Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Gostyń – szybka i opłacalna sprzedaż domu za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości zostanie ustalona w oparciu o 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Gostyń zawierają faktyczną cenę rynkową, po której firmy skupujące chcą nabyć nieruchomość od ręki wręczając gotówkę. Nie musisz obawiać się absolutnie żadnych nieujawnionych kosztów, prowizji bądź opłat. Istnieje możliwość, że po przepatrzeniu w gazecie ofert nieruchomości upodobnionych do Twojej pomyślisz sobie, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Gostyń jest za mało opłacalna. Pamiętaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Gostyń uwzględniają już czynniki obniżające cenę nieruchomości. W ramach takich czynników można zaszeregować np. problemy z lokatorem, długi bądź trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeśli zdecydujesz się sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, spotkanie w kancelarii notarialnej ustalimy w najdogodniejszym dla Ciebie miejscu, by nie zaoszczędzić Ci ponoszenia kosztów. U nas cały proces sprzedaży może zająć najdłużej tydzień, a ustaloną kwotę otrzymasz w formie gotówkowej bądź poprzez przelew już w dniu zawarcia aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Musisz być świadomym, że ceny ofertowe są nieco odmienne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to ceny, jakie nowy właściciel realnie ponosi w momencie realizacji transakcji. Rozbieżności te biorą się z prowadzonych negocjacji pomiędzy uczestnikami transakcji, które są bardzo częste a które to powodują, że właściciele przystają na kwoty pomniejszone nawet o kilkanaście procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz dodatkowo uwzględnić kwotę dla pośrednika, która zwykle jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Jako następny minus takiego rozwiązania trzeba wrzucić czas poszukiwań kupca, który to czas niejednokrotnie trwa nawet kilka miesięcy. Utrzymanie nieruchomości w tym okresie to również duże wydatki, wynikające z bieżących opłat. W przypadku, jeśli nabywający będzie posiłkował się pożyczką hipoteczną, czas oczekiwania na zakończenie sprzedaży przedłuży się o kolejne tygodnie.

4 etapy do ekspresowej gotówki!

1

WYPEŁNIASZ KWESTIONARIUSZ

Dostarczasz nam informacje dotyczące na temat} posiadanej nieruchomości. W ciągu dwóch godzin otrzymasz wycenę mieszkania Gostyń.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Z 10 wycen różnych firm, polecamy Ci najkorzystniejszą i odpowiadającą Twoim oczekiwaniom.

3

USTALAMY TERMIN SPOTKANIA W BIURZE NOTARIALNYM

Uzgodnimy najdogodniejszą dla Ciebie lokalizację a także pasujący termin podpisania dokumentu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ GOTÓWKĘ

W momencie podpisania dokumentu notarialnego, dostaniesz ustaloną kwotę do rąk albo poprzez szybki przelew bankowy.

DARMOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Prześlij formularz, a otrzymasz wycenę domu Gostyń na podstawie ofert 10 konkurencyjnych firm! Nic nie płacisz – jedynie sprawdzisz ile możesz zarobić!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny mieszkania – współpraca

Gwarantujemy, że współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • z rozwagą podjąć decyzję o sprzedaży domu
 • poczuć radość z dokonanej transakcji
 • uwolnić się od zmartwień i ze spokojem patrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach służymy pomocą?

 • Nieruchomości obciążone zadłużeniem
 • Konflikty dotyczące prawa do władania domem
 • Wydłużający się czas sprzedaży nieruchomości
 • Znikome zainteresowanie nabywców
 • Kłopot związany ze spłatą współwłaściciela
 • Przekwaterowanie lub chęć pozyskania kapitału

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie zameldowany użytkuje lokal (bądź nie użytkuje go), zamieszkuje nie posiadając jakiegokolwiek pozwolenia; poprzedni właściciel bądź najemca nie chcą wyprowadzać się z lokalu.
   • Nieruchomości z długiem – domy zagrożone egzekucją komorniczą, obciążone hipoteką, z zadłużeniem czynszowym, zajęte w wyniku kredytów lub innych zobowiązań.
   • Mieszkania z brakiem uregulowania stanu prawnego – pozbawione księgi wieczystej, nieścisłości w księdze wieczystej, z nieprzeprowadzonym postępowaniem spadkowym.
   • Nieruchomości niepełnowartościowe – zdewastowane, uszkodzone na skutek działania ognia albo powodzi, z brakiem mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, obiekty do usunięcia.
   • Nieruchomości z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone zamieszkującym, ze służebnością osobistą, roszczeniami osób trzecich.
   • Mieszkania we współwłasności – z udziałem nabytym na drodze odziedziczenia bądź po rozwodzie, z nieznanym drugim właścicielem.
   • Mieszkania w pełni wartościowe, potrzebujące prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na jak najszybszej sprzedaży, zdobyciu pieniędzy i na ochronie przed dodatkowymi wydatkami – postaw na wsparcie naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Gostyń wyliczona jest w oparciu o 10 różnych ofert skupów nieruchomości od ręki z całej Polski. To pewność, że otrzymasz najatrakcyjniejszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena nieruchomości – przelicznik online?

Masz zamiar skorzystać z pomocy kalkulatorów do ustalania ceny nieruchomości? Pamiętaj jednak, że tego rodzaju wycena mieszkań nie za każdym razem jest prawdziwa gdyż aplikacje do wyceny mieszkania nie biorą pod uwagę czynników negatywnie wpływających na wartość nieruchomości, takich jak długi. Na skutek tego wycena mieszkań może być znacznie zawyżona i trudno będzie Ci znaleźć zainteresowanego, który będzie chętny, aby ją zaakceptować. W naszym skupie masz indywidualną wycenę domów Gostyń, która od razu będzie stanowić ofertę zakupu.

Dane do wyceny nieruchomości

Wycenę domów Gostyń prezentujemy po poznaniu wszystkich czynników mających znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. W tym celu obejrzymy sprzedawaną nieruchomość oraz przygotujemy dokument wraz z fotografiami, który następnie udostępnimy firmom sporządzającym wyceny nieruchomości Gostyń, a Ty masz pewność, że zaoferowane ceny nieruchomości nie zmienią się.

wycena nieruchomości

Wycena domów – ekspert?

Piszesz ofertę, ale nie wiesz na ile wycenić oferowany dom? Wycena domu może zostać sporządzona przez specjalistę i część sprzedających decyduje się z tego skorzystać. Należy jednak być świadomym, że tego typu wycena domów pociąga za sobą niemały wydatek, a nie masz wcale gwarancji, iż znajdziesz zainteresowanego, który będzie gotowy zapłacić wyliczoną cenę. U nas otrzymujesz zbliżoną wycenę domu, która od razu jest ofertą odkupienia.

Wycena mieszkania Gostyń – przeanalizowanie ofert?

Najprostszą metodą na oszacowanie ceny posiadanej nieruchomości jest porównanie ofert jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy najczęściej gazety i serwisy ogłoszeniowe. Musisz jednak być świadomym, że nie spotkasz dwóch jednakowych mieszkań, a nawet z pozoru małoznaczące rozbieżności mogą istotnie przekładać się na cenę mieszkania. Na skutek tego możesz przypadkowo ustalić za małą kwotę nieruchomości, co spowoduje straty dla Ciebie bądź też możesz ustalić zbyt wysoką cenę, która zaś spowoduje, że zainteresowanie wśród kupców będzie znacznie ograniczone albo nawet nie będzie żadnego. My sporządzamy dedykowaną wycenę mieszkania Gostyń i jednocześnie wysuwamy propozycję odkupienia nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena domów Gostyń zobowiązuje do zaakceptowania jakiejś oferty?

Wcale nie! Nie musisz obawiać się, że nieodpłatna wycena nieruchomości Gostyń zawiera jakiś „haczyk”. To obojętne czy zdecydujesz się skorzystać z wybranej wyceny czy wszystkie oddalić – nie jesteś zmuszony do uregulowania jakichkolwiek wydatków z racji przygotowanych propozycji. Zamawiając wycenę domu Gostyń masz możliwość zaznajomić się z propozycjami cenowymi od skupów nieruchomości, a następnie przeprowadzać sprzedaż samodzielnie, ale wiedząc dzięki temu jakiej kwoty oczekiwać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button