Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Szczawnica – szybka i intratna sprzedaż domu za gotówkę

Określenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Szczawnica wskazują rzeczywistą cenę rynkową, za którą skupy mieszkań chcą wykupić nieruchomość od zaraz przekazując gotówkę. Nie ma ryzyka absolutnie żadnych utajonych kosztów, prowizji lub opłat. Istnieje możliwość, że przepatrując w internecie ogłoszenia nieruchomości podobnych do Twojej dojdziesz do wniosku, że nasza wycena mieszkania Szczawnica jest niewystarczająco zyskowna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Szczawnica zostały sporządzone z uwzględnieniem czynników negatywnie wpływających na wartość nieruchomości. W ramach tego typu czynników można zakwalifikować np. problemy z najemcą, nieuregulowane należności czy też skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

W przypadku, kiedy podejmiesz decyzję, by sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, spotkanie w kancelarii notarialnej ustalimy w najwygodniejszej dla Ciebie lokalizacji, by nie narażać Cię na koszty podróży. Z nami załatwianie formalności może trwać najdłużej siedem dni, a pieniądze otrzymujesz do ręki lub przelewem od razu w dzień opatrzenia podpisem aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Należy wiedzieć, że ceny ofertowe są nieco inne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to takie, które nabywający faktycznie ponosi przy nabycia. Rozbieżności te wynikają z rozmów negocjacyjnych między stronami, które są bardzo częste a które to prowadzą do tego, że posiadacze nieruchomości akceptują ceny zmniejszone nawet o kilka bądź kilkanaście procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz jeszcze uwzględnić kwotę dla pośrednika, która zwykle jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Jako inny minus sprzedaży z pomocą pośrednika musisz wrzucić czas wyczekiwania na nabywcę, który to czas niejednokrotnie trwa nawet kilkanaście tygodni. Utrzymanie nieruchomości w trakcie tego okresu to też spore koszty, związane z bieżącymi opłatami. Jeśli kupujący będzie wspierał się kredytem hipotecznym, czas czekania na zakończenie sprzedaży zwiększy się o następne tygodnie.

4 etapy do błyskawicznej sprzedaży!

1

WYPEŁNIASZ WNIOSEK O SPORZĄDZENIE WYCENY

Przekazujesz nam informacje na temat dotyczących} oferowanej nieruchomości. W ciągu 2 godzin otrzymujesz wycenę mieszkania Szczawnica.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Spośród dziesięciu kalkulacji różnych firm, prezentujemy Ci najkorzystniejszą oraz spełniającą Twoje oczekiwania.

3

UZGADNIAMY TERMIN SPOTKANIA W BIURZE NOTARIALNYM

Uzgodnimy najdogodniejszą dla Ciebie lokalizację oraz odpowiadający termin zawarcia aktu notarialnego.

4

DOSTAJESZ GOTÓWKĘ

W momencie zawarcia dokumentu notarialnego, dostajesz gotówkę do ręki bądź poprzez ekspresowy przelew na konto.

BEZPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Złóż wniosek o wycenę wyceny, aby otrzymać wycenę nieruchomości Szczawnica na bazie ofert 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie musisz płacić – jedynie zaczerpniesz wiedzy na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena mieszkania – dlaczego warto?

Zapewniamy, iż współpraca z nami pozwoli Ci:

 • świadomie zadecydować o sprzedaży domu
 • odczuć satysfakcję ze zrealizowanej sprzedaży
 • rozwiązać problemy i z nadzieją spojrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach udzielimy pomocy?

 • Nieruchomości obciążone zadłużeniem
 • Konflikty związane z władaniem nieruchomością
 • Przedłużający się okres prowadzenia sprzedaży
 • Małe zainteresowanie domem
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przeprowadzka albo chęć spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie zameldowany zamieszkuje nieruchomość (albo nie użytkuje go), zamieszkuje bez żadnego pozwolenia; były właściciel bądź lokator nie zamierzają opuścić nieruchomości.
   • Zadłużone nieruchomości – mieszkania podlegające egzekucji komorniczej, stanowiące hipotekę, z zadłużeniem czynszowym, zajęte na skutek pożyczek bądź innych umów.
   • Mieszkania z brakiem uregulowania stanu prawnego – bez księgi wieczystej, pomyłki w księdze wieczystej, bez przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Domy z niepełną wartością – po dewastacji, uszkodzone na skutek działania ognia czy też wody, bez dostępu do mediów, z problemowym dojazdem, budynki przeznaczone do usunięcia.
   • Mieszkania z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone najemcą, ze służebnością gruntową, obciążeniami osób trzecich.
   • Mieszkania wspólne – z prawem nabytym w wyniku odziedziczenia albo po rozwiązaniu małżeństwa, z niewiadomym współwłaścicielem.
   • Mieszkania w pełni wartościowe, potrzebujące możliwie najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na ekspresowej sprzedaży, zastrzyku pieniędzy i na braku dodatkowych kosztów – zdecyduj się na pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Szczawnica wyliczona jest w oparciu o dziesięć niezależnych ofert podmiotów zajmujących się skupem nieruchomości od ręki z całego kraju. Masz gwarancję, że dostaniesz najlepszą propozycję odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena nieruchomości – kalkulator online?

Szukasz aplikacji do określania ceny mieszkania? Wiedz jednak, że taka wycena domów nie w każdej sytuacji jest miarodajna bo programy do wyceny mieszkania nie biorą pod uwagę czynników umniejszających cenę nieruchomości, takich jak współwłasność. W rezultacie wycena domu może być dużo zawyżona przez co trudno będzie Ci wyszukać klienta, który będzie skłonny, by się na nią zgodzić. U nas możesz liczyć na dedykowaną wycenę domu Szczawnica, która jednocześnie będzie stanowić propozycję odkupienia.

Informacje do wycen nieruchomości

Wycenę mieszkania Szczawnica przygotowujemy po poznaniu wszystkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. Stąd też przyjedziemy na Twoją nieruchomość i przygotujemy dokument razem ze zdjęciami, który następnie udostępnimy skupom przygotowującym wyceny nieruchomości Szczawnica, a Ty masz pewność, że zaproponowane ceny nieruchomości nie zmienią się.

wycena nieruchomości

Wycena domów – biegły?

Piszesz ofertę, ale nie wiesz za ile sprzedać swój dom? Wycena domu może odbyć się przy udziale rzeczoznawcy i wiele osób z tego korzysta. Jednak taka wycena domu jest związana z niemałym kosztem, a nie masz żadnej pewności, iż spotkasz kupca, który będzie gotowy zaakceptować taką kwotę. W naszej firmie dostajesz podobną wycenę domów, która jednocześnie jest propozycją nabycia.

Wycena mieszkania Szczawnica – przeglądnięcie ofert?

Najłatwiejszym rozwiązaniem na oszacowanie wartości swojej nieruchomości jest porównanie ofert jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy z reguły czasopisma czy też portale ogłoszeniowe. Należy jednak mieć świadomość, że nie spotkasz dwóch identycznych nieruchomości, a nawet niewielkie różnice mogą znacznie przełożyć się na cenę mieszkania. Na skutek tego możesz nieświadomie ustalić zbyt niską wartość nieruchomości, co spowoduje mniejsze zyski dla Ciebie albo też możesz zawyżyć wartość, która z kolei spowoduje, że niełatwo będzie Ci zainteresować kupca. My przygotowujemy dopasowaną wycenę mieszkania Szczawnica i jednocześnie oferujemy odkupienie nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena domu Szczawnica jest zobowiązująca?

Wcale nie! Nie trzeba mieć obaw, że nieodpłatna wycena domu Szczawnica ma jakiś „haczyk”. Obojętne jest to czy podejmiesz decyzję, żeby skorzystać z wybranej oferty czy każdą odrzucić – nie jesteś zobowiązany do uregulowania jakichkolwiek opłat z racji sporządzonych propozycji. Wypełniając formularz o wycenę nieruchomości Szczawnica masz możliwość zaznajomić się z propozycjami cenowymi firm skupujących, a dalej prowadzić sprzedaż na własną rękę, ale wiedząc dzięki temu jakiej kwoty oczekiwać za sprzedawaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button