Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Cybinka – błyskawiczna i zyskowna sprzedaż domu za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości oszacujemy na podstawie 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Cybinka określają rzeczywistą cenę rynkową, po której skupy mieszkań są gotowe kupić nieruchomość od ręki za gotówkę. Nie musisz bać się żadnych nieujawnionych kosztów, prowizji czy dopłat. Istnieje możliwość, że po przejrzeniu w gazecie ofert nieruchomości podobnych do Twojej zdasz sobie sprawę, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Cybinka jest mniej korzystna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Cybinka zostały przygotowane z wzięciem pod uwagę czynników zaniżających cenę nieruchomości. W ramach powyższych czynników można zakwalifikować na przykład problemowego najemcę, zadłużenie czy skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy zdecydujesz się przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, spotkanie w biurze notarialnym ustalimy w najbliższym dla Ciebie miejscu, żeby nie zmuszać Cię do ponoszenia kosztów podróży. Z nami cały proces sprzedaży może zająć nie więcej jak tydzień, a należności otrzymujesz gotówką lub przelewem już w momencie opatrzenia podpisem aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Należy być świadomym, że ceny ofertowe są nieco odmienne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to takie, które nabywający rzeczywiście ponosi w chwili sprzedaży. Rozbieżności te wynikają z prowadzonych negocjacji pomiędzy stronami, które są bardzo częste i powodują, że posiadacze nieruchomości akceptują ceny zaniżone nawet od kilku do kilkunastu procent. Sprzedając nieruchomość musisz dodatkowo uwzględnić prowizję firmy pośredniczącej, która z reguły wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Do następnych minusów sprzedaży z pomocą pośrednika musisz wrzucić czas poszukiwań zainteresowanego, który to okres niejednokrotnie trwa nawet kilkanaście tygodni. Koszty utrzymania nieruchomości przez ten czas to także spore koszty, powiązane z bieżącymi opłatami. W przypadku, jeżeli kupujący będzie posiłkował się kredytem hipotecznym, okres czekania na finalizację sprzedaży przedłuży się o kolejne miesiące.

4 kroki do szybkiej sprzedaży!

1

SKŁADASZ FORMULARZ

Przekazujesz nam informacje na temat na temat} sprzedawanej nieruchomości. Po dwóch godzinach otrzymasz wycenę mieszkania Cybinka.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Spomiędzy 10 kalkulacji różnych firm, polecamy Ci najbardziej korzystną i spełniającą Twoje wymagania.

3

USTALAMY TERMIN WIZYTY W KANCELARII NOTARIALNEJ

Uzgodnimy najlepszą dla Ciebie lokalizację i najdogodniejszy termin spotkania w kancelarii notarialnej.

4

OTRZYMUJESZ NALEŻNOŚCI

W chwili podpisania aktu notarialnego, dostaniesz ustaloną kwotę do ręki albo poprzez natychmiastowy przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI NIEODPŁATNIE

Prześlij wniosek o przygotowanie wyceny, a otrzymasz wycenę mieszkania Cybinka w oparciu o oferty 10 konkurencyjnych firm! Nic nie płacisz – tylko zaczerpniesz wiedzy na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie nieruchomości – podejmij współpracę

Zapewniamy, iż współpraca z nami pozwoli Ci:

 • rozsądnie podjąć decyzję o sprzedaży mieszkania
 • poczuć radość z przeprowadzonej transakcji
 • uwolnić się od trudności i ze spokojem popatrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach udzielimy pomocy?

 • Zadłużone nieruchomości
 • Spory wynikłe z prawa do władania mieszkaniem
 • Długi czas sprzedaży mieszkania
 • Znikome zainteresowanie nabywców
 • Kłopot ze spłatą współwłaściciela
 • Przekwaterowanie bądź potrzeba spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie zameldowany użytkuje nieruchomość (lub nie zamieszkuje), zamieszkuje nie posiadając żadnego zezwolenia; poprzedni właściciel lub lokator nie zamierzają wyprowadzić się z nieruchomości.
   • Nieruchomości z zadłużeniem – mieszkania zagrożone egzekucją komorniczą, stanowiące hipotekę, z długiem czynszowym, podlegające zajęciu wskutek kredytów bądź innych umów.
   • Nieruchomości pozbawione uregulowania stanu prawnego – pozbawione księgi wieczystej, błędy w księdze wieczystej, z nieprzeprowadzonym postępowaniem spadkowym.
   • Domy z niepełną wartością – zdewastowane, uszkodzone w wyniku działania ognia lub wody, bez mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, budynki przeznaczone do zniszczenia.
   • Mieszkania obciążone problemami – z prawem dożywocia, z użytkownikiem, ze służebnością gruntową, obciążeniami innych osób.
   • Mieszkania współwłasnościowe – z prawem orzeczonym w ramach spadku albo po rozwodzie, z nieokreślonym współwłaścicielem.
   • Domy pełnowartościowe, które wymagają możliwie najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na szybkiej sprzedaży, uzyskaniu pieniędzy a także na ochronie przed dodatkowymi kosztami – wybierz wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Cybinka ustalana jest w oparciu o dziesięć konkurencyjnych propozycji firm skupujących nieruchomości od ręki z całej Polski. Masz pewność, że dostaniesz najkorzystniejszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny mieszkań – przelicznik internetowy?

Szukasz narzędzi do określania wyceny nieruchomości? Wiedz jednak, że taka wycena mieszkań nie w każdej sytuacji jest rzetelna ponieważ przeliczniki do wyceny nieruchomości nie biorą pod uwagę czynników obniżających cenę nieruchomości, takich jak zadłużenia. Z tego powodu wycena domu może być zbyt wysoka i ciężko będzie Ci znaleźć kupującego, który będzie chętny, aby ją zaakceptować. U nas otrzymujesz spersonalizowaną wycenę mieszkań Cybinka, która jednocześnie będzie stanowiła ofertę nabycia.

Informacje do wyceny nieruchomości

Wycenę mieszkania Cybinka prezentujemy po poznaniu wszelkich czynników mających wpływ na cenę nieruchomości. W tym celu przyjedziemy na oferowaną nieruchomość oraz przygotujemy dokument wraz ze zdjęciami, który potem udostępnimy jednostkom sporządzającym wycenę nieruchomości Cybinka, a Ty otrzymujesz gwarancję, że wyceny to niepodlegające modyfikacjom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – biegły?

Piszesz ogłoszenie, ale nie masz rozeznania za ile sprzedać oferowany dom? Wycena domów może być przygotowana przez biegłego i wiele osób z tego korzysta. Jednak taka wycena domów wiąże się z dużym wydatkiem, a nie masz żadnej pewności, że napotkasz kupującego, który będzie chętny zaakceptować obliczoną kwotę. U nas możesz liczyć na obiektywną wycenę domów, która od razu jest ofertą odkupienia.

Wycena mieszkań Cybinka – analiza ofert?

Innym rozwiązaniem na oszacowanie ceny posiadanej nieruchomości jest przeglądnięcie ogłoszeń możliwie podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy z reguły czasopisma lub internet. Trzeba jednak być świadomym, że nie napotkasz dwóch jednakowych nieruchomości, a nawet małe rozbieżności mogą znacznie wpłynąć na cenę mieszkania. Na skutek tego możesz przypadkowo ustalić zbyt małą wartość mieszkania, czym spowodujesz zmniejszenie zysków dla Ciebie albo też możesz ustalić za dużą kwotę, która z kolei sprawi, że zainteresowanie nabywców będzie małe lub nawet zerowe. My sporządzamy adekwatną wycenę mieszkania Cybinka i jednocześnie wysuwamy propozycję odkupienia nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena mieszkania Cybinka zobowiązuje do przyjęcia którejś propozycji?

Absolutnie nie! Nie musisz bać się, że bezpłatna wycena mieszkań Cybinka musi mieć gdzieś „haczyk”. Bez znaczenia jest to czy podejmiesz decyzję, żeby zaakceptować jakąś ofertę czy też każdą odrzucić – nie masz obowiązku wnoszenia jakichkolwiek opłat z racji przygotowanych propozycji. Wypełniając formularz o wycenę nieruchomości Cybinka możesz zapoznać się z propozycjami cenowymi firm skupujących, a później przeprowadzać sprzedaż we własnym zakresie, ale zyskując dzięki temu rozeznanie jakiej sumy oczekiwać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button