Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Sianów – ekspresowa i zyskowna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości określimy w oparciu o 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Sianów wskazują faktyczną wartość rynkową, po której skupy mieszkań są gotowe kupić nieruchomość od ręki przekazując pieniądze w postaci gotówkowej. Nie ma ryzyka absolutnie żadnych dodatkowych kosztów, prowizji lub dopłat. Istnieje możliwość, że oglądając w internecie oferty nieruchomości upodobnionych do Twojej zdasz sobie sprawę, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Sianów jest mniej zyskowna. Pamiętaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Sianów uwzględniają już czynniki negatywnie wpływające na wartość nieruchomości. Do tego typu czynników można zakwalifikować np. kłopoty z lokatorem, nieuregulowane należności bądź zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeśli podejmiesz decyzję, aby przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, spotkanie w kancelarii notarialnej umówimy w najdogodniejszym dla Ciebie miejscu, aby nie narażać Cię na koszty podróży. U nas cała sprzedaż może trwać najdłużej siedem dni, a należności otrzymasz gotówką albo na konto od razu w momencie opatrzenia podpisem aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Należy wiedzieć, że ceny ofertowe są trochę inne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to takie, które nowy właściciel rzeczywiście ponosi w chwili sprzedaży. Rozbieżności te wynikają z prowadzonych negocjacji pomiędzy stronami, które są bardzo częste i powodują, że właściciele akceptują ceny niższe nawet o kilka albo kilkanaście procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz jeszcze uwzględnić prowizję firmy pośredniczącej, która zwykle wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Do innych wad sprzedaży z pomocą pośrednika trzeba zakwalifikować czas poszukiwania kupca, który to czas niejednokrotnie pochłania nawet kilka miesięcy. Utrzymanie nieruchomości w tym okresie to również znaczne wydatki, powiązane z bieżącymi opłatami. W przypadku, gdy kupiec będzie wspierał się pożyczką hipoteczną, okres czekania na zakończenie sprzedaży wydłuży się o następne tygodnie.

4 etapy do szybkiej gotówki!

1

SKŁADASZ WNIOSEK O PRZEDSTAWIENIE WYCENY

Udzielasz nam informacji dotyczących} sprzedawanej nieruchomości. Po dwóch godzinach dostaniesz wycenę mieszkania Sianów.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Spośród 10 wycen konkurencyjnych firm, prezentujemy Ci najbardziej opłacalną oraz odpowiadającą Twoim preferencjom.

3

UZGADNIAMY CZAS WIZYTY W KANCELARII NOTARIALNEJ

Uzgodnimy najlepszą dla Ciebie lokalizację a także odpowiadający termin spotkania u notariusza.

4

DOSTAJESZ GOTÓWKĘ

W dniu zawarcia aktu notarialnego, dostaniesz gotówkę do ręki albo poprzez błyskawiczny przelew bankowy.

NIEODPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Złóż wniosek o sporządzenie wyceny, by dostać wycenę mieszkania Sianów na bazie ofert 10 konkurencyjnych firm! Nic nie tracisz – tylko zaczerpniesz wiedzy na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena domu – współpraca

Zapewniamy, iż dzięki współpracy z naszą firmą będziesz mógł:

 • z przemyśleniem zdecydować o sprzedaniu nieruchomości
 • odczuć zadowolenie z przeprowadzonej transakcji
 • rozwiązać kłopoty i z nadzieją spojrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach udzielimy wsparcia?

 • Nieruchomości obciążone zadłużeniem
 • Konflikty związane z prawem do władania nieruchomością
 • Wydłużający się okres prowadzenia sprzedaży
 • Nikłe zainteresowanie nabywców
 • Problem ze spłatą współwłaściciela
 • Zmiana miejsca zamieszkania lub konieczność spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co nabywamy?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie zameldowany zamieszkuje mieszkanie (albo nie mieszka), użytkuje nie mając żadnego pozwolenia; uprzedni posiadacz czy też najemca nie chcą wyprowadzić się z nieruchomości.
   • Nieruchomości z długiem – mieszkania zagrożone egzekucją komorniczą, stanowiące hipotekę, z długiem czynszowym, zajęte wskutek kredytów lub innych zobowiązań.
   • Domy pozbawione uregulowania stanu prawnego – bez księgi wieczystej, z pomyłkami w księdze wieczystej, wobec których nie podjęto postępowania spadkowego.
   • Domy z niepełną wartością – po dewastacji, zniszczone wskutek działania ognia bądź powodzi, z brakiem mediów, z problemową drogą dojazdową, konstrukcje przeznaczone do zniszczenia.
   • Nieruchomości z problemami – z prawem dożywocia, z użytkownikiem, ze służebnością gruntową, obciążeniami osób trzecich.
   • Nieruchomości współwłasnościowe – z udziałem przyznanym na drodze dziedziczenia lub po rozwodzie, z nieokreślonym drugim właścicielem.
   • Domy bez uszczerbku na wartości, które wymagają jak najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W przypadku, gdy zależy Ci na szybkiej sprzedaży, uzyskaniu funduszy a także na uniknięciu zbędnych wydatków – zdecyduj się na pomoc naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Sianów ustalana jest w oparciu o 10 różnych propozycji skupów nieruchomości za gotówkę z całej Polski. Masz gwarancję, że dostaniesz najlepszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny mieszkań – przelicznik online?

Chcesz skorzystać ze wsparcia narzędzi do ustalania wyceny nieruchomości? Pamiętaj jednak, że taka wycena domu nie w każdej sytuacji jest miarodajna gdyż programy do wyceny domu nie biorą pod uwagę czynników zaniżających wartość nieruchomości, takich jak współwłasność. Z tego powodu wycena domu może być znacznie zawyżona przez co ciężko będzie Ci znaleźć kupca, który będzie skłonny, by się na nią zgodzić. U nas masz dopasowaną wycenę domów Sianów, która od razu będzie stanowiła ofertę odkupienia.

Informacje do wycen mieszkań

Wycenę mieszkań Sianów ustalamy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszelkich czynników mających znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. Dlatego też przyjedziemy na oferowaną nieruchomość i przygotujemy raport wraz ze zdjęciami, który dalej prześlemy firmom przygotowującym wycenę nieruchomości Sianów, a Ty zyskujesz gwarancję, że zaproponowane ceny nieruchomości nie zostaną zmienione.

wycena nieruchomości

Wycena domu – specjalista?

Przygotowujesz anons, ale nie masz orientacji jaką podać cenę za oferowany dom? Wycena domów może być przeprowadzona przez eksperta i wiele właścicieli z tego korzysta. Wiedz jednak, że tego typu wycena domów jest związana z dużym wydatkiem, a nie daje żadnej pewności, że znajdziesz klienta, który będzie chętny zaakceptować obliczoną kwotę. W naszym skupie możesz liczyć na uczciwą wycenę domu, która jednocześnie jest ofertą nabycia.

Wycena mieszkania Sianów – porównanie ofert?

Popularnym sposobem na ustalenie ceny posiadanej nieruchomości jest porównanie ofert możliwie podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zwykle czasopisma lub internet. Pamiętaj jednak, że nie odnajdziesz dwóch jednakowych mieszkań, a nawet pozornie małoznaczące różnice mogą istotnie wpłynąć na wartość nieruchomości. Na skutek tego możesz niechcący ustalić za małą cenę nieruchomości, czym narazisz się na mniejsze zyski dla Ciebie bądź też możesz ustalić zbyt wysoką kwotę, która z kolei poskutkuje tym, że zainteresowanie nabywców będzie małe bądź nawet zerowe. My przygotowujemy personalizowaną wycenę mieszkania Sianów a jednocześnie wychodzimy z ofertą odkupienia mieszkania za gotówkę.

Czy wycena mieszkań Sianów stanowi zobowiązanie do przyjęcia jednej propozycji?

Oczywiście, że nie! Nie należy bać się, że nieodpłatna wycena mieszkań Sianów musi posiadać jakiś „haczyk”. Obojętnie czy podejmiesz decyzję, by skorzystać z jakiejś oferty czy też całe 10 odrzucić – nie jesteś zobowiązany do ponoszenia żadnych kosztów z racji sporządzonych propozycji. Wypełniając wniosek o wycenę domu Sianów możesz poznać oferty cenowe od skupów nieruchomości, a potem poszukiwać nabywców na własną rękę, ale wiedząc dzięki temu jakiej kwoty oczekiwać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button