Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Szlichtyngowa – błyskawiczna i atrakcyjna finansowo sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Ustalenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Szlichtyngowa zawierają faktyczną cenę rynkową, po której jednostki skupujące są gotowe kupić nieruchomość od ręki za gotówkę. Nie musisz bać się żadnych utajonych kosztów, prowizji czy dopłat. Istnieje możliwość, że po przeglądnięciu w internecie ofert nieruchomości podobnych do Twojej pomyślisz sobie, że nasza wycena mieszkania Szlichtyngowa jest mniej intratna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Szlichtyngowa uwzględniają już czynniki negatywnie wpływające na cenę nieruchomości. Do tego typu czynników można zaliczyć na przykład kłopoty z najemcą, nieuregulowane należności albo zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy tylko podejmiesz decyzję, aby sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, dopełnienie formalności w biurze notarialnym umówimy w najwygodniejszym dla Ciebie miejscu, żeby nie narażać Cię na koszty oraz niedogodności. U nas załatwianie formalności może zająć nie dłużej jak 7 dni, a ustaloną kwotę otrzymujesz w formie gotówkowej lub na konto od razu w chwili zawarcia aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Należy mieć świadomość, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, jakie kupujący rzeczywiście ponosi w momencie sprzedaży. Rozbieżności te wynikają z rozmów negocjacyjnych pomiędzy sprzedającym a kupującym, które są nie do uniknięcia a które to sprawiają, że właściciele zgadzają się na ceny niższe nawet od kilku do kilkunastu procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz dodatkowo doliczyć prowizję firmy pośredniczącej, która z reguły wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Jako kolejny minus sprzedaży z pomocą pośrednika musisz zakwalifikować czas wyczekiwania na kupca, który to czas niejednokrotnie trwa nawet kilkanaście tygodni. Koszty ponoszone na utrzymanie nieruchomości przez ten okres to także duże koszty, powiązane z bieżącymi opłatami. Jeżeli nabywający będzie posiłkował się kredytem hipotecznym, czas czekania na zakończenie transakcji zwiększy się o dalsze tygodnie.

4 etapy do szybkiej sprzedaży!

1

PRZESYŁASZ KWESTIONARIUSZ

Udzielasz nam informacji na temat} sprzedawanej nieruchomości. W ciągu dwóch godzin dostajesz wycenę mieszkania Szlichtyngowa.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Z dziesięciu kalkulacji skupów nieruchomości, polecamy Ci najkorzystniejszą i zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

UZGADNIAMY TERMIN WIZYTY W KANCELARII NOTARIALNEJ

Ustalimy najodpowiedniejszą dla Ciebie lokalizację a także odpowiadający termin spotkania u notariusza.

4

OTRZYMUJESZ NALEŻNOŚCI

W momencie podpisania aktu notarialnego, otrzymasz gotówkę do ręki lub poprzez ekspresowy przelew bankowy.

BEZPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Wypełnij formularz, a dostaniesz wycenę mieszkania Szlichtyngowa w oparciu o oferty 10 konkurencyjnych firm! Nic nie tracisz – jedynie dowiesz się na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny mieszkania – współpraca

Zapewniamy, że współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • przemyślanie zdecydować o sprzedaży domu
 • osiągnąć radość z przeprowadzonej sprzedaży
 • uwolnić się od kłopotów i ze spokojem patrzeć w przyszłość

W jakich problemach służymy pomocą?

 • Nieruchomości obciążone zadłużeniem
 • Konflikty związane z władaniem domem
 • Długi okres sprzedaży mieszkania
 • Nikłe zainteresowanie wśród nabywców
 • Kłopot ze spłatą współwłaściciela
 • Przeprowadzka i potrzeba spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości kupujemy?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie lokator użytkuje nieruchomość (albo nie użytkuje go), zamieszkuje nie mając żadnego tytułu prawnego; poprzedni posiadacz albo najemca nie chcą wyprowadzać się z lokalu.
   • Nieruchomości z długiem – nieruchomości podlegające egzekucji komorniczej, stanowiące hipotekę, z długiem dotyczącym czynszu, podlegające zajęciu wskutek pożyczek lub innych zobowiązań.
   • Mieszkania których stan prawny jest bez uregulowania – bez księgi wieczystej, nieścisłości w księdze wieczystej, wobec których nie podjęto postępowania spadkowego.
   • Nieruchomości niepełnowartościowe – zdewastowane, uszkodzone na skutek pożaru lub wody, bez dostępu do mediów, z problemowym dojazdem, obiekty do usunięcia.
   • Nieruchomości obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z lokatorem, ze służebnością gruntową, obciążeniami innych osób.
   • Nieruchomości wspólne – z prawem przyznanym w wyniku odziedziczenia albo po rozwodzie, z niewiadomym współwłaścicielem.
   • Domy o pełnej wartości, które wymagają bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W sytuacji, kiedy zależy Ci na natychmiastowej sprzedaży, zdobyciu pieniędzy i na ochronie przed dodatkowymi wydatkami – wybierz wsparcie naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Szlichtyngowa ustalana jest po analizie 10 konkurencyjnych ofert skupów nieruchomości za gotówkę z całego kraju. Masz pewność, że otrzymasz najatrakcyjniejszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena mieszkań – przelicznik online?

Zamierzasz skorzystać ze wsparcia przeliczników do określania wyceny nieruchomości? Trzeba wiedzieć, że taka wycena domów nie w każdej sytuacji jest właściwa gdyż kalkulatory do wyceny domu nie uwzględniają czynników zaniżających wartość nieruchomości, takich jak problematyczny dojazd. Końcowo wycena domów może być dużo zawyżona i niełatwo będzie Ci wyszukać kupca, który będzie skłonny, żeby się na nią zgodzić. W naszej firmie masz indywidualną wycenę domu Szlichtyngowa, która jednocześnie będzie stanowić ofertę zakupu.

Informacje do wycen domów

Wycenę mieszkań Szlichtyngowa przedstawiamy po zaczerpnięciu informacji na temat wszystkich czynników mogących mieć znaczenie dla ceny nieruchomości. W tym celu oglądniemy Twoją nieruchomość oraz przygotujemy raport wraz z fotografiami, który później udostępnimy skupom przygotowującym wyceny nieruchomości Szlichtyngowa, a Ty masz pewność, że zaoferowane ceny nieruchomości nie ulegną modyfikacjom.

wycena nieruchomości

Wycena domu – specjalista?

Piszesz ofertę, ale nie wiesz za ile sprzedać swój dom? Wycena domu może zostać dokonana przez rzeczoznawcę i część osób decyduje się na to. Jednak taka wycena domu wiąże się z dużym wydatkiem, a nie masz wcale pewności, iż napotkasz kupującego, który będzie gotowy zgodzić się na wyliczoną cenę. W naszej firmie masz obiektywną wycenę domu, która od razu jest ofertą zakupu.

Wycena mieszkań Szlichtyngowa – przegląd ofert?

Najprostszym sposobem na określenie wartości swojej nieruchomości jest porównanie ogłoszeń jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy z reguły gazety i portale ogłoszeniowe. Musisz jednak być świadomym, że nie spotkasz dwóch takich samych mieszkań, a nawet pojedyncze rozbieżności mogą znacząco wpływać na cenę mieszkania. Na skutek tego możesz nieświadomie zaniżyć cenę mieszkania, czym spowodujesz zmniejszenie zysków dla Ciebie lub też możesz ustalić za dużą kwotę, która zaś spowoduje, że zainteresowanie wśród klientów będzie znacznie ograniczone bądź nawet zerowe. My sporządzamy personalizowaną wycenę mieszkania Szlichtyngowa a jednocześnie wychodzimy z propozycją zakupu nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena mieszkań Szlichtyngowa jest zobowiązująca?

Oczywiście, że nie! Nie należy mieć obaw, że darmowa wycena domów Szlichtyngowa ma jakiś „haczyk”. Obojętne jest to czy zdecydujesz się zaakceptować dowolną wycenę czy całe dziesięć odrzucić – nie ponosisz żadnych wydatków z racji sporządzenia propozycji. Zamawiając wycenę nieruchomości Szlichtyngowa możesz poznać oferty cenowe od skupów nieruchomości, a dalej przeprowadzać sprzedaż samodzielnie, ale wiedząc dzięki temu jakiej kwoty oczekiwać za sprzedawaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button