Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Mysłowice – szybka i opłacalna sprzedaż domu za gotówkę

Wyliczenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Mysłowice wskazują faktyczną cenę rynkową, po której skupy mieszkań chcą odkupić nieruchomość od zaraz za sumę pieniędzy w formie gotówki. Nie musisz bać się absolutnie żadnych dodatkowych kosztów, prowizji albo dopłat. Istnieje możliwość, że przeglądając w internecie ogłoszenia nieruchomości upodobnionych do Twojej zdasz sobie sprawę, że nasza wycena mieszkania Mysłowice jest mniej intratna. Pamiętaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Mysłowice zostały przygotowane z uwzględnieniem czynników negatywnie wpływających na wartość nieruchomości. Do tego typu czynników można zakwalifikować np. kłopotliwego lokatora, nieuregulowane zobowiązania finansowe czy zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeżeli zdecydujesz się sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, spotkanie w biurze notarialnym zorganizujemy w najdogodniejszej dla Ciebie lokalizacji, by nie zmuszać Cię do ponoszenia kosztów podróży. U nas cała sprzedaż może potrwać najdłużej 7 dni, a umówioną kwotę otrzymasz gotówką lub przelewem od razu w dniu opatrzenia podpisem aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Należy wiedzieć, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, które nabywający rzeczywiście ponosi w chwili nabycia. Rozbieżności te biorą się z negocjacji między uczestnikami transakcji, które są bardzo częste a które to powodują, że właściciele przystają na kwoty pomniejszone nawet o kilka bądź kilkanaście procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz jeszcze uwzględnić należność dla firmy pośredniczącej, która zazwyczaj wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Do kolejnych wad sprzedaży poprzez pośrednika trzeba zakwalifikować czas poszukiwania kupca, który to czas może trwać nawet kilka miesięcy. Utrzymywanie nieruchomości w tym czasie to również duże wydatki, związane z bieżącymi opłatami. Jeżeli kupiec będzie posiłkował się kredytem hipotecznym, okres oczekiwania na zakończenie sprzedaży wydłuży się o kolejne miesiące.

4 kroki do ekspresowej gotówki!

1

SKŁADASZ KWESTIONARIUSZ

Przekazujesz nam informacje na temat na temat} sprzedawanej nieruchomości. Po 2 godzinach otrzymujesz wycenę mieszkania Mysłowice.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Spośród 10 wycen skupów nieruchomości, prezentujemy Ci najlepszą i zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

USTALAMY CZAS WIZYTY U NOTARIUSZA

Ustalimy dogodne dla Ciebie miejsce oraz odpowiadający termin spotkania u notariusza.

4

DOSTAJESZ NALEŻNOŚCI

W dniu podpisania aktu notarialnego, dostajesz należności do ręki lub poprzez natychmiastowy przelew na konto.

DARMOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Złóż wniosek o sporządzenie wyceny, a dostaniesz wycenę nieruchomości Mysłowice na bazie ofert 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie płacisz – jedynie zorientujesz się na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny mieszkania – dlaczego warto?

Gwarantujemy, iż współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • świadomie podjąć decyzję o sprzedaży nieruchomości
 • odczuć radość ze zrealizowanej sprzedaży
 • rozwiązać problemy i optymistycznie popatrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach udzielimy wsparcia?

 • Nieruchomości obciążone długiem
 • Konflikty wynikłe z prawa do władania mieszkaniem
 • Długotrwały okres prowadzenia sprzedaży
 • Nikłe zainteresowanie mieszkaniem
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przekwaterowanie albo chęć odmrożenia funduszy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie zameldowany użytkuje lokal (bądź nie użytkuje go), zamieszkuje nie mając żadnego tytułu prawnego; wcześniejszy posiadacz albo lokator nie zamierzają opuścić lokalu.
   • Zadłużone nieruchomości – nieruchomości podlegające egzekucji komorniczej, obciążone hipoteką, z nieuregulowanym zobowiązaniem w kwestii czynszu, zajęte na skutek pożyczek lub innych umów.
   • Mieszkania z nieuregulowanym stanem prawnym – pozbawione księgi wieczystej, błędy w księdze wieczystej, wobec których nie zostało podjęte postępowanie spadkowe.
   • Nieruchomości bez pełnej wartości – zdewastowane, zniszczone na skutek działania ognia albo wody, pozbawione mediów, z uciążliwym dojazdem, obiekty przeznaczone do zniszczenia.
   • Nieruchomości z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone lokatorem, ze służebnością osobistą, obciążeniami osób trzecich.
   • Domy współwłasnościowe – z prawem orzeczonym w ramach odziedziczenia albo po rozwodzie, z nieokreślonym drugim właścicielem.
   • Domy pełnowartościowe, wymagające szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na jak najszybszej sprzedaży, zdobyciu pieniędzy i na uniknięciu dodatkowych wydatków – zdecyduj się na pomoc naszego skupu nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Mysłowice ustalana jest na bazie 10 niezależnych ofert skupów nieruchomości za gotówkę z całej Polski. To gwarancja, że dostaniesz najlepszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena mieszkań – przelicznik internetowy?

Poszukujesz przeliczników do ustalania wartości mieszkania? Należy mieć świadomość, że taka wycena mieszkań nie w każdym przypadku jest miarodajna bo programy do wyceny domu nie uwzględniają czynników pomniejszających wartość nieruchomości, takich jak zadłużenia. Z tego powodu wycena domów może być dużo zawyżona przez co trudno będzie Ci znaleźć kupca, który będzie skłonny, by się na nią zgodzić. W naszym skupie dostajesz spersonalizowaną wycenę mieszkań Mysłowice, która od razu będzie stanowić ofertę nabycia.

Dane do wyceny nieruchomości

Wycenę domu Mysłowice przedstawiamy po zaczerpnięciu informacji na temat wszelkich czynników mających wpływ na cenę nieruchomości. W tym celu odwiedzimy Twoją nieruchomość oraz przygotujemy dokument razem ze zdjęciami, który następnie udostępnimy jednostkom sporządzającym wycenę nieruchomości Mysłowice, a Ty zyskujesz gwarancję, że propozycje cenowe zawierają ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – biegły?

Redagujesz informację o sprzedaży, ale nie masz orientacji za ile sprzedać oferowany dom? Wycena domów może zostać przygotowana przez specjalistę i wiele oferujących decyduje się na to. Jednakże taka wycena domów wiąże się z dużym kosztem, a nie daje żadnej gwarancji, iż znajdziesz kupującego, który będzie skłonny zgodzić się na wyliczoną sumę. W naszym skupie dostajesz obiektywną wycenę domów, która jednocześnie jest ofertą nabycia.

Wycena mieszkań Mysłowice – przegląd ogłoszeń?

Najprostszą metodą na oszacowanie ceny posiadanej nieruchomości jest przeanalizowanie ogłoszeń możliwie zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy najczęściej czasopisma czy też serwisy ogłoszeniowe. Wiedz jednak, że nie odnajdziesz dwóch jednakowych nieruchomości, a nawet małe rozbieżności mogą w dużej mierze przekładać się na wartość nieruchomości. W rezultacie możesz przypadkowo zaniżyć kwotę nieruchomości, czym narazisz się na mniejsze zyski dla Ciebie albo też możesz zawyżyć kwotę, która znowósz sprawi, że zainteresowanie kupców będzie znikome lub nawet nie będzie go wcale. My sporządzamy precyzyjną wycenę mieszkań Mysłowice i jednocześnie wychodzimy z propozycją odkupienia mieszkania za gotówkę.

Czy wycena mieszkań Mysłowice zobowiązuje do przyjęcia jakiejś propozycji?

Absolutnie nie! Nie trzeba obawiać się, że bezpłatna wycena domów Mysłowice musi zawierać gdzieś „haczyk”. To obojętne czy podejmiesz decyzję, żeby skorzystać z jakiejś wyceny czy też wszelkie odrzucić – nie masz obowiązku uregulowywania jakichkolwiek kosztów z tytułu przygotowania wycen. Wypełniając formularz o wycenę nieruchomości Mysłowice masz możliwość zapoznać się z propozycjami cenowymi firm skupujących, a dalej przeprowadzać sprzedaż samodzielnie, ale mając dzięki temu świadomość jakiej kwoty oczekiwać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button