Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Reszel – natychmiastowa i intratna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości oszacujemy na podstawie 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Reszel określają faktyczną cenę rynkową, za jaką skupy mieszkań chcą nabyć nieruchomość od ręki przekazując należności w postaci gotówkowej. Nie ma ryzyka żadnych nieujawnionych kosztów, prowizji lub opłat. Może być tak, że przeglądając w gazecie oferty nieruchomości zbliżonych do Twojej dojdziesz do wniosku, że nasza wycena mieszkania Reszel jest za mało zyskowna. Pamiętaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Reszel uwzględniają już czynniki negatywnie wpływające na wartość nieruchomości. W poczet takich czynników można zaszeregować na przykład problemowego najemcę, nieuregulowane należności albo niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

W przypadku, kiedy zdecydujesz się przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, wizytę w biurze notarialnym umówimy w najodpowiedniejszej dla Ciebie lokalizacji, żeby nie zaoszczędzić Ci ponoszenia kosztów. Z nami załatwianie formalności może potrwać jedynie tydzień, a pieniądze otrzymasz w formie gotówkowej lub przelewem od razu w chwili opatrzenia podpisem aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Musisz wiedzieć, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, jakie nowy właściciel rzeczywiście ponosi podczas finalizacji transakcji. Różnice te są efektem negocjacji pomiędzy stronami, które są bardzo częste a które to prowadzą do tego, że właściciele akceptują kwoty obniżone nawet od kilku do kilkunastu procent. Sprzedając nieruchomość musisz dodatkowo dodać należność dla pośredniczącego, która z reguły wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Jako inny minus sprzedaży z udziałem pośrednika trzeba zaliczyć czas poszukiwań zainteresowanego, który to czas może trwać nawet kilkanaście tygodni. Utrzymywanie nieruchomości przez ten czas to także duże koszty, wynikające z bieżących opłat. Jeżeli nabywający będzie posiłkował się pożyczką hipoteczną, okres czekania na finalizację sprzedaży zwiększy się o kolejne tygodnie.

4 kroki do szybkiej gotówki!

1

UZUPEŁNIASZ KWESTIONARIUSZ

Udostępniasz nam informacje dotyczące na temat} sprzedawanej nieruchomości. Do 2 godzin otrzymasz wycenę mieszkania Reszel.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Z dziesięciu wycen konkurencyjnych firm, polecamy Ci najbardziej opłacalną oraz zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

USTALAMY TERMIN WIZYTY W KANCELARII NOTARIALNEJ

Uzgodnimy najdogodniejszą dla Ciebie lokalizację a także odpowiadający termin podpisania dokumentu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ NALEŻNOŚCI

W dniu zawarcia dokumentu notarialnego, otrzymujesz należności do rąk lub poprzez ekspresowy przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZ OPŁAT

Uzupełnij formularz, aby otrzymać wycenę domu Reszel na podstawie ofert 10 konkurencyjnych firm! Nic nie musisz płacić – jedynie zorientujesz się jaką podać cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena nieruchomości – dlaczego warto?

Zapewniamy, że współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • z przemyśleniem zdecydować o sprzedaniu nieruchomości
 • mieć radość ze zrealizowanej transakcji
 • uwolnić się od zmartwień i optymistycznie spojrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach możemy Ci pomóc?

 • Nieruchomości obciążone zadłużeniem
 • Konflikty związane z prawem do władania mieszkaniem
 • Długi czas sprzedaży nieruchomości
 • Małe zainteresowanie wśród kupujących
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przekwaterowanie i chęć odmrożenia funduszy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie lokator użytkuje lokal (lub nie użytkuje go), zamieszkuje bez jakiegokolwiek tytułu prawnego; poprzedni posiadacz albo najemca nie zamierzają wyprowadzić się z lokalu.
   • Zadłużone nieruchomości – domy podlegające egzekucji komorniczej, stanowiące hipotekę, z nieuregulowanym zobowiązaniem w kwestii czynszu, zajęte w wyniku kredytów i innych zobowiązań.
   • Nieruchomości z brakiem uregulowania stanu prawnego – brak księgi wieczystej, pomyłki w księdze wieczystej, z niezrealizowanym postępowaniem spadkowym.
   • Mieszkania z niepełną wartością – zdewastowane, zniszczone wskutek pożaru bądź powodzi, pozbawione mediów, z uciążliwym dojazdem, konstrukcje przeznaczone do zburzenia.
   • Nieruchomości z problemami – z prawem dożywocia, z zamieszkującym, ze służebnością osobistą, obciążeniami innych osób.
   • Domy wspólne – z udziałem otrzymanym w ramach spadku lub po rozwiązaniu małżeństwa, z nieznanym współwłaścicielem.
   • Mieszkania w pełni wartościowe, potrzebujące bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na natychmiastowej sprzedaży, zdobyciu gotówki oraz na uniknięciu dodatkowych wydatków – wybierz wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Reszel kalkulowana jest po analizie 10 różnych ofert skupów nieruchomości od ręki z całej Polski. Masz gwarancję, że dostaniesz najatrakcyjniejszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena nieruchomości – przelicznik online?

Zamierzasz skorzystać z pomocy kalkulatorów do ustalania wyceny nieruchomości? Należy mieć świadomość, że tego rodzaju wycena mieszkań nie za każdym razem jest miarodajna gdyż narzędzia do wyceny mieszkania nie uznają czynników pomniejszających wartość nieruchomości, takich jak problematyczny dojazd. Z tego powodu wycena domu może być dużo zawyżona i trudno będzie Ci wyszukać kupującego, który będzie skłonny, żeby ją przyjąć. U nas możesz liczyć na indywidualną wycenę mieszkań Reszel, która jednocześnie będzie stanowić propozycję zakupu.

Źródła danych do wyceny nieruchomości

Wycenę mieszkania Reszel sporządzamy po poznaniu wszystkich czynników mogących mieć wpływ na cenę nieruchomości. W tym celu odwiedzimy sprzedawaną nieruchomość i przygotujemy dokument wraz ze zdjęciami, który potem wyślemy podmiotom sporządzającym wyceny nieruchomości Reszel, a Ty masz pewność, że wyceny to niepodlegające modyfikacjom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – ekspert?

Piszesz ofertę, ale nie masz orientacji na ile wycenić swój dom? Wycena domu może odbywać się z udziałem biegłego i wiele właścicieli decyduje się z tego skorzystać. Należy jednak być świadomym, że tego typu wycena domu pociąga za sobą niemały wydatek, a nie masz ani odrobiny gwarancji, iż napotkasz zainteresowanego, który będzie gotowy zapłacić taką cenę. W naszej firmie dostajesz obiektywną wycenę domu, która od razu jest ofertą zakupu.

Wycena mieszkania Reszel – przejrzenie ogłoszeń?

Najprostszą metodą na ustalenie ceny posiadanej nieruchomości jest przeglądnięcie ofert możliwie podobnych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy najczęściej gazety czy też internet. Wiedz jednak, że nie spotkasz dwóch identycznych mieszkań, a nawet znikome różnice mogą w dużej mierze przekładać się na cenę mieszkania. Na skutek tego możesz niechcący ustalić zbyt niską cenę mieszkania, czym narazisz się na mniejsze zyski dla Ciebie bądź też możesz zawyżyć kwotę, która znowósz poskutkuje tym, że zainteresowanie kupujących będzie niewielkie albo nawet go nie będzie. My przygotowujemy indywidualną wycenę mieszkań Reszel i jednocześnie proponujemy odkupienie nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena mieszkań Reszel zobowiązuje do przyjęcia jednej z 10 ofert?

Absolutnie nie! Nie należy mieć obaw, że darmowa wycena domów Reszel musi posiadać gdzieś „haczyk”. Bez znaczenia czy podejmiesz decyzję, aby skorzystać z którejś propozycji czy całą dziesiątkę oddalić – nie masz obowiązku ponoszenia jakichkolwiek opłat z racji sporządzonych propozycji. Wypełniając formularz o wycenę nieruchomości Reszel możesz zaznajomić się z propozycjami cenowymi firm skupujących, a dalej prowadzić sprzedaż samodzielnie, ale wiedząc dzięki temu jaką sumę możesz wymagać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button