Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Kietrz – błyskawiczna i zyskowna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości określimy na podstawie 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Kietrz określają faktyczną wartość rynkową, po której skupy mieszkań są gotowe kupić nieruchomość od ręki przekazując gotówkę. Nie musisz bać się żadnych dodatkowych kosztów, prowizji bądź dopłat. Istnieje możliwość, że przeglądając w gazecie ogłoszenia nieruchomości zbliżonych do Twojej zdasz sobie sprawę, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Kietrz jest mniej opłacalna. Nie zapominaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Kietrz zostały przygotowane z wzięciem pod uwagę czynników zaniżających cenę nieruchomości. W poczet tego typu czynników można zakwalifikować na przykład problemy z najemcą, nieuregulowane należności czy trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

W przypadku, kiedy postanowisz przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, dopełnienie formalności w kancelarii notarialnej umówimy w najdogodniejszej dla Ciebie lokalizacji, żeby nie zmuszać Cię do ponoszenia kosztów. Z nami cała sprzedaż może potrwać tylko tydzień, a należności otrzymujesz w formie gotówkowej lub na konto już w chwili podpisania dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Trzeba być świadomym, że ceny ofertowe są trochę inne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to ceny, które nowy właściciel faktycznie ponosi przy finalizacji transakcji. Różnice te wynikają z rozmów negocjacyjnych między stronami, które są nieuniknione a które to sprawiają, że sprzedający przystają na ceny zaniżone nawet od kilku do kilkunastu procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz jeszcze uwzględnić kwotę dla pośredniczącego, która z reguły jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Jako inny minus sprzedaży poprzez pośrednika należy wrzucić okres poszukiwania kupca, który to okres niejednokrotnie trwa nawet kilkanaście tygodni. Koszty utrzymania nieruchomości przez ten okres to też spore koszty, powiązane z bieżącymi opłatami. Gdy kupujący będzie posiłkował się kredytem hipotecznym, okres oczekiwania na finalizację transakcji wydłuży się o kolejne tygodnie.

4 kroki do natychmiastowej sprzedaży!

1

SKŁADASZ KWESTIONARIUSZ

Udzielasz nam informacji na temat} posiadanej nieruchomości. W zaledwie 2 godziny dostajesz wycenę mieszkania Kietrz.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Spośród dziesięciu kalkulacji skupów nieruchomości, prezentujemy Ci najlepszą oraz zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

USTALAMY TERMIN SPOTKANIA W KANCELARII NOTARIALNEJ

Uzgodnimy dogodne dla Ciebie miejsce a także odpowiadający termin podpisania aktu notarialnego.

4

DOSTAJESZ GOTÓWKĘ

W dniu podpisania dokumentu notarialnego, dostaniesz należności do ręki albo poprzez błyskawiczny przelew na konto.

BEZPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Wypełnij formularz, a dostaniesz wycenę domu Kietrz na bazie ofert 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie musisz płacić – tylko zdobędziesz rozeznanie jaką ustalić cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie mieszkania – współpraca

Zapewniamy, że współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • rozsądnie zadecydować o sprzedaniu mieszkania
 • zyskać zadowolenie ze zrealizowanej transakcji
 • rozwiązać problemy i spokojnie popatrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach jesteśmy w stanie pomóc?

 • Dług ciążący na nieruchomości
 • Konflikty związane z prawem do władania mieszkaniem
 • Przeciągający się czas sprzedaży mieszkania
 • Małe zainteresowanie domem
 • Kłopot ze spłatą współwłaściciela
 • Przeprowadzka albo potrzeba odmrożenia pieniędzy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie najemca użytkuje nieruchomość (albo nie zamieszkuje), zamieszkuje bez żadnego zezwolenia; poprzedni posiadacz lub lokator nie zamierzają wyprowadzić się z mieszkania.
   • Zadłużone nieruchomości – mieszkania zagrożone egzekucją komorniczą, będące hipoteką, z długiem czynszowym, zajęte w wyniku kredytów i innych zobowiązań.
   • Mieszkania z brakiem uregulowania stanu prawnego – bez księgi wieczystej, z błędami w księdze wieczystej, z niezrealizowanym postępowaniem spadkowym.
   • Mieszkania z niepełną wartością – zdemolowane, uszkodzone wskutek pożaru albo powodzi, bez mediów, z trudnym dojazdem, konstrukcje przeznaczone do wyburzenia.
   • Nieruchomości obciążone problemami – z prawem dożywocia, z lokatorem, ze służebnością osobistą, roszczeniami osób trzecich.
   • Domy wspólne – z prawem nabytym w ramach spadku czy też po rozwodzie, z nieokreślonym współwłaścicielem.
   • Nieruchomości pełnowartościowe, potrzebujące bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na natychmiastowej sprzedaży, uzyskaniu gotówki i na ochronie przed zbędnymi wydatkami – wybierz pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Kietrz wyliczona jest po przeanalizowaniu dziesiątki różnych ofert skupów nieruchomości za gotówkę z całej Polski. To pewność, że dostaniesz najlepszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny domów – kalkulator online?

Szukasz przeliczników do określania wartości mieszkania? Należy być świadomym, że taka wycena nieruchomości nie w każdym przypadku jest prawdziwa z uwagi na to, iż programy do wyceny nieruchomości nie uznają czynników pomniejszających cenę nieruchomości, takich jak problematyczny dojazd. Na skutek tego wycena mieszkań może być bardzo zawyżona i ciężko będzie Ci znaleźć klienta, który będzie gotowy, by ją zaakceptować. W naszej firmie masz dopasowaną wycenę nieruchomości Kietrz, która jednocześnie będzie stanowić ofertę zakupu.

Dane do wycen domów

Wycenę mieszkań Kietrz ustalamy po zaczerpnięciu informacji na temat wszelkich czynników mających znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. W tym celu odwiedzimy sprzedawaną nieruchomość oraz przygotujemy dokument razem ze zdjęciami, który potem wyślemy jednostkom sporządzającym wyceny nieruchomości Kietrz, a Ty otrzymujesz gwarancję, że propozycje cenowe to ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – biegły?

Piszesz informację o sprzedaży, ale nie masz rozeznania za ile sprzedać swój dom? Wycena domu może zostać dokonana przez specjalistę i wiele oferujących z tego korzysta. Jednak taka wycena domu pociąga za sobą niemały koszt, a nie masz ani odrobiny pewności, iż napotkasz klienta, który będzie gotowy zapłacić obliczoną cenę. U nas otrzymujesz obiektywną wycenę domów, która od razu jest ofertą odkupienia.

Wycena mieszkań Kietrz – przeglądnięcie ogłoszeń?

Najprostszym wyjściem na określenie ceny posiadanej nieruchomości jest porównanie ofert jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy z reguły czasopisma czy też internet. Musisz jednak wiedzieć, że nie spotkasz dwóch identycznych mieszkań, a nawet znikome różnice mogą znacząco wpływać na wartość mieszkania. Na skutek tego możesz niechcący ustalić za niską cenę nieruchomości, co spowoduje zmniejszenie zysków dla Ciebie lub też możesz ustalić zbyt dużą kwotę, która zaś sprawi, że zainteresowanie kupujących będzie znikome bądź nawet nie będzie go wcale. My sporządzamy adekwatną wycenę mieszkań Kietrz i jednocześnie proponujemy zakup mieszkania za gotówkę.

Czy wycena nieruchomości Kietrz zobowiązuje do zaakceptowania którejś propozycji?

Oczywiście, że nie! Nie należy obawiać się, że bezpłatna wycena domu Kietrz musi posiadać gdzieś „haczyk”. Nie ma znaczenia czy zdecydujesz się zaakceptować jakąś wycenę czy całą dziesiątkę oddalić – nie masz obowiązku wnoszenia jakichkolwiek kosztów z tytułu przygotowanych propozycji. Wypełniając formularz o wycenę mieszkania Kietrz możesz zapoznać się z propozycjami cenowymi od skupów nieruchomości, a dalej prowadzić sprzedaż samodzielnie, ale wiedząc dzięki temu jakiej sumy oczekiwać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button