Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Dąbrowa Białostocka – błyskawiczna i intratna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Ustalenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy na podstawie 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Dąbrowa Białostocka wskazują rzeczywistą wartość rynkową, po której skupy mieszkań chcą kupić nieruchomość od ręki przekazując pieniądze w postaci gotówki. Nie ma absolutnie żadnych dodatkowych kosztów, prowizji bądź opłat. Istnieje możliwość, że przeglądając w gazecie ogłoszenia nieruchomości zbliżonych do Twojej zdasz sobie sprawę, że nasza wycena mieszkania Dąbrowa Białostocka jest mniej atrakcyjna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Dąbrowa Białostocka uwzględniają już czynniki negatywnie wpływające na wartość nieruchomości. W ramach takich czynników można zaliczyć np. kłopotliwego najemcę, nieuregulowane zobowiązania finansowe czy też zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeśli postanowisz przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, wizytę w kancelarii notarialnej zorganizujemy w najwygodniejszym dla Ciebie miejscu, żeby nie narażać Cię na dodatkowe koszty. Z nami cały proces sprzedaży może zająć tylko tydzień, a umówioną kwotę otrzymasz w formie gotówkowej lub na konto już w momencie opatrzenia podpisem aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Musisz mieć wiedzę, że ceny ofertowe są nieco inne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to ceny, które kupujący rzeczywiście ponosi podczas sprzedaży. Różnice te biorą się z rozmów negocjacyjnych między uczestnikami transakcji, które są bardzo częste a które to powodują, że posiadacze nieruchomości akceptują kwoty zmniejszone nawet od kilku do kilkunastu procent. Sprzedając nieruchomość musisz jeszcze dodać zapłatę dla pośredniczącego, która zazwyczaj wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Jako kolejny minus takiego rozwiązania musisz wrzucić okres poszukiwań nabywcy, który to okres może trwać nawet kilka miesięcy. Koszty ponoszone na utrzymanie nieruchomości przez ten czas to też znaczne koszty, wynikające z bieżących opłat. Jeśli kupiec będzie posiłkował się pożyczką hipoteczną, okres czekania na zakończenie transakcji zwiększy się o kolejne miesiące.

4 etapy do natychmiastowej gotówki!

1

PRZESYŁASZ FORMULARZ

Przekazujesz nam informacje na temat dotyczących} oferowanej nieruchomości. Po dwóch godzinach dostajesz wycenę mieszkania Dąbrowa Białostocka.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Z 10 kalkulacji konkurencyjnych firm, przedstawiamy Ci najbardziej atrakcyjną finansowo i spełniającą Twoje oczekiwania.

3

USTALAMY CZAS WIZYTY W BIURZE NOTARIALNYM

Uzgodnimy najdogodniejszą dla Ciebie lokalizację i pasujący termin podpisania dokumentu notarialnego.

4

DOSTAJESZ NALEŻNOŚCI

W chwili podpisania dokumentu notarialnego, dostaniesz należności do rąk bądź poprzez ekspresowy przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZPŁATNIE

Uzupełnij wniosek o przygotowanie wyceny, by otrzymać wycenę domu Dąbrowa Białostocka w oparciu o oferty 10 konkurencyjnych firm! Nic nie płacisz – jedynie dowiesz się jaką ustalić cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena nieruchomości – podejmij współpracę

Zapewniamy, iż dzięki współpracy z nami możesz:

 • z przemyśleniem zdecydować o sprzedaniu domu
 • poczuć radość ze zrealizowanej transakcji
 • rozwiązać trudności i ze spokojem popatrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach udzielimy pomocy?

 • Dług ciążący na nieruchomości
 • Spory związane z władaniem nieruchomością
 • Długotrwały czas sprzedaży nieruchomości
 • Nikłe zainteresowanie ze strony klientów
 • Problem ze spłatą współwłaściciela
 • Przekwaterowanie albo chęć odzyskania kapitału

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie lokator zamieszkuje lokal (bądź nie mieszka), użytkuje bez żadnego pozwolenia; wcześniejszy właściciel albo najemca nie chcą opuścić mieszkania.
   • Nieruchomości z długiem – domy którym grozi egzekucja komornicza, będące hipoteką, z zadłużeniem w kwestii czynszu, zajęte na skutek pożyczek bądź innych umów.
   • Nieruchomości których stan prawny jest bez uregulowania – brak księgi wieczystej, nieścisłości w księdze wieczystej, z nieprzeprowadzonym postępowaniem spadkowym.
   • Nieruchomości z niepełną wartością – po dewastacji, uszkodzone na skutek działania ognia albo wody, pozbawione mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, budynki przeznaczone do usunięcia.
   • Domy z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone lokatorem, ze służebnością gruntową, obciążeniami osób trzecich.
   • Domy we współwłasności – z prawem przyznanym w wyniku spadku lub po rozwiązaniu małżeństwa, z niewiadomym współwłaścicielem.
   • Mieszkania w pełni wartościowe, wymagające bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na jak najszybszej sprzedaży, uzyskaniu funduszy a także na braku zbędnych kosztów – zdecyduj się na pomoc naszego skupu nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Dąbrowa Białostocka wyliczona jest po analizie 10 niezależnych ofert skupów nieruchomości od ręki z całej Polski. Masz pewność, że dostaniesz najlepszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny domów – kalkulator internetowy?

Szukasz kalkulatorów do ustalania wyceny mieszkania? Pamiętaj jednak, że tego rodzaju wycena domu nie w każdej sytuacji jest rzetelna ponieważ kalkulatory do wyceny mieszkań nie biorą pod uwagę czynników obniżających wartość nieruchomości, takich jak długi. Z tego powodu wycena domów może być dużo zawyżona i ciężko będzie Ci wyszukać kupca, który będzie chętny, żeby się na nią zgodzić. U nas dostajesz dedykowaną wycenę nieruchomości Dąbrowa Białostocka, która od razu będzie stanowić ofertę zakupienia.

Źródła danych do wycen domów

Wycenę mieszkania Dąbrowa Białostocka ustalamy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszelkich czynników mogących mieć znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. Stąd też przyjedziemy na sprzedawaną nieruchomość i przygotujemy opis wraz z fotografiami, który potem wyślemy podmiotom przygotowującym wyceny nieruchomości Dąbrowa Białostocka, a Ty otrzymujesz gwarancję, że wyceny to niepodlegające zmianom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – ekspert?

Redagujesz ogłoszenie, ale nie masz orientacji na ile wycenić swój dom? Wycena domu może zostać przeprowadzona przez eksperta i część oferujących z tego korzysta. Pamiętaj jednak, że tego typu wycena domów jest związana z dużym wydatkiem, a nie daje ani odrobiny gwarancji, iż znajdziesz kupca, który będzie chętny zaakceptować taką sumę. U nas otrzymujesz uczciwą wycenę domów, która od razu jest ofertą zakupu.

Wycena mieszkań Dąbrowa Białostocka – porównanie ofert?

Szybkim wyjściem na określenie ceny swojej nieruchomości jest analiza ofert jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy zwykle gazety i serwisy ogłoszeniowe. Musisz jednak mieć świadomość, że nie napotkasz dwóch jednakowych nieruchomości, a nawet niewielkie różnice mogą znacznie wpływać na cenę nieruchomości. Na skutek tego możesz nieświadomie ustalić zbyt niską cenę nieruchomości, co spowoduje straty dla Ciebie lub też możesz ustalić za dużą wartość, która zaś spowoduje, że zainteresowanie klientów będzie znacznie ograniczone lub nawet nie będzie go wcale. My sporządzamy adekwatną wycenę mieszkania Dąbrowa Białostocka a jednocześnie proponujemy odkupienie nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena domów Dąbrowa Białostocka stanowi zobowiązanie do zaakceptowania jednej z 10 ofert?

Wcale nie! Nie musisz obawiać się, że bezpłatna wycena domu Dąbrowa Białostocka musi mieć gdzieś „haczyk”. Bez znaczenia jest to czy zdecydujesz się skorzystać z którejś wyceny czy też wszelkie oddalić – nie ponosisz jakichkolwiek wydatków z racji przygotowania wycen. Wypełniając formularz o wycenę domu Dąbrowa Białostocka masz możliwość zaznajomić się z ofertami cenowymi od skupów nieruchomości, a następnie poszukiwać kupujących na własną rękę, ale zyskując dzięki temu orientację jaką cenę możesz wymagać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button