Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Namysłów – błyskawiczna i intratna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości zostanie wyliczona na bazie 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Namysłów zawierają rzeczywistą cenę rynkową, za którą skupy mieszkań chcą wykupić nieruchomość od ręki wręczając sumę pieniędzy w formie gotówkowej. Nie ma absolutnie żadnych utajonych kosztów, prowizji albo opłat. Może być tak, że po przeglądnięciu w gazecie ofert nieruchomości upodobnionych do Twojej dojdziesz do wniosku, że nasza wycena mieszkania Namysłów jest niewystarczająco korzystna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Namysłów uwzględniają już czynniki obniżające cenę nieruchomości. Do tego typu czynników można zakwalifikować np. kłopoty z najemcą, długi albo trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy tylko podejmiesz decyzję, by sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, wizytę w kancelarii notarialnej umówimy w najdogodniejszym dla Ciebie miejscu, aby nie zaoszczędzić Ci ponoszenia kosztów podróży. Z nami cała sprzedaż może potrwać jedynie tydzień, a pieniądze otrzymasz w formie gotówkowej albo na konto od razu w momencie zawarcia dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Należy mieć wiedzę, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, które nabywający rzeczywiście ponosi podczas nawiązywania transakcji. Rozbieżności te są efektem negocjacji pomiędzy uczestnikami transakcji, które są nie do uniknięcia a które to sprawiają, że właściciele akceptują ceny zmniejszone nawet o kilka bądź kilkanaście procent. Sprzedając nieruchomość musisz jeszcze uwzględnić prowizję pośrednika, która z reguły jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Jako kolejny minus takiego rozwiązania należy zakwalifikować okres oczekiwania na kupca, który to czas może trwać nawet kilkanaście tygodni. Utrzymywanie nieruchomości podczas tego czasu to też znaczne koszty, związane z bieżącymi opłatami. Gdy kupujący będzie korzystał z kredytu hipotecznego, okres czekania na zakończenie transakcji wydłuży się o dalsze tygodnie.

4 kroki do szybkiej sprzedaży!

1

PRZESYŁASZ WNIOSEK O ZAPREZENTOWANIE WYCENY

Przekazujesz nam informacje tyczące się dotyczących} oferowanej nieruchomości. Do dwóch godzin dostajesz wycenę mieszkania Namysłów.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Spomiędzy 10 wycen konkurencyjnych firm, polecamy Ci najbardziej opłacalną oraz spełniającą Twoje preferencje.

3

USTALAMY CZAS WIZYTY U NOTARIUSZA

Uzgodnimy najlepszą dla Ciebie lokalizację i najdogodniejszy termin spotkania u notariusza.

4

DOSTAJESZ PIENIĄDZE

W momencie zawarcia dokumentu notarialnego, dostajesz gotówkę do rąk bądź poprzez natychmiastowy przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI NIEODPŁATNIE

Wypełnij formularz, żeby dostać wycenę domu Namysłów na podstawie ofert 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie płacisz – jedynie zaczerpniesz wiedzy ile możesz zarobić!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie domu – dlaczego warto?

Zapewniamy, iż współpraca z nami pozwoli Ci:

 • z przemyśleniem podjąć decyzję o sprzedaniu domu
 • osiągnąć radość z przeprowadzonej transakcji
 • uwolnić się od strapień i ze spokojem spojrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach udzielimy pomocy?

 • Dług ciążący na nieruchomości
 • Spory wynikłe z prawa do władania mieszkaniem
 • Długi czas sprzedaży nieruchomości
 • Znikome zainteresowanie nabywców
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przeprowadzka lub konieczność spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co skupujemy?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie zameldowany zamieszkuje nieruchomość (albo nie zamieszkuje), użytkuje bez żadnego pozwolenia; poprzedni właściciel albo najemca nie chcą wyprowadzić się z lokalu.
   • Nieruchomości obciążone zadłużeniem – nieruchomości którym grozi egzekucja komornicza, będące hipoteką, z nieuregulowanym zobowiązaniem w kwestii czynszu, podlegające zajęciu na skutek kredytów lub innych umów.
   • Domy z nieuregulowanym stanem prawnym – bez księgi wieczystej, pomyłki w księdze wieczystej, wobec których nie podjęto postępowania spadkowego.
   • Nieruchomości pozbawione pełnej wartości – zdemolowane, zniszczone wskutek pożaru czy też wody, bez dostępu do mediów, z problemową drogą dojazdową, budynki do wyburzenia.
   • Nieruchomości obciążone problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, obciążone zamieszkującym, ze służebnością osobistą, obciążeniami innych osób.
   • Nieruchomości wspólne – z udziałem otrzymanym w drodze spadku lub po rozwodzie, z nieokreślonym współwłaścicielem.
   • Nieruchomości bez uszczerbku na wartości, wymagające jak najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na ekspresowej sprzedaży, zdobyciu gotówki i na braku dodatkowych kosztów – zdecyduj się na pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Namysłów kalkulowana jest na bazie 10 niezależnych ofert podmiotów zajmujących się skupem nieruchomości za gotówkę z całej Polski. Masz gwarancję, że dostaniesz najatrakcyjniejszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena nieruchomości – przelicznik online?

Szukasz kalkulatorów do ustalania wyceny domu? Należy być świadomym, że tego typu wycena domu nie za każdym razem jest miarodajna gdyż aplikacje do wyceny mieszkania nie uznają czynników umniejszających cenę nieruchomości, takich jak długi. Z tego powodu wycena mieszkania może być zbyt duża przez co trudno będzie Ci znaleźć kupca, który będzie skłonny, żeby się na nią zgodzić. W naszym skupie możesz liczyć na spersonalizowaną wycenę nieruchomości Namysłów, która jednocześnie będzie stanowić propozycję nabycia.

Dane do wyceny mieszkań

Wycenę domów Namysłów ustalamy po poznaniu wszystkich czynników mających znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. Dlatego też dotrzemy na oferowaną nieruchomość i przygotujemy raport razem z fotografiami, który dalej wyślemy skupom sporządzającym wyceny nieruchomości Namysłów, a Ty otrzymujesz gwarancję, że zaoferowane ceny nieruchomości nie zostaną zmodyfikowane.

wycena nieruchomości

Wycena domu – biegły?

Redagujesz anons, ale nie masz orientacji jaką możesz podać cenę za oferowany dom? Wycena domów może odbyć się przy udziale biegłego i wiele właścicieli decyduje się na to. Jednakże tego typu wycena domów wiąże się z niemałym kosztem, a nie masz wcale gwarancji, iż napotkasz zainteresowanego, który będzie gotowy zaakceptować obliczoną sumę. W naszym skupie otrzymujesz podobną wycenę domu, która jednocześnie jest ofertą odkupienia.

Wycena mieszkania Namysłów – analiza ofert?

Szybkim rozwiązaniem na ustalenie ceny ofertowanej nieruchomości jest przegląd ofert możliwie podobnych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy najczęściej gazety lub internet. Musisz jednak być świadomym, że nie znajdziesz dwóch identycznych nieruchomości, a nawet małe różnice mogą w dużej mierze wpłynąć na cenę nieruchomości. W rezultacie możesz przypadkowo zaniżyć wartość mieszkania, czym narazisz się na zmniejszenie zysków dla Ciebie lub też możesz ustalić zbyt dużą wartość, która z kolei poskutkuje tym, że zainteresowanie nabywców będzie niewielkie bądź nawet go nie będzie. My sporządzamy dedykowaną wycenę mieszkania Namysłów i jednocześnie wysuwamy propozycję odkupienia nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena mieszkań Namysłów stanowi zobowiązanie do zaakceptowania jednej z 10 propozycji?

Absolutnie nie! Nie musisz mieć obaw, że bezpłatna wycena domów Namysłów posiada jakiś „haczyk”. Obojętnie czy zdecydujesz się przyjąć dowolną propozycję czy całą dziesiątkę oddalić – nie ponosisz jakichkolwiek wydatków z racji sporządzonych propozycji. Zamawiając wycenę domu Namysłów możesz zaznajomić się z propozycjami cenowymi firm skupujących, a później prowadzić sprzedaż na własną rękę, ale wiedząc dzięki temu jaką kwotę możesz żądać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button