Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Okonek – natychmiastowa i atrakcyjna finansowo sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości zostanie oszacowana na bazie 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Okonek określają rzeczywistą cenę rynkową, po której skupy mieszkań są skłonne nabyć nieruchomość od ręki wręczając gotówkę. Nie ma ryzyka absolutnie żadnych nieujawnionych kosztów, prowizji bądź opłat. Istnieje możliwość, że przepatrując w internecie oferty nieruchomości podobnych do Twojej zdasz sobie sprawę, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Okonek jest niewystarczająco opłacalna. Nie zapominaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Okonek zostały sporządzone z wzięciem pod uwagę czynników zaniżających wartość nieruchomości. W poczet takich czynników można zakwalifikować na przykład kłopoty z najemcą, nieuregulowane zobowiązania finansowe czy skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

W przypadku, gdy podejmiesz decyzję, żeby przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, wizytę w kancelarii notarialnej zorganizujemy w najdogodniejszym dla Ciebie miejscu, żeby nie narażać Cię na dodatkowe koszty. U nas cała sprzedaż może potrwać jedynie tydzień, a pieniądze otrzymasz gotówką albo poprzez przelew od razu w dzień podpisania dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Trzeba być świadomym, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, które kupujący faktycznie ponosi podczas sprzedaży. Różnice te wynikają z prowadzonych negocjacji pomiędzy uczestnikami transakcji, które są nie do uniknięcia a które to powodują, że właściciele akceptują kwoty niższe nawet o kilkanaście procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz jeszcze uwzględnić prowizję pośrednika, która zwykle jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Jako inny minus sprzedaży z pomocą pośrednika trzeba wrzucić okres poszukiwań nabywcy, który to okres często trwa nawet kilka miesięcy. Koszty ponoszone na utrzymanie nieruchomości przez ten czas to też znaczne wydatki, powiązane z bieżącymi opłatami. Jeżeli kupiec będzie posiłkował się pożyczką hipoteczną, czas czekania na finalizację transakcji zwiększy się o kolejne tygodnie.

4 etapy do ekspresowej sprzedaży!

1

UZUPEŁNIASZ KWESTIONARIUSZ

Udzielasz nam informacji dotyczących} posiadanej nieruchomości. W zaledwie 2 godziny otrzymasz wycenę mieszkania Okonek.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Spomiędzy 10 kalkulacji różnych firm, polecamy Ci najbardziej zyskowną oraz zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

USTALAMY TERMIN WIZYTY W KANCELARII NOTARIALNEJ

Ustalimy najodpowiedniejsze dla Ciebie miejsce a także odpowiadający termin podpisania dokumentu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ GOTÓWKĘ

W momencie podpisania aktu notarialnego, otrzymujesz gotówkę do rąk lub poprzez błyskawiczny przelew na konto.

DARMOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Prześlij formularz, żeby dostać wycenę mieszkania Okonek na podstawie ofert 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie płacisz – tylko sprawdzisz ile możesz zyskać!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny domu – współpraca

Zapewniamy, że dzięki współpracy z naszą firmą będziesz mógł:

 • świadomie podjąć decyzję o sprzedaży nieruchomości
 • odczuć radość z przeprowadzonej sprzedaży
 • uwolnić się od zmartwień i ze spokojem patrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach udzielimy pomocy?

 • Dług ciążący na nieruchomości
 • Konflikty związane z władaniem nieruchomością
 • Długotrwały okres prowadzenia sprzedaży
 • Niewielkie zainteresowanie wśród nabywców
 • Kłopot związany ze spłatą współwłaściciela
 • Przeprowadzka albo konieczność odzyskania pieniędzy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co nabywamy?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie zameldowany użytkuje nieruchomość (lub nie użytkuje go), zamieszkuje bez żadnego zezwolenia; wcześniejszy posiadacz bądź najemca nie zamierzają opuścić mieszkania.
   • Nieruchomości z zadłużeniem – mieszkania podlegające egzekucji komorniczej, obciążone hipoteką, z nieuregulowanym zobowiązaniem dotyczącym czynszu, podlegające zajęciu wskutek pożyczek i innych umów.
   • Mieszkania z brakiem uregulowania stanu prawnego – bez księgi wieczystej, z błędami w księdze wieczystej, z nieprzeprowadzonym postępowaniem spadkowym.
   • Nieruchomości bez pełnej wartości – po dewastacji, uszkodzone w wyniku pożaru czy też powodzi, bez mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, konstrukcje przeznaczone do zburzenia.
   • Nieruchomości obciążone problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, obciążone najemcą, ze służebnością gruntową, roszczeniami innych osób.
   • Mieszkania współwłasnościowe – z prawem nabytym w wyniku spadku lub po rozwiązaniu związku małżeńskiego, z niewiadomym współwłaścicielem.
   • Mieszkania bez uszczerbku na wartości, które wymagają jak najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na ekspresowej sprzedaży, uzyskaniu funduszy i na uniknięciu dodatkowych wydatków – zdecyduj się na pomoc naszego skupu nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Okonek wyliczona jest po analizie 10 różnych propozycji skupów nieruchomości od ręki z całego kraju. Masz gwarancję, że otrzymasz najkorzystniejszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny mieszkań – przelicznik internetowy?

Masz zamiar skorzystać ze wsparcia aplikacji do ustalania wyceny nieruchomości? Wiedz jednak, że taka wycena domu nie zawsze jest rzetelna ponieważ programy do wyceny domu nie biorą pod uwagę czynników zmniejszających cenę nieruchomości, takich jak problematyczny dojazd. W rezultacie wycena domu może być znacznie zawyżona przez co ciężko będzie Ci wyszukać kupującego, który będzie gotowy, żeby ją przyjąć. U nas dostajesz adekwatną wycenę mieszkań Okonek, która jednocześnie będzie stanowić ofertę zakupienia.

Źródła danych do wycen mieszkań

Wycenę domu Okonek przygotowujemy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszelkich czynników mogących mieć znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. Dlatego też odwiedzimy sprzedawaną nieruchomość oraz sporządzimy dokument wraz z fotografiami, który dalej przekażemy jednostkom sporządzającym wycenę nieruchomości Okonek, a Ty zyskujesz pewność, że propozycje cenowe zawierają ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – biegły?

Piszesz anons, ale nie masz rozeznania za ile sprzedać oferowany dom? Wycena domów może zostać przygotowana przez specjalistę i część sprzedających decyduje się z tego skorzystać. Jednak taka wycena domu pociąga za sobą duży koszt, a nie daje wcale gwarancji, że znajdziesz kupującego, który będzie chętny zgodzić się na taką cenę. W naszej firmie otrzymujesz uczciwą wycenę domów, która jednocześnie jest ofertą odkupienia.

Wycena mieszkania Okonek – przegląd ofert?

Najprostszą metodą na ustalenie ceny ofertowanej nieruchomości jest przeanalizowanie ofert możliwie podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy z reguły gazety czy też internet. Trzeba jednak mieć świadomość, że nie znajdziesz dwóch jednakowych nieruchomości, a nawet znikome rozbieżności mogą istotnie wpłynąć na wartość nieruchomości. W efekcie możesz przypadkowo ustalić za małą kwotę mieszkania, czym spowodujesz zmniejszenie zysków dla Ciebie bądź też możesz ustalić zbyt wysoką kwotę, która znowósz poskutkuje tym, że trudno będzie Ci wyszukać kupca. My przygotowujemy dedykowaną wycenę mieszkania Okonek i jednocześnie wysuwamy ofertę zakupu mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domów Okonek jest zobowiązująca?

Absolutnie nie! Nie należy mieć obaw, że nieodpłatna wycena mieszkania Okonek musi mieć jakiś „haczyk”. Obojętne jest to czy zdecydujesz się przyjąć jakąś propozycję czy całą dziesiątkę oddalić – nie masz obowiązku wnoszenia żadnych opłat z tytułu przygotowania propozycji. Zamawiając wycenę domu Okonek masz możliwość zaznajomić się z ofertami cenowymi od skupów nieruchomości, a potem prowadzić sprzedaż we własnym zakresie, ale zyskując dzięki temu rozeznanie jaką kwotę możesz oczekiwać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button