Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Stawiszyn – szybka i opłacalna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości ustalimy w oparciu o 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Stawiszyn wskazują rzeczywistą wartość rynkową, za którą skupy mieszkań są skłonne kupić nieruchomość od ręki wręczając gotówkę. Nie ma żadnych dodatkowych kosztów, prowizji lub opłat. Może okazać się, że przepatrując w internecie ogłoszenia nieruchomości upodobnionych do Twojej dojdziesz do wniosku, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Stawiszyn jest za mało zyskowna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Stawiszyn mają już uwzględnione czynniki zaniżające wartość nieruchomości. Do tego typu czynników można zaliczyć na przykład kłopoty z lokatorem, nieuregulowane należności lub zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

W przypadku, gdy zdecydujesz się sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, dopełnienie formalności u notariusza umówimy w najbliższym dla Ciebie miejscu, żeby nie zaoszczędzić Ci ponoszenia dodatkowych kosztów. Z nami załatwianie formalności może zająć tylko siedem dni, a należności otrzymasz do ręki lub poprzez przelew już w dniu opatrzenia podpisem dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Musisz być świadomym, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, które nabywający rzeczywiście ponosi w momencie nabycia. Rozbieżności te biorą się z rozmów negocjacyjnych między stronami, które są bardzo częste a które to doprowadzają do tego, że posiadacze nieruchomości akceptują ceny zmniejszone nawet o kilkanaście procent. Sprzedając nieruchomość musisz jeszcze doliczyć prowizję firmy pośredniczącej, która zwykle jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Jako inny minus sprzedaży z pomocą pośrednika trzeba zakwalifikować czas poszukiwań nabywcy, który to czas może trwać nawet kilkanaście tygodni. Koszty utrzymania nieruchomości przez ten okres to także znaczne koszty, związane z bieżącymi opłatami. Jeżeli kupiec będzie korzystał z kredytu hipotecznego, czas oczekiwania na zakończenie transakcji zwiększy się o kolejne tygodnie.

4 etapy do szybkiej sprzedaży!

1

WYPEŁNIASZ FORMULARZ

Udzielasz nam informacji na temat} oferowanej nieruchomości. Po 2 godzinach otrzymujesz wycenę mieszkania Stawiszyn.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Spośród dziesięciu kalkulacji skupów nieruchomości, prezentujemy Ci najbardziej atrakcyjną finansowo oraz odpowiadającą Twoim preferencjom.

3

USTALAMY TERMIN WIZYTY W KANCELARII NOTARIALNEJ

Ustalimy najodpowiedniejszą dla Ciebie lokalizację oraz najdogodniejszy termin spotkania w kancelarii notarialnej.

4

DOSTAJESZ NALEŻNOŚCI

W chwili zawarcia aktu notarialnego, dostaniesz uzgodnioną kwotę do ręki albo poprzez szybki przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZPŁATNIE

Prześlij wniosek o przygotowanie wyceny, aby dostać wycenę nieruchomości Stawiszyn w oparciu o oferty 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie płacisz – jedynie zorientujesz się jaką ustalić cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny mieszkania – dlaczego warto?

Zapewniamy, iż współpraca z nami pozwoli Ci:

 • z rozsądkiem podjąć decyzję o sprzedaży nieruchomości
 • zyskać satysfakcję z dokonanej sprzedaży
 • rozwiązać trudności i spokojnie patrzeć w przyszłość

W jakich problemach udzielimy wsparcia?

 • Zadłużone nieruchomości
 • Konflikty dotyczące prawa do władania domem
 • Przedłużający się okres prowadzenia sprzedaży
 • Niewielkie zainteresowanie mieszkaniem
 • Kłopot ze spłatą współwłaściciela
 • Przeprowadzka bądź chęć spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości kupujemy?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie zameldowany użytkuje mieszkanie (albo nie użytkuje go), użytkuje nie mając żadnego pozwolenia; poprzedni posiadacz albo najemca nie zamierzają opuścić mieszkania.
   • Zadłużone nieruchomości – mieszkania podlegające egzekucji komorniczej, stanowiące hipotekę, z nieuregulowanym zobowiązaniem czynszowym, podlegające zajęciu wskutek pożyczek lub innych zobowiązań.
   • Mieszkania z nieuregulowanym stanem prawnym – brak księgi wieczystej, z błędami w księdze wieczystej, bez przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Nieruchomości z niepełną wartością – po dewastacji, uszkodzone w wyniku pożaru lub wody, bez mediów, z problemową drogą dojazdową, budynki do zburzenia.
   • Mieszkania obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z najemcą, ze służebnością gruntową, roszczeniami innych osób.
   • Domy wspólne – z udziałem nabytym w ramach spadku czy też po rozwodzie, z niewiadomym drugim właścicielem.
   • Nieruchomości o pełnej wartości, wymagające bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na natychmiastowej sprzedaży, uzyskaniu funduszy i na ochronie przed dodatkowymi kosztami – zdecyduj się na pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Stawiszyn ustalana jest w oparciu o 10 konkurencyjnych propozycji skupów nieruchomości od ręki z całej Polski. Masz gwarancję, że otrzymasz najatrakcyjniejszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena mieszkań – przelicznik internetowy?

Poszukujesz narzędzi do ustalania ceny domu? Pamiętaj jednak, że tego typu wycena nieruchomości nie za każdym razem jest właściwa bo programy do wyceny nieruchomości nie biorą pod uwagę czynników obniżających wartość nieruchomości, takich jak współwłasność. W efekcie wycena domów może być za wysoka przez co trudno będzie Ci znaleźć klienta, który będzie gotowy, by się na nią zgodzić. U nas masz dopasowaną wycenę domu Stawiszyn, która od razu będzie stanowiła propozycję nabycia.

Informacje do wyceny domów

Wycenę mieszkań Stawiszyn przedstawiamy po poznaniu wszystkich czynników mających znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. Dlatego też dotrzemy na Twoją nieruchomość oraz sporządzimy dokument razem ze zdjęciami, który dalej prześlemy jednostkom przygotowującym wyceny nieruchomości Stawiszyn, a Ty otrzymujesz gwarancję, że zaproponowane ceny nieruchomości nie ulegną modyfikacjom.

wycena nieruchomości

Wycena domów – biegły?

Redagujesz informację o sprzedaży, ale nie wiesz na ile wycenić swój dom? Wycena domu może odbyć się z udziałem rzeczoznawcy i wiele właścicieli decyduje się na to. Należy jednak mieć świadomość, że taka wycena domów generuje wysoki wydatek, a nie masz ani odrobiny pewności, iż znajdziesz kupca, który będzie gotowy zaakceptować wyliczoną cenę. U nas otrzymujesz podobną wycenę domu, która jednocześnie jest propozycją nabycia.

Wycena mieszkania Stawiszyn – przeglądnięcie ofert?

Inną metodą na ustalenie ceny posiadanej nieruchomości jest porównanie ofert możliwie podobnych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy zwykle czasopisma czy też internet. Wiedz jednak, że nie znajdziesz dwóch jednakowych mieszkań, a nawet drobne rozbieżności mogą znacząco wpływać na wartość mieszkania. Na skutek tego możesz nieświadomie ustalić za niską kwotę nieruchomości, co spowoduje mniejsze zyski dla Ciebie bądź też możesz zawyżyć kwotę, która zaś poskutkuje tym, że trudno będzie Ci zainteresować kupującego. My sporządzamy dedykowaną wycenę mieszkania Stawiszyn a jednocześnie proponujemy odkupienie nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena mieszkania Stawiszyn stanowi zobowiązanie do przyjęcia jednej z 10 ofert?

Oczywiście, że nie! Nie trzeba bać się, że bezpłatna wycena mieszkania Stawiszyn ma gdzieś „haczyk”. To obojętne czy zdecydujesz się skorzystać z jakiejś oferty czy też wszystkie odrzucić – nie jesteś zobowiązany do uregulowania żadnych kosztów z racji sporządzonych wycen. Zamawiając wycenę mieszkania Stawiszyn możesz zapoznać się z propozycjami cenowymi od skupów nieruchomości, a dalej poszukiwać kupców samodzielnie, ale zdobywając dzięki temu zorientowanie jakiej sumy oczekiwać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button