Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Pogorzela – szybka i intratna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy w oparciu o 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Pogorzela wskazują rzeczywistą cenę rynkową, za jaką jednostki skupujące są skłonne odkupić nieruchomość od ręki wręczając gotówkę. Nie ma żadnych zatajonych kosztów, prowizji albo opłat. Może być tak, że po przejrzeniu w internecie ogłoszeń nieruchomości upodobnionych do Twojej dojdziesz do wniosku, że nasza wycena mieszkania Pogorzela jest mniej intratna. Nie zapominaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Pogorzela uwzględniają już czynniki negatywnie wpływające na wartość nieruchomości. W poczet takich czynników można zaszeregować na przykład kłopoty z lokatorem, nieuregulowane zobowiązania finansowe bądź trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy postanowisz sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, dopełnienie formalności w biurze notarialnym zorganizujemy w najbliższej dla Ciebie lokalizacji, aby nie zmuszać Cię do ponoszenia kosztów podróży. Z nami cała sprzedaż może trwać jedynie 7 dni, a pieniądze otrzymujesz gotówką lub poprzez przelew już w dzień opatrzenia podpisem aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Trzeba mieć wiedzę, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, jakie nabywający faktycznie ponosi w momencie nabycia. Rozbieżności te biorą się z prowadzonych negocjacji między sprzedającym a kupującym, które są nie do uniknięcia i sprawiają, że sprzedający akceptują ceny pomniejszone nawet od kilku do kilkunastu procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz jeszcze doliczyć kwotę dla pośredniczącego, która zazwyczaj wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Do następnych wad sprzedaży z pomocą pośrednika musisz zakwalifikować czas poszukiwań nabywcy, który to czas może trwać nawet kilkanaście tygodni. Utrzymanie nieruchomości przez ten czas to także znaczne wydatki, wynikające z bieżących opłat. Jeżeli kupujący będzie wspierał się kredytem hipotecznym, okres czekania na finalizację transakcji zwiększy się o kolejne tygodnie.

4 etapy do ekspresowej sprzedaży!

1

WYPEŁNIASZ KWESTIONARIUSZ

Dostarczasz nam informacje dotyczące na temat} sprzedawanej nieruchomości. Do dwóch godzin dostajesz wycenę mieszkania Pogorzela.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Z 10 wycen różnych firm, polecamy Ci najbardziej korzystną i zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

UZGADNIAMY CZAS SPOTKANIA U NOTARIUSZA

Uzgodnimy najodpowiedniejszą dla Ciebie lokalizację oraz odpowiadający termin podpisania dokumentu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ GOTÓWKĘ

W dniu podpisania dokumentu notarialnego, dostaniesz uzgodnioną kwotę do rąk bądź poprzez szybki przelew na konto.

BEZPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Wypełnij wniosek o wycenę wyceny, aby dostać wycenę mieszkania Pogorzela w oparciu o oferty 10 konkurencyjnych firm! Nic nie tracisz – jedynie zaczerpniesz wiedzy na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie nieruchomości – dlaczego warto?

Gwarantujemy, iż współpraca z nami pozwoli Ci:

 • rozważnie zdecydować o sprzedaży mieszkania
 • osiągnąć satysfakcję ze zrealizowanej transakcji
 • rozwiązać trudności i z nadzieją spojrzeć w przyszłość

W jakich problemach udzielimy wsparcia?

 • Dług ciążący na nieruchomości
 • Konflikty wynikłe z prawa do władania domem
 • Długi okres sprzedaży domu
 • Nikłe zainteresowanie wśród kupujących
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Zmiana miejsca zamieszkania albo potrzeba spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie najemca zamieszkuje nieruchomość (lub nie mieszka), zamieszkuje bez żadnego tytułu prawnego; były posiadacz bądź lokator nie chcą wyprowadzać się z mieszkania.
   • Zadłużone nieruchomości – domy którym grozi egzekucja komornicza, obciążone hipoteką, z zadłużeniem w kwestii czynszu, zajęte wskutek kredytów i innych umów.
   • Domy z brakiem uregulowania stanu prawnego – bez księgi wieczystej, błędy w księdze wieczystej, bez przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Mieszkania niepełnowartościowe – po dewastacji, zniszczone na skutek działania ognia czy też powodzi, z brakiem mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, konstrukcje przeznaczone do zniszczenia.
   • Nieruchomości z problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, obciążone najemcą, ze służebnością gruntową, obciążeniami innych osób.
   • Mieszkania we współwłasności – z prawem przyznanym w wyniku odziedziczenia bądź po rozwiązaniu małżeństwa, z nieznanym drugim właścicielem.
   • Domy o pełnej wartości, potrzebujące możliwie najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, zdobyciu gotówki oraz na ochronie przed zbędnymi kosztami – zdecyduj się na wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Pogorzela wyliczona jest po analizie dziesiątki niezależnych propozycji firm zajmujących się skupem nieruchomości od ręki z całej Polski. Masz pewność, że otrzymasz najkorzystniejszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena domów – przelicznik online?

Szukasz narzędzi do ustalania wartości domu? Pamiętaj jednak, że taka wycena mieszkania nie zawsze jest właściwa gdyż aplikacje do wyceny domów nie uznają czynników zmniejszających cenę nieruchomości, takich jak zadłużenia. Z tego powodu wycena nieruchomości może być znacznie zawyżona i niełatwo będzie Ci znaleźć zainteresowanego, który będzie chętny, aby się na nią zgodzić. W naszej firmie masz adekwatną wycenę mieszkania Pogorzela, która od razu będzie stanowić propozycję zakupienia.

Informacje do wycen mieszkań

Wycenę domu Pogorzela przygotowujemy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszystkich czynników mogących mieć wpływ na cenę nieruchomości. Dlatego też przybędziemy na Twoją nieruchomość i przygotujemy raport wraz z fotografiami, który potem przekażemy skupom sporządzającym wycenę nieruchomości Pogorzela, a Ty zyskujesz gwarancję, że zaproponowane ceny nieruchomości nie ulegną zmianom.

wycena nieruchomości

Wycena domów – specjalista?

Przygotowujesz ogłoszenie, ale nie wiesz za ile sprzedać swój dom? Wycena domów może odbyć się przy udziale eksperta i wiele właścicieli z tego korzysta. Jednakże tego typu wycena domów generuje niemały koszt, a nie masz żadnej pewności, iż spotkasz kupca, który będzie chętny zgodzić się na taką kwotę. U nas możesz liczyć na podobną wycenę domu, która jednocześnie jest ofertą odkupienia.

Wycena mieszkania Pogorzela – przejrzenie ofert?

Szybką metodą na oszacowanie ceny posiadanej nieruchomości jest przeanalizowanie ofert możliwie podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy najczęściej czasopisma albo internet. Musisz jednak być świadomym, że nie wyszukasz dwóch takich samych mieszkań, a nawet pojedyncze rozbieżności mogą znacznie przełożyć się na wartość mieszkania. Na skutek tego możesz mimowolnie zaniżyć cenę nieruchomości, czym narazisz się na straty dla Ciebie albo też możesz zawyżyć kwotę, która z kolei poskutkuje tym, że trudno będzie Ci wyszukać kupca. My sporządzamy personalizowaną wycenę mieszkań Pogorzela a jednocześnie proponujemy zakup mieszkania za gotówkę.

Czy wycena mieszkania Pogorzela jest zobowiązująca?

Wcale nie! Nie musisz mieć obaw, że bezpłatna wycena nieruchomości Pogorzela ma jakiś „haczyk”. Nie ma znaczenia czy zdecydujesz się skorzystać z wybranej oferty czy wszystkie 10 odrzucić – nie jesteś zobowiązany do ponoszenia jakichkolwiek kosztów z tytułu przygotowania propozycji. Wypełniając formularz o wycenę nieruchomości Pogorzela masz możliwość poznać oferty cenowe od skupów nieruchomości, a potem poszukiwać zainteresowanych na własną rękę, ale wiedząc dzięki temu jaką sumę możesz oczekiwać za sprzedawaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button