Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Koprzywnica – błyskawiczna i korzystna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Wyliczenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Koprzywnica wskazują faktyczną cenę rynkową, po której skupy mieszkań są gotowe wykupić nieruchomość od zaraz przekazując należności w postaci gotówkowej. Nie ma ryzyka absolutnie żadnych zatajonych kosztów, prowizji bądź dopłat. Może się zdarzyć, że po przepatrzeniu w gazecie ogłoszeń nieruchomości podobnych do Twojej dojdziesz do wniosku, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Koprzywnica jest za mało opłacalna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Koprzywnica uwzględniają już czynniki negatywnie wpływające na wartość nieruchomości. Do tego typu czynników można zakwalifikować np. kłopoty z najemcą, zadłużenie bądź trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy zdecydujesz się przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, spotkanie w biurze notarialnym ustalimy w najbliższej dla Ciebie lokalizacji, by nie narażać Cię na koszty oraz niedogodności. U nas cały proces sprzedaży może potrwać nie dłużej jak tydzień, a umówioną kwotę otrzymasz gotówką lub poprzez przelew od razu w dzień podpisania dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Trzeba mieć wiedzę, że ceny ofertowe są nieco inne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to takie, które nabywający realnie ponosi podczas sprzedaży. Różnice te są efektem negocjacji między sprzedającym a kupującym, które są nieuniknione a które to powodują, że posiadacze nieruchomości zgadzają się na kwoty zaniżone nawet od kilku do kilkunastu procent. Sprzedając nieruchomość musisz dodatkowo dodać prowizję pośredniczącego, która zazwyczaj jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Do innych minusów sprzedaży z udziałem pośrednika trzeba zaliczyć okres poszukiwań zainteresowanego, który to czas może trwać nawet kilka miesięcy. Utrzymanie nieruchomości w tym okresie to też duże wydatki, powiązane z bieżącymi opłatami. W przypadku, gdy nabywający będzie korzystał z kredytu hipotecznego, okres czekania na zakończenie transakcji wydłuży się o kolejne tygodnie.

4 kroki do natychmiastowej gotówki!

1

WYPEŁNIASZ FORMULARZ

Udostępniasz nam informacje tyczące się dotyczących} oferowanej nieruchomości. W ciągu dwóch godzin dostaniesz wycenę mieszkania Koprzywnica.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Spomiędzy dziesięciu wycen skupów nieruchomości, prezentujemy Ci najlepszą oraz spełniającą Twoje preferencje.

3

UZGADNIAMY TERMIN WIZYTY U NOTARIUSZA

Uzgodnimy najlepsze dla Ciebie miejsce a także pasujący termin spotkania w biurze notarialnym.

4

DOSTAJESZ NALEŻNOŚCI

W momencie podpisania aktu notarialnego, dostaniesz uzgodnioną kwotę do rąk bądź poprzez ekspresowy przelew na konto.

NIEODPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Wypełnij formularz, a dostaniesz wycenę mieszkania Koprzywnica na podstawie ofert 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie tracisz – jedynie sprawdzisz na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena domu – dlaczego warto?

Gwarantujemy, że współpraca z nami pozwoli Ci:

 • z rozsądkiem zdecydować o sprzedaży mieszkania
 • zyskać zadowolenie z przeprowadzonej sprzedaży
 • uwolnić się od zmartwień i spokojnie popatrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach jesteśmy w stanie pomóc?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Spory dotyczące prawa do władania nieruchomością
 • Długotrwały okres prowadzenia sprzedaży
 • Znikome zainteresowanie nieruchomością
 • Kłopot ze spłatą współwłaściciela
 • Przeprowadzka albo konieczność odmrożenia funduszy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co skupujemy?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie zameldowany zamieszkuje mieszkanie (lub nie zamieszkuje), zamieszkuje nie mając żadnego zezwolenia; poprzedni posiadacz czy też lokator nie zamierzają wyprowadzać się z lokalu.
   • Nieruchomości z długiem – nieruchomości podlegające egzekucji komorniczej, będące hipoteką, z zadłużeniem czynszowym, podlegające zajęciu wskutek pożyczek i innych zobowiązań.
   • Mieszkania z nieuregulowanym stanem prawnym – pozbawione księgi wieczystej, błędy w księdze wieczystej, wobec których nie zrealizowano postępowania spadkowego.
   • Nieruchomości pozbawione pełnej wartości – zdewastowane, uszkodzone wskutek pożaru czy też wody, bez mediów, z problemowym dojazdem, obiekty do zburzenia.
   • Nieruchomości z problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, z zamieszkującym, ze służebnością osobistą, roszczeniami osób trzecich.
   • Mieszkania współwłasnościowe – z prawem otrzymanym w wyniku dziedziczenia lub po zerwaniu małżeństwa, z nieznanym współwłaścicielem.
   • Domy pełnowartościowe, wymagające prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, zdobyciu pieniędzy oraz na uniknięciu dodatkowych kosztów – postaw na wsparcie naszego skupu nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Koprzywnica wyliczona jest na podstawie dziesięciu konkurencyjnych propozycji podmiotów dokonujących skupu nieruchomości od ręki z całego kraju. To gwarancja, że otrzymasz najkorzystniejszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny mieszkań – kalkulator online?

Poszukujesz aplikacji do ustalania ceny mieszkania? Należy wiedzieć, że tego rodzaju wycena mieszkania nie zawsze jest prawdziwa z uwagi na to, że narzędzia do wyceny mieszkań nie biorą pod uwagę czynników zmniejszających wartość nieruchomości, takich jak służebność. Z tego powodu wycena nieruchomości może być zbyt wysoka i trudno będzie Ci znaleźć zainteresowanego, który będzie chętny, aby się na nią zgodzić. W naszej firmie możesz liczyć na adekwatną wycenę nieruchomości Koprzywnica, która od razu będzie stanowić ofertę zakupienia.

Informacje do wyceny nieruchomości

Wycenę domów Koprzywnica prezentujemy po poznaniu wszelkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. W tym celu odwiedzimy oferowaną nieruchomość oraz sporządzimy opis wraz ze zdjęciami, który później udostępnimy skupom sporządzającym wycenę nieruchomości Koprzywnica, a Ty otrzymujesz pewność, że zaproponowane ceny nieruchomości nie ulegną zmianom.

wycena nieruchomości

Wycena domów – ekspert?

Przygotowujesz informację o sprzedaży, ale nie masz orientacji jaką wpisać cenę za oferowany dom? Wycena domu może być dokonana przez specjalistę i część sprzedających z tego korzysta. Jednakże taka wycena domu jest związana z dużym kosztem, a nie masz żadnej gwarancji, że napotkasz zainteresowanego, który będzie skłonny zgodzić się na obliczoną cenę. U nas możesz liczyć na uczciwą wycenę domu, która od razu jest propozycją zakupu.

Wycena mieszkań Koprzywnica – analiza ofert?

Popularnym wyjściem na oszacowanie wartości swojej nieruchomości jest analiza ogłoszeń jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy najczęściej gazety czy też internet. Wiedz jednak, że nie znajdziesz dwóch jednakowych mieszkań, a nawet z pozoru małoznaczące różnice mogą istotnie wpłynąć na cenę mieszkania. Na skutek tego możesz przypadkowo ustalić za małą wartość nieruchomości, co spowoduje zmniejszenie zysków dla Ciebie albo też możesz zawyżyć wartość, która z kolei zaskutkuje tym, że niełatwo będzie Ci znaleźć klienta. My sporządzamy indywidualną wycenę mieszkania Koprzywnica a jednocześnie wysuwamy ofertę odkupienia nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena domu Koprzywnica zobowiązuje do przyjęcia którejś propozycji?

Oczywiście, że nie! Nie należy bać się, że nieodpłatna wycena domu Koprzywnica musi zawierać jakiś „haczyk”. Bez znaczenia jest to czy zdecydujesz się skorzystać z wybranej wyceny czy całe dziesięć odrzucić – nie ponosisz jakichkolwiek opłat z tytułu przygotowania propozycji. Zamawiając wycenę domu Koprzywnica możesz zaznajomić się z propozycjami cenowymi firm skupujących, a następnie poszukiwać zainteresowanych na własną rękę, ale zdobywając dzięki temu zorientowanie jaką kwotę możesz oczekiwać za sprzedawaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button