Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Głogów – ekspresowa i zyskowna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości ustalimy w oparciu o 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Głogów zawierają rzeczywistą cenę rynkową, za którą skupy mieszkań są gotowe kupić nieruchomość od ręki za sumę pieniędzy w formie gotówki. Nie ma ryzyka absolutnie żadnych zatajonych kosztów, prowizji czy opłat. Istnieje możliwość, że po przepatrzeniu w gazecie ogłoszeń nieruchomości zbliżonych do Twojej uświadomisz sobie, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Głogów jest mniej intratna. Nie zapominaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Głogów zostały przygotowane z wzięciem pod uwagę czynników negatywnie wpływających na wartość nieruchomości. Do powyższych czynników można zaliczyć na przykład problemowego najemcę, długi czy też trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeśli zdecydujesz się przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, wizytę u notariusza ustalimy w najdogodniejszym dla Ciebie miejscu, aby nie zmuszać Cię do ponoszenia kosztów. Z nami cały proces sprzedaży może potrwać jedynie 7 dni, a pieniądze otrzymasz w formie gotówkowej bądź na konto od razu w dzień zawarcia aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Należy mieć wiedzę, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, które kupujący faktycznie ponosi przy finalizacji transakcji. Różnice te są rezultatem negocjacji między stronami, które są nie do uniknięcia i powodują, że posiadacze nieruchomości akceptują ceny zaniżone nawet o kilka albo kilkanaście procent. Sprzedając nieruchomość musisz dodatkowo uwzględnić należność dla firmy pośredniczącej, która zwykle wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Jako inny minus takiego rozwiązania trzeba zakwalifikować okres poszukiwań zainteresowanego, który to czas często trwa nawet kilka miesięcy. Utrzymywanie nieruchomości przez ten okres to również duże wydatki, wynikające z bieżących opłat. W przypadku, jeśli kupiec będzie korzystał z kredytu hipotecznego, okres czekania na zakończenie sprzedaży przedłuży się o następne tygodnie.

4 etapy do natychmiastowej gotówki!

1

PRZESYŁASZ KWESTIONARIUSZ

Udzielasz nam informacji dotyczących} sprzedawanej nieruchomości. Do dwóch godzin otrzymasz wycenę mieszkania Głogów.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Spomiędzy dziesięciu wycen konkurencyjnych firm, polecamy Ci najkorzystniejszą oraz spełniającą Twoje oczekiwania.

3

UZGADNIAMY CZAS SPOTKANIA W KANCELARII NOTARIALNEJ

Uzgodnimy najodpowiedniejsze dla Ciebie miejsce i odpowiadający termin wizyty w kancelarii notarialnej.

4

DOSTAJESZ NALEŻNOŚCI

W chwili podpisania aktu notarialnego, otrzymasz uzgodnioną kwotę do rąk lub poprzez ekspresowy przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZPŁATNIE

Wypełnij formularz, by dostać wycenę mieszkania Głogów w oparciu o oferty 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie musisz płacić – jedynie zdobędziesz rozeznanie na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny mieszkania – podejmij współpracę

Możemy zagwarantować, iż dzięki współpracy z naszą firmą możesz:

 • rozważnie podjąć decyzję o sprzedaży nieruchomości
 • poczuć zadowolenie ze zrealizowanej transakcji
 • rozwiązać trudności i z nadzieją spojrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach służymy wsparciem?

 • Zadłużone nieruchomości
 • Spory związane z prawem do władania nieruchomością
 • Długotrwały okres prowadzenia sprzedaży
 • Niewielkie zainteresowanie wśród klientów
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Zmiana mieszkania albo potrzeba odzyskania kapitału

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co odkupujemy?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie zameldowany użytkuje lokal (lub nie zamieszkuje), użytkuje bez jakiegokolwiek pozwolenia; były właściciel lub najemca nie chcą opuścić nieruchomości.
   • Nieruchomości obciążone zadłużeniem – mieszkania zagrożone egzekucją komorniczą, będące hipoteką, z nieuregulowanym zobowiązaniem czynszowym, podlegające zajęciu w wyniku kredytów lub innych zobowiązań.
   • Domy z nieuregulowanym stanem prawnym – pozbawione księgi wieczystej, z błędami w księdze wieczystej, z nieprzeprowadzonym postępowaniem spadkowym.
   • Mieszkania z niepełną wartością – celowo uszkodzone, uszkodzone w wyniku działania ognia lub wody, pozbawione mediów, z problemową drogą dojazdową, obiekty do zniszczenia.
   • Domy z problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, obciążone lokatorem, ze służebnością osobistą, obciążeniami osób trzecich.
   • Mieszkania wspólne – z udziałem przyznanym na skutek spadku czy też po rozwodzie, z niewiadomym współwłaścicielem.
   • Mieszkania bez uszczerbku na wartości, potrzebujące prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na ekspresowej sprzedaży, zastrzyku pieniędzy i na ochronie przed zbędnymi wydatkami – postaw na pomoc naszego skupu nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Głogów wyliczona jest w oparciu o dziesięć niezależnych propozycji podmiotów dokonujących skupu nieruchomości za gotówkę z całej Polski. To gwarancja, że dostaniesz najatrakcyjniejszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena mieszkań – kalkulator internetowy?

Szukasz kalkulatorów do określania wartości domu? Należy być świadomym, że tego typu wycena nieruchomości nie w każdej sytuacji jest rzetelna z uwagi na to, że kalkulatory do wyceny domów nie uwzględniają czynników pomniejszających wartość nieruchomości, takich jak służebność. Z tego powodu wycena nieruchomości może być bardzo zawyżona przez co niełatwo będzie Ci wyszukać zainteresowanego, który będzie skłonny, aby się na nią zgodzić. W naszym skupie możesz liczyć na dedykowaną wycenę nieruchomości Głogów, która od razu będzie stanowiła ofertę zakupu.

Dane do wycen mieszkań

Wycenę mieszkań Głogów sporządzamy po zaczerpnięciu informacji na temat wszystkich czynników mogących mieć znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. W tym celu odwiedzimy oferowaną nieruchomość i sporządzimy opis wraz ze zdjęciami, który następnie udostępnimy skupom sporządzającym wyceny nieruchomości Głogów, a Ty zyskujesz pewność, że zaoferowane ceny nieruchomości nie ulegną modyfikacjom.

wycena nieruchomości

Wycena domu – specjalista?

Redagujesz ofertę, ale nie masz orientacji za ile sprzedać oferowany dom? Wycena domu może być przeprowadzona przez specjalistę i wiele sprzedających decyduje się z tego skorzystać. Należy jednak być świadomym, że tego typu wycena domów wiąże się z niemałym kosztem, a nie masz wcale gwarancji, iż spotkasz kupującego, który będzie skłonny zapłacić obliczoną sumę. U nas dostajesz podobną wycenę domów, która jednocześnie jest propozycją zakupienia.

Wycena mieszkań Głogów – przegląd ofert?

Najłatwiejszą metodą na ustalenie wartości posiadanej nieruchomości jest przegląd ofert jak najbardziej podobnych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy zwykle gazety i internet. Należy jednak mieć świadomość, że nie spotkasz dwóch takich samych mieszkań, a nawet znikome rozbieżności mogą w dużej mierze przekładać się na cenę nieruchomości. W efekcie możesz przypadkowo ustalić za niską wartość nieruchomości, czym spowodujesz zmniejszenie zysków dla Ciebie albo też możesz zawyżyć kwotę, która znowósz zaskutkuje tym, że niełatwo będzie Ci zainteresować kupującego. My sporządzamy dopasowaną wycenę mieszkania Głogów a jednocześnie wysuwamy propozycję zakupu mieszkania za gotówkę.

Czy wycena mieszkań Głogów jest zobowiązująca?

Wcale nie! Nie trzeba mieć obaw, że nieodpłatna wycena mieszkań Głogów zawiera jakiś „haczyk”. Bez znaczenia czy zdecydujesz się zaakceptować jakąś wycenę czy też całą dziesiątkę odrzucić – nie jesteś zmuszony do ponoszenia jakichkolwiek opłat z racji przygotowanych wycen. Wypełniając formularz o wycenę mieszkania Głogów możesz poznać oferty cenowe firm skupujących, a potem poszukiwać nabywców samodzielnie, ale mając dzięki temu zorientowanie jaką kwotę możesz oczekiwać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button