Absolutnie nie! Nie musisz bać się, że darmowa wycena domów Pińczów musi posiadać jakiś „haczyk”. Nie ma znaczenia czy podejmiesz decyzję, żeby zaakceptować którąś propozycję czy też całą dziesiątkę oddalić – nie ponosisz jakichkolwiek opłat z tytułu przygotowania wycen. Zamawiając wycenę domu Pińczów możesz poznać oferty cenowe firm skupujących, a potem poszukiwać nabywców samodzielnie, ale mając dzięki temu rozeznanie jaką cenę możesz wymagać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button