Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Lidzbark – ekspresowa i zyskowna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Ustalenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Lidzbark zawierają rzeczywistą cenę rynkową, po której skupy mieszkań chcą nabyć nieruchomość od ręki za pieniądze w postaci gotówki. Nie musisz obawiać się absolutnie żadnych nieujawnionych kosztów, prowizji bądź opłat. Może się zdarzyć, że przepatrując w gazecie oferty nieruchomości upodobnionych do Twojej zdasz sobie sprawę, że nasza wycena mieszkania Lidzbark jest mniej atrakcyjna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Lidzbark zostały sporządzone z wzięciem pod uwagę czynników obniżających cenę nieruchomości. W ramach takich czynników można zakwalifikować na przykład problemowego najemcę, nieuregulowane należności czy skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeśli postanowisz przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, wizytę w biurze notarialnym zorganizujemy w najodpowiedniejszej dla Ciebie lokalizacji, żeby nie narażać Cię na dodatkowe koszty. U nas cała sprzedaż może trwać najdłużej tydzień, a pieniądze otrzymasz do ręki bądź przelewem już w chwili podpisania aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Musisz być świadomym, że ceny ofertowe są trochę inne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to ceny, które nabywający realnie ponosi podczas nabycia. Rozbieżności te wynikają z negocjacji pomiędzy sprzedającym a nabywającym, które są nie do uniknięcia i prowadzą do tego, że sprzedający zgadzają się na ceny niższe nawet od kilku do kilkunastu procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz dodatkowo dodać należność dla pośrednika, która z reguły wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Jako inny minus sprzedaży poprzez pośrednika należy zaliczyć okres wyczekiwania na zainteresowanego, który to okres niejednokrotnie pochłania nawet kilkanaście tygodni. Utrzymywanie nieruchomości w tym okresie to też spore koszty, powiązane z bieżącymi opłatami. Jeśli kupiec będzie posiłkował się kredytem hipotecznym, czas oczekiwania na finalizację transakcji przedłuży się o następne miesiące.

4 etapy do natychmiastowej gotówki!

1

PRZESYŁASZ KWESTIONARIUSZ

Dostarczasz nam informacje tyczące się dotyczących} sprzedawanej nieruchomości. W zaledwie dwie godziny dostaniesz wycenę mieszkania Lidzbark.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Spomiędzy dziesięciu kalkulacji konkurencyjnych firm, polecamy Ci najkorzystniejszą i zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

UZGADNIAMY CZAS SPOTKANIA W BIURZE NOTARIALNYM

Uzgodnimy najlepszą dla Ciebie lokalizację oraz najdogodniejszy termin podpisania dokumentu notarialnego.

4

DOSTAJESZ GOTÓWKĘ

W dniu podpisania dokumentu notarialnego, otrzymujesz gotówkę do rąk lub poprzez natychmiastowy przelew bankowy.

NIEODPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Uzupełnij formularz, a dostaniesz wycenę mieszkania Lidzbark na podstawie ofert 10 skupów nieruchomości! Nic nie płacisz – tylko sprawdzisz ile możesz zyskać!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości nieruchomości – dlaczego warto?

Gwarantujemy, że dzięki współpracy z naszą firmą możesz:

 • rozważnie podjąć decyzję o sprzedaży mieszkania
 • poczuć zadowolenie z dokonanej transakcji
 • uwolnić się od problemów i z nadzieją spojrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach jesteśmy w stanie pomóc?

 • Zadłużenie nieruchomości
 • Spory związane z prawem do władania nieruchomością
 • Długi okres prowadzenia sprzedaży
 • Znikome zainteresowanie nieruchomością
 • Kłopot związany ze spłatą współwłaściciela
 • Przekwaterowanie bądź konieczność spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co kupujemy?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie zameldowany użytkuje mieszkanie (bądź nie mieszka), użytkuje nie mając jakiegokolwiek tytułu prawnego; poprzedni posiadacz czy też najemca nie chcą wyprowadzić się z mieszkania.
   • Zadłużone nieruchomości – nieruchomości podlegające egzekucji komorniczej, stanowiące hipotekę, z nieuregulowanym zobowiązaniem w kwestii czynszu, zajęte w wyniku kredytów bądź innych umów.
   • Domy których stan prawny jest nieuregulowany – bez księgi wieczystej, z pomyłkami w księdze wieczystej, z brakiem przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Nieruchomości z niepełną wartością – celowo uszkodzone, zniszczone w wyniku pożaru lub powodzi, bez mediów, z problemową drogą dojazdową, budynki przeznaczone do zniszczenia.
   • Nieruchomości obciążone problemami – z prawem dożywocia, obciążone użytkownikiem, ze służebnością osobistą, roszczeniami innych osób.
   • Domy we współwłasności – z udziałem otrzymanym w ramach spadku albo po zerwaniu małżeństwa, z niewiadomym drugim właścicielem.
   • Domy bez uszczerbku na wartości, wymagające możliwie najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, pozyskaniu pieniędzy i na braku zbędnych wydatków – zdecyduj się na wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Lidzbark określana jest na bazie dziesięciu niezależnych ofert firm skupujących nieruchomości od ręki z całego kraju. To gwarancja, że dostaniesz najlepszą propozycję odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny mieszkań – przelicznik online?

Masz zamiar skorzystać z pomocy przeliczników do określania ceny nieruchomości? Należy mieć świadomość, że tego typu wycena domu nie w każdym przypadku jest rzetelna z racji tego, że narzędzia do wyceny domu nie biorą pod uwagę czynników umniejszających wartość nieruchomości, takich jak długi. Z tego powodu wycena mieszkań może być znacznie zawyżona i niełatwo będzie Ci znaleźć zainteresowanego, który będzie gotowy, by się na nią zgodzić. W naszym skupie dostajesz dedykowaną wycenę domów Lidzbark, która od razu będzie stanowiła propozycję nabycia.

Informacje do wyceny nieruchomości

Wycenę domu Lidzbark ustalamy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszystkich czynników mogących mieć wpływ na cenę nieruchomości. W tym celu obejrzymy sprzedawaną nieruchomość oraz sporządzimy dokument razem z fotografiami, który później udostępnimy skupom sporządzającym wycenę nieruchomości Lidzbark, a Ty masz gwarancję, że zaproponowane ceny nieruchomości nie zostaną zmienione.

wycena nieruchomości

Wycena domu – biegły?

Piszesz anons, ale nie wiesz na ile wycenić oferowany dom? Wycena domu może odbywać się z udziałem biegłego i wiele oferujących decyduje się na to. Jednak tego typu wycena domu generuje wysoki wydatek, a nie masz wcale pewności, iż znajdziesz kupującego, który będzie skłonny zaakceptować obliczoną cenę. W naszej firmie dostajesz podobną wycenę domów, która jednocześnie jest ofertą nabycia.

Wycena mieszkania Lidzbark – przegląd ofert?

Popularnym rozwiązaniem na oszacowanie wartości posiadanej nieruchomości jest przeglądnięcie ogłoszeń jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy zwykle czasopisma lub internet. Trzeba jednak mieć świadomość, że nie napotkasz dwóch identycznych nieruchomości, a nawet niewielkie różnice mogą istotnie wpływać na wartość mieszkania. Na skutek tego możesz niechcący zaniżyć kwotę nieruchomości, czym narazisz się na zmniejszenie zysków dla Ciebie lub też możesz ustalić zbyt dużą kwotę, która zaś spowoduje, że zainteresowanie nabywców będzie znikome albo nawet go nie będzie. My sporządzamy precyzyjną wycenę mieszkania Lidzbark i jednocześnie wychodzimy z propozycją zakupu mieszkania za gotówkę.

Czy wycena mieszkań Lidzbark stanowi zobowiązanie do zaakceptowania jednej z dziesięciu ofert?

Wcale nie! Nie trzeba obawiać się, że bezpłatna wycena mieszkania Lidzbark posiada jakiś „haczyk”. Obojętnie czy podejmiesz decyzję, aby przyjąć którąś ofertę czy całe 10 odrzucić – nie masz obowiązku wnoszenia jakichkolwiek wydatków z racji przygotowania wycen. Zamawiając wycenę nieruchomości Lidzbark możesz zapoznać się z propozycjami cenowymi firm skupujących, a później poszukiwać kupujących samodzielnie, ale mając dzięki temu zorientowanie jakiej kwoty oczekiwać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button