Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Pieszyce – natychmiastowa i zyskowna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości oszacujemy na podstawie 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Pieszyce wskazują faktyczną cenę rynkową, za jaką jednostki skupujące są gotowe kupić nieruchomość od ręki przekazując pieniądze w formie gotówki. Nie ma absolutnie żadnych utajonych kosztów, prowizji albo opłat. Istnieje możliwość, że przepatrując w gazecie ogłoszenia nieruchomości podobnych do Twojej dojdziesz do wniosku, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Pieszyce jest mniej atrakcyjna. Pamiętaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Pieszyce uwzględniają już czynniki negatywnie wpływające na wartość nieruchomości. Do tego typu czynników można zaszeregować np. problemowego najemcę, nieuregulowane należności bądź zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeśli zdecydujesz się sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, spotkanie w kancelarii notarialnej ustalimy w najbliższym dla Ciebie miejscu, żeby nie narażać Cię na koszty oraz niedogodności. U nas cała sprzedaż może zająć najdłużej tydzień, a należności otrzymasz do ręki lub na konto od razu w momencie podpisania dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Trzeba być świadomym, że ceny ofertowe są trochę odmienne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to takie, jakie nabywający faktycznie ponosi podczas finalizacji transakcji. Rozbieżności te są efektem prowadzonych negocjacji między stronami, które są nieuniknione i doprowadzają do tego, że sprzedający akceptują ceny zmniejszone nawet od kilku do kilkunastu procent. Sprzedając nieruchomość musisz jeszcze doliczyć prowizję pośredniczącego, która zwykle wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Jako kolejny minus sprzedaży poprzez pośrednika należy zakwalifikować czas poszukiwania nabywcy, który to okres często trwa nawet kilkanaście tygodni. Utrzymywanie nieruchomości przez ten okres to też znaczne koszty, wynikające z bieżących opłat. Jeśli nabywający będzie wspierał się pożyczką hipoteczną, czas czekania na zakończenie transakcji wydłuży się o dalsze tygodnie.

4 etapy do szybkiej gotówki!

1

SKŁADASZ FORMULARZ

Przekazujesz nam informacje dotyczące dotyczących} oferowanej nieruchomości. Po dwóch godzinach otrzymasz wycenę mieszkania Pieszyce.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Spomiędzy dziesięciu wycen skupów nieruchomości, polecamy Ci najbardziej opłacalną i odpowiadającą Twoim wymaganiom.

3

UZGADNIAMY TERMIN WIZYTY U NOTARIUSZA

Ustalimy najlepsze dla Ciebie miejsce oraz odpowiadający termin spotkania w biurze notarialnym.

4

OTRZYMUJESZ GOTÓWKĘ

W dniu zawarcia dokumentu notarialnego, otrzymujesz należności do rąk albo poprzez szybki przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI NIEODPŁATNIE

Prześlij wniosek o sporządzenie wyceny, aby otrzymać wycenę mieszkania Pieszyce w oparciu o oferty 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie płacisz – tylko zaczerpniesz wiedzy jaką określić cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie mieszkania – współpraca

Zapewniamy, że dzięki współpracy z nami możesz:

 • rozsądnie zdecydować o sprzedaniu nieruchomości
 • odczuć satysfakcję z dokonanej sprzedaży
 • uwolnić się od trudności i ze spokojem spojrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach służymy wsparciem?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Konflikty wynikłe z prawa do władania nieruchomością
 • Przeciągający się czas sprzedaży domu
 • Niewielkie zainteresowanie ze strony klientów
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przekwaterowanie albo konieczność pozyskania funduszy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co nabywamy?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie zameldowany użytkuje lokal (albo nie zamieszkuje), użytkuje bez jakiegokolwiek tytułu prawnego; uprzedni posiadacz lub najemca nie chcą opuścić nieruchomości.
   • Nieruchomości obciążone zadłużeniem – nieruchomości którym grozi egzekucja komornicza, stanowiące hipotekę, z nieuregulowanym zobowiązaniem w kwestii czynszu, zajęte w wyniku kredytów bądź innych zobowiązań.
   • Domy z nieuregulowanym stanem prawnym – brak księgi wieczystej, pomyłki w księdze wieczystej, wobec których nie zrealizowano postępowania spadkowego.
   • Mieszkania niepełnowartościowe – celowo uszkodzone, uszkodzone w wyniku pożaru bądź powodzi, bez dostępu do mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, budynki do usunięcia.
   • Domy obciążone problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, z lokatorem, ze służebnością gruntową, roszczeniami osób trzecich.
   • Nieruchomości współwłasnościowe – z prawem orzeczonym w drodze odziedziczenia lub po rozwodzie, z nieznanym współwłaścicielem.
   • Domy o pełnej wartości, potrzebujące jak najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W sytuacji, kiedy zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, zastrzyku gotówki a także na braku dodatkowych kosztów – postaw na pomoc naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Pieszyce wyliczona jest po przeanalizowaniu dziesięciu konkurencyjnych ofert skupów nieruchomości od ręki z całej Polski. Masz gwarancję, że otrzymasz najlepszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny nieruchomości – kalkulator online?

Szukasz przeliczników do określania wartości nieruchomości? Trzeba być świadomym, że taka wycena domu nie w każdej sytuacji jest prawdziwa z racji tego, iż aplikacje do wyceny nieruchomości nie biorą pod uwagę czynników zaniżających wartość nieruchomości, takich jak służebność. Końcowo wycena domu może być bardzo zawyżona i niełatwo będzie Ci wyszukać zainteresowanego, który będzie chętny, by się na nią zgodzić. U nas dostajesz precyzyjną wycenę domu Pieszyce, która jednocześnie będzie stanowiła propozycję zakupu.

Źródła danych do wyceny nieruchomości

Wycenę domu Pieszyce przygotowujemy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszystkich czynników mających wpływ na cenę nieruchomości. Stąd też dotrzemy na oferowaną nieruchomość i przygotujemy opis wraz z fotografiami, który potem prześlemy firmom sporządzającym wycenę nieruchomości Pieszyce, a Ty masz gwarancję, że propozycje cenowe to niepodlegające zmianom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – ekspert?

Przygotowujesz ogłoszenie, ale nie wiesz jaką możesz podać cenę za swój dom? Wycena domu może zostać sporządzona przez eksperta i wiele oferujących z tego korzysta. Jednak tego typu wycena domów generuje niemały koszt, a nie daje wcale pewności, że napotkasz klienta, który będzie gotowy zapłacić taką sumę. W naszym skupie otrzymujesz obiektywną wycenę domu, która od razu jest ofertą zakupienia.

Wycena mieszkań Pieszyce – przejrzenie ofert?

Najłatwiejszą metodą na oszacowanie ceny ofertowanej nieruchomości jest przeglądnięcie ogłoszeń możliwie zbliżonych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy zazwyczaj gazety i portale ogłoszeniowe. Pamiętaj jednak, że nie znajdziesz dwóch jednakowych nieruchomości, a nawet z pozoru małoznaczące rozbieżności mogą znacznie przełożyć się na cenę nieruchomości. Na skutek tego możesz niechcący zaniżyć kwotę nieruchomości, co spowoduje mniejsze zyski dla Ciebie albo też możesz zawyżyć cenę, która z kolei sprawi, że zainteresowanie klientów będzie małe lub nawet go nie będzie. My sporządzamy indywidualną wycenę mieszkania Pieszyce i jednocześnie wychodzimy z propozycją odkupienia nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena mieszkania Pieszyce zobowiązuje do przyjęcia jednej z 10 propozycji?

Oczywiście, że nie! Nie należy mieć obaw, że nieodpłatna wycena mieszkania Pieszyce musi mieć jakiś „haczyk”. Bez względu na to czy podejmiesz decyzję, by skorzystać z jakiejś propozycji czy też każdą oddalić – nie masz obowiązku wnoszenia jakichkolwiek wydatków z tytułu sporządzenia ofert. Zamawiając wycenę mieszkania Pieszyce możesz zaznajomić się z propozycjami cenowymi firm skupujących, a później prowadzić sprzedaż na własną rękę, ale mając dzięki temu zorientowanie jaką cenę możesz wymagać za sprzedawaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button