Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Toruń – szybka i zyskowna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Oszacowania wartości Twojej nieruchomości dokonamy na podstawie 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Toruń określają rzeczywistą cenę rynkową, za jaką jednostki skupujące są gotowe wykupić nieruchomość od ręki przekazując należności w formie gotówkowej. Nie ma absolutnie żadnych dodatkowych kosztów, prowizji czy dopłat. Istnieje możliwość, że po przejrzeniu w internecie ofert nieruchomości upodobnionych do Twojej zdasz sobie sprawę, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Toruń jest niewystarczająco atrakcyjna. Pamiętaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Toruń mają już uwzględnione czynniki negatywnie wpływające na cenę nieruchomości. W ramach tego typu czynników można zaszeregować na przykład kłopotliwego najemcę, nieuregulowane zobowiązania finansowe czy skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy tylko postanowisz sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, spotkanie w kancelarii notarialnej umówimy w najwygodniejszej dla Ciebie lokalizacji, aby nie zmuszać Cię do ponoszenia kosztów podróży. U nas załatwianie formalności może potrwać jedynie 7 dni, a należności otrzymasz w formie gotówkowej lub przelewem od razu w dzień zawarcia dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Należy być świadomym, że ceny ofertowe są trochę odmienne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to takie, które kupujący faktycznie ponosi podczas nabycia. Rozbieżności te wynikają z prowadzonych negocjacji pomiędzy stronami, które są bardzo częste i powodują, że posiadacze nieruchomości akceptują kwoty pomniejszone nawet o kilkanaście procent. Sprzedając nieruchomość musisz jeszcze dodać kwotę dla pośrednika, która zazwyczaj wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Jako inny minus sprzedaży poprzez pośrednika należy zakwalifikować okres poszukiwania kupca, który to czas często trwa nawet kilka miesięcy. Utrzymywanie nieruchomości w trakcie tego czasu to też spore wydatki, związane z bieżącymi opłatami. W przypadku, gdy kupujący będzie wspierał się pożyczką hipoteczną, okres oczekiwania na finalizację transakcji przedłuży się o następne tygodnie.

4 kroki do ekspresowej gotówki!

1

WYPEŁNIASZ FORMULARZ

Udzielasz nam informacji dotyczących} posiadanej nieruchomości. Po 2 godzinach dostajesz wycenę mieszkania Toruń.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Z 10 kalkulacji różnych firm, prezentujemy Ci najkorzystniejszą oraz spełniającą Twoje oczekiwania.

3

UZGADNIAMY CZAS WIZYTY U NOTARIUSZA

Ustalimy najodpowiedniejsze dla Ciebie miejsce i pasujący termin wizyty u notariusza.

4

DOSTAJESZ GOTÓWKĘ

W momencie zawarcia aktu notarialnego, otrzymujesz gotówkę do ręki bądź poprzez szybki przelew bankowy.

NIEODPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Złóż formularz, a otrzymasz wycenę mieszkania Toruń na podstawie ofert 10 skupów nieruchomości! Nic nie płacisz – tylko dowiesz się jaką określić cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie nieruchomości – podejmij współpracę

Gwarantujemy, iż dzięki współpracy z nami możesz:

 • rozważnie podjąć decyzję o sprzedaży nieruchomości
 • poczuć satysfakcję ze zrealizowanej transakcji
 • rozwiązać problemy i optymistycznie popatrzeć w przyszłość

W jakich problemach służymy pomocą?

 • Nieruchomości obciążone zadłużeniem
 • Konflikty związane z prawem do władania nieruchomością
 • Długi czas sprzedaży nieruchomości
 • Nikłe zainteresowanie ze strony kupujących
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Zmiana mieszkania lub chęć odzyskania kapitału

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie zameldowany zamieszkuje mieszkanie (lub nie użytkuje go), użytkuje bez żadnego zezwolenia; poprzedni właściciel czy też najemca nie zamierzają wyprowadzać się z nieruchomości.
   • Zadłużone nieruchomości – mieszkania zagrożone egzekucją komorniczą, będące hipoteką, z długiem dotyczącym czynszu, zajęte na skutek pożyczek bądź innych zobowiązań.
   • Mieszkania pozbawione uregulowania stanu prawnego – pozbawione księgi wieczystej, z błędami w księdze wieczystej, z brakiem przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Domy pozbawione pełnej wartości – zdemolowane, zniszczone na skutek działania ognia czy też powodzi, bez mediów, z trudnym dojazdem, obiekty przeznaczone do zburzenia.
   • Mieszkania obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone lokatorem, ze służebnością gruntową, obciążeniami osób trzecich.
   • Domy wspólne – z prawem otrzymanym w drodze odziedziczenia czy też po rozwiązaniu małżeństwa, z nieokreślonym współwłaścicielem.
   • Nieruchomości w pełni wartościowe, potrzebujące jak najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na natychmiastowej sprzedaży, pozyskaniu funduszy i na braku dodatkowych wydatków – wybierz pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Toruń wyliczona jest po przeanalizowaniu 10 konkurencyjnych propozycji podmiotów skupujących nieruchomości za gotówkę z całego kraju. To pewność, że dostaniesz najlepszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena nieruchomości – przelicznik online?

Szukasz programów do określania wartości domu? Pamiętaj jednak, że tego rodzaju wycena mieszkania nie za każdym razem jest prawdziwa z racji tego, iż programy do wyceny mieszkania nie uznają czynników obniżających cenę nieruchomości, takich jak służebność. W efekcie wycena mieszkania może być za duża i trudno będzie Ci wyszukać zainteresowanego, który będzie gotowy, żeby ją zaakceptować. U nas dostajesz spersonalizowaną wycenę nieruchomości Toruń, która od razu będzie stanowiła ofertę zakupienia.

Dane do wyceny mieszkań

Wycenę mieszkania Toruń ustalamy po poznaniu wszelkich czynników mających znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. Stąd też obejrzymy sprzedawaną nieruchomość oraz przygotujemy dokument razem z fotografiami, który potem przekażemy firmom sporządzającym wycenę nieruchomości Toruń, a Ty otrzymujesz pewność, że wyceny zawierają ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – rzeczoznawca?

Redagujesz anons, ale nie wiesz za ile sprzedać swój dom? Wycena domu może być przygotowana przez eksperta i wiele oferujących decyduje się na to. Pamiętaj jednak, że tego typu wycena domów jest związana z niemałym wydatkiem, a nie masz żadnej pewności, że napotkasz zainteresowanego, który będzie chętny zaakceptować obliczoną kwotę. U nas otrzymujesz uczciwą wycenę domu, która od razu jest ofertą zakupienia.

Wycena mieszkań Toruń – przejrzenie ogłoszeń?

Szybką metodą na określenie wartości swojej nieruchomości jest przeanalizowanie ofert możliwie zbliżonych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy zazwyczaj gazety i serwisy ogłoszeniowe. Musisz jednak być świadomym, że nie odnajdziesz dwóch jednakowych mieszkań, a nawet pojedyncze rozbieżności mogą w dużej mierze przekładać się na cenę mieszkania. Na skutek tego możesz nieświadomie ustalić za niską kwotę nieruchomości, co spowoduje straty dla Ciebie bądź też możesz ustalić za dużą kwotę, która znowósz sprawi, że zainteresowanie ze strony nabywców będzie niewielkie lub nawet zerowe. My sporządzamy precyzyjną wycenę mieszkania Toruń i jednocześnie proponujemy odkupienie nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena mieszkań Toruń zobowiązuje do przyjęcia jednej z dziesięciu ofert?

Oczywiście, że nie! Nie musisz obawiać się, że bezpłatna wycena domów Toruń musi zawierać jakiś „haczyk”. Obojętnie czy zdecydujesz się przyjąć dowolną wycenę czy całą dziesiątkę oddalić – nie jesteś zobowiązany do uregulowania jakichkolwiek wydatków z racji sporządzenia ofert. Wypełniając wniosek o wycenę mieszkania Toruń możesz zaznajomić się z ofertami cenowymi od skupów nieruchomości, a później poszukiwać nabywców na własną rękę, ale mając dzięki temu orientację jaką sumę możesz oczekiwać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button