Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Międzyrzecz – ekspresowa i zyskowna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości ustalimy na bazie 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Międzyrzecz zawierają rzeczywistą cenę rynkową, po której jednostki skupujące są skłonne kupić nieruchomość od zaraz wręczając należności w postaci gotówki. Nie ma ryzyka żadnych utajonych kosztów, prowizji czy też opłat. Istnieje możliwość, że przeglądając w gazecie oferty nieruchomości upodobnionych do Twojej przemyślisz sobie, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Międzyrzecz jest za mało opłacalna. Pamiętaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Międzyrzecz zostały przygotowane z wzięciem pod uwagę czynników zaniżających wartość nieruchomości. Do tego typu czynników można zakwalifikować na przykład problemy z lokatorem, zadłużenie czy trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeżeli postanowisz sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, dopełnienie formalności w biurze notarialnym umówimy w najodpowiedniejszym dla Ciebie miejscu, żeby nie zaoszczędzić Ci ponoszenia dodatkowych kosztów. Z nami cały proces sprzedaży może potrwać nie więcej jak tydzień, a umówioną kwotę otrzymasz w formie gotówkowej bądź przelewem od razu w momencie opatrzenia podpisem dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Należy wiedzieć, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, które nowy właściciel realnie ponosi przy nabycia. Różnice te wynikają z rozmów negocjacyjnych między sprzedającym a nabywającym, które są bardzo częste i powodują, że właściciele akceptują kwoty zaniżone nawet o kilkanaście procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz jeszcze doliczyć prowizję pośrednika, która zazwyczaj jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Do innych minusów sprzedaży poprzez pośrednika musisz zakwalifikować czas wyczekiwania na zainteresowanego, który to okres może trwać nawet kilkanaście tygodni. Utrzymywanie nieruchomości w tym okresie to również znaczne koszty, powiązane z bieżącymi opłatami. Jeśli kupiec będzie korzystał z kredytu hipotecznego, okres oczekiwania na zakończenie sprzedaży zwiększy się o kolejne tygodnie.

4 kroki do błyskawicznej sprzedaży!

1

SKŁADASZ KWESTIONARIUSZ

Udzielasz nam informacji na temat} oferowanej nieruchomości. W zaledwie dwie godziny dostajesz wycenę mieszkania Międzyrzecz.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Spośród dziesięciu wycen skupów nieruchomości, przedstawiamy Ci najlepszą i spełniającą Twoje oczekiwania.

3

UZGADNIAMY CZAS WIZYTY W KANCELARII NOTARIALNEJ

Ustalimy najodpowiedniejsze dla Ciebie miejsce oraz pasujący termin wizyty u notariusza.

4

DOSTAJESZ PIENIĄDZE

W momencie podpisania dokumentu notarialnego, otrzymujesz gotówkę do rąk lub poprzez błyskawiczny przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZ OPŁAT

Uzupełnij formularz, żeby otrzymać wycenę nieruchomości Międzyrzecz na podstawie ofert 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie musisz płacić – jedynie zdobędziesz rozeznanie na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości nieruchomości – podejmij współpracę

Gwarantujemy, iż współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • przemyślanie zdecydować o sprzedaży nieruchomości
 • odczuć zadowolenie z dokonanej transakcji
 • rozwiązać problemy i z nadzieją spojrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach jesteśmy w stanie pomóc?

 • Zadłużenie nieruchomości
 • Spory związane z prawem do władania domem
 • Długotrwały okres prowadzenia sprzedaży
 • Znikome zainteresowanie ze strony klientów
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przekwaterowanie lub chęć spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie najemca zamieszkuje lokal (albo nie zamieszkuje), użytkuje bez żadnego zezwolenia; wcześniejszy posiadacz bądź najemca nie chcą opuścić lokalu.
   • Zadłużone nieruchomości – nieruchomości podlegające egzekucji komorniczej, będące hipoteką, z długiem czynszowym, podlegające zajęciu wskutek pożyczek bądź innych umów.
   • Mieszkania z nieuregulowanym stanem prawnym – pozbawione księgi wieczystej, z pomyłkami w księdze wieczystej, wobec których nie zostało zrealizowane postępowanie spadkowe.
   • Mieszkania z niepełną wartością – celowo uszkodzone, zniszczone w wyniku pożaru bądź wody, pozbawione mediów, z problemową drogą dojazdową, konstrukcje przeznaczone do zburzenia.
   • Mieszkania z problemami – z prawem dożywocia, obciążone użytkownikiem, ze służebnością osobistą, obciążeniami innych osób.
   • Domy we współwłasności – z prawem przyznanym na drodze spadku albo po rozwodzie, z niewiadomym drugim właścicielem.
   • Domy pełnowartościowe, wymagające jak najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W sytuacji, kiedy zależy Ci na szybkiej sprzedaży, zastrzyku gotówki a także na ochronie przed dodatkowymi wydatkami – wybierz pomoc naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Międzyrzecz kalkulowana jest po analizie 10 niezależnych ofert podmiotów zajmujących się skupem nieruchomości za gotówkę z całego kraju. Masz pewność, że otrzymasz najkorzystniejszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny nieruchomości – przelicznik internetowy?

Masz zamiar skorzystać ze wsparcia aplikacji do określania ceny mieszkania? Trzeba mieć świadomość, że tego rodzaju wycena domów nie za każdym razem jest miarodajna ponieważ narzędzia do wyceny nieruchomości nie biorą pod uwagę czynników obniżających wartość nieruchomości, takich jak długi. Z tego powodu wycena mieszkań może być zbyt duża przez co ciężko będzie Ci wyszukać kupującego, który będzie gotowy, żeby się na nią zgodzić. U nas otrzymujesz indywidualną wycenę domów Międzyrzecz, która od razu będzie stanowiła propozycję odkupienia.

Dane do wyceny nieruchomości

Wycenę domów Międzyrzecz przedstawiamy po zaczerpnięciu informacji na temat wszelkich czynników mogących mieć znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. W tym celu przyjedziemy na oferowaną nieruchomość oraz sporządzimy dokument razem z fotografiami, który dalej prześlemy podmiotom sporządzającym wycenę nieruchomości Międzyrzecz, a Ty otrzymujesz gwarancję, że zaproponowane ceny nieruchomości nie ulegną zmianom.

wycena nieruchomości

Wycena domów – rzeczoznawca?

Przygotowujesz informację o sprzedaży, ale nie masz pojęcia za ile sprzedać oferowany dom? Wycena domu może zostać przeprowadzona przez specjalistę i wiele osób decyduje się z tego skorzystać. Jednak tego typu wycena domów pociąga za sobą znaczny koszt, a nie masz żadnej gwarancji, iż napotkasz kupującego, który będzie gotowy zgodzić się na wyliczoną kwotę. U nas otrzymujesz zbliżoną wycenę domów, która jednocześnie jest propozycją zakupu.

Wycena mieszkań Międzyrzecz – przeanalizowanie ofert?

Popularnym rozwiązaniem na ustalenie ceny swojej nieruchomości jest przeanalizowanie ogłoszeń jak najbardziej podobnych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy zazwyczaj gazety czy też internet. Pamiętaj jednak, że nie napotkasz dwóch takich samych nieruchomości, a nawet pojedyncze rozbieżności mogą w dużej mierze wpływać na cenę mieszkania. W efekcie możesz niechcący ustalić za małą cenę nieruchomości, czym narazisz się na mniejsze zyski dla Ciebie albo też możesz zawyżyć wartość, która zaś poskutkuje tym, że zainteresowanie kupujących będzie małe albo nawet nie będzie go wcale. My sporządzamy precyzyjną wycenę mieszkania Międzyrzecz a jednocześnie oferujemy odkupienie nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena mieszkań Międzyrzecz zobowiązuje do przyjęcia jakiejś oferty?

Oczywiście, że nie! Nie należy bać się, że bezpłatna wycena mieszkania Międzyrzecz musi posiadać gdzieś „haczyk”. Bez znaczenia jest to czy zdecydujesz się zaakceptować jakąś propozycję czy całą dziesiątkę odrzucić – nie jesteś zobowiązany do ponoszenia żadnych opłat z tytułu sporządzenia wycen. Wypełniając formularz o wycenę domu Międzyrzecz masz możliwość zaznajomić się z ofertami cenowymi od skupów nieruchomości, a następnie prowadzić sprzedaż na własną rękę, ale mając dzięki temu orientację jaką cenę możesz żądać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button