Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Stryków – ekspresowa i zyskowna sprzedaż domu za gotówkę

Wyliczenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy na podstawie 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Stryków określają rzeczywistą cenę rynkową, po której jednostki skupujące są skłonne kupić nieruchomość od ręki przekazując należności w postaci gotówkowej. Nie ma żadnych dodatkowych kosztów, prowizji lub opłat. Może być tak, że przepatrując w internecie oferty nieruchomości zbliżonych do Twojej dojdziesz do wniosku, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Stryków jest za mało zyskowna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Stryków uwzględniają już czynniki negatywnie wpływające na cenę nieruchomości. Do takich czynników można zaliczyć na przykład problemowego najemcę, zadłużenie czy też zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy podejmiesz decyzję, by sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, wizytę w kancelarii notarialnej umówimy w najdogodniejszej dla Ciebie lokalizacji, by nie narażać Cię na dodatkowe koszty. Z nami cały proces sprzedaży może zająć nie więcej jak siedem dni, a pieniądze otrzymasz gotówką albo poprzez przelew już w chwili podpisania dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Trzeba mieć wiedzę, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, jakie nabywający realnie ponosi podczas nabycia. Rozbieżności te są wynikiem negocjacji między sprzedającym a kupującym, które są nieuniknione a które to powodują, że sprzedający akceptują kwoty obniżone nawet o kilka lub kilkanaście procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz dodatkowo dodać prowizję firmy pośredniczącej, która z reguły jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Jako kolejny minus sprzedaży z pomocą pośrednika trzeba wrzucić okres wyczekiwania na kupca, który to czas niejednokrotnie pochłania nawet kilka miesięcy. Utrzymanie nieruchomości przez ten okres to również znaczne koszty, związane z bieżącymi opłatami. Jeśli nabywający będzie wspierał się kredytem hipotecznym, czas oczekiwania na zakończenie transakcji zwiększy się o następne miesiące.

4 etapy do błyskawicznej gotówki!

1

PRZESYŁASZ WNIOSEK O PRZEDSTAWIENIE WYCENY

Udzielasz nam informacji na temat} sprzedawanej nieruchomości. W zaledwie 2 godziny otrzymujesz wycenę mieszkania Stryków.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Spomiędzy 10 kalkulacji konkurencyjnych firm, polecamy Ci najlepszą oraz odpowiadającą Twoim preferencjom.

3

USTALAMY TERMIN SPOTKANIA W BIURZE NOTARIALNYM

Ustalimy najlepsze dla Ciebie miejsce i pasujący termin zawarcia aktu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ GOTÓWKĘ

W momencie podpisania aktu notarialnego, otrzymasz ustaloną kwotę do ręki albo poprzez szybki przelew na konto.

DARMOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Złóż wniosek o sporządzenie wyceny, a dostaniesz wycenę mieszkania Stryków w oparciu o oferty 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie płacisz – tylko zaczerpniesz wiedzy ile możesz zarobić!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie mieszkania – współpraca

Zapewniamy, że dzięki współpracy z naszą firmą możesz:

 • z przemyśleniem zadecydować o sprzedaniu nieruchomości
 • poczuć zadowolenie ze zrealizowanej transakcji
 • uwolnić się od strapień i ze spokojem patrzeć w przyszłość

W jakich problemach udzielimy wsparcia?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Spory związane z prawem do władania domem
 • Długotrwały czas sprzedaży domu
 • Niewielkie zainteresowanie wśród klientów
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przekwaterowanie albo chęć odzyskania pieniędzy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości nabywamy?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie najemca użytkuje lokal (bądź nie zamieszkuje), użytkuje bez żadnego pozwolenia; były posiadacz albo najemca nie chcą opuszczać mieszkania.
   • Zadłużone nieruchomości – nieruchomości zagrożone egzekucją komorniczą, stanowiące hipotekę, z zadłużeniem w kwestii czynszu, zajęte wskutek kredytów bądź innych umów.
   • Mieszkania z brakiem uregulowania stanu prawnego – pozbawione księgi wieczystej, pomyłki w księdze wieczystej, wobec których nie zrealizowano postępowania spadkowego.
   • Nieruchomości bez pełnej wartości – celowo uszkodzone, uszkodzone wskutek pożaru czy też powodzi, bez dostępu do mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, konstrukcje przeznaczone do zburzenia.
   • Nieruchomości z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone lokatorem, ze służebnością gruntową, obciążeniami osób trzecich.
   • Domy we współwłasności – z prawem orzeczonym na drodze dziedziczenia albo po rozwodzie, z nieokreślonym współwłaścicielem.
   • Mieszkania w pełni wartościowe, wymagające szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na natychmiastowej sprzedaży, zastrzyku pieniędzy a także na braku zbędnych wydatków – wybierz wsparcie naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Stryków wyliczona jest po przeanalizowaniu dziesiątki niezależnych ofert skupów nieruchomości od ręki z całego kraju. To gwarancja, że dostaniesz najkorzystniejszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny domów – kalkulator internetowy?

Poszukujesz programów do określania wartości nieruchomości? Pamiętaj jednak, że taka wycena mieszkania nie za każdym razem jest adekwatna gdyż kalkulatory do wyceny domu nie uznają czynników umniejszających cenę nieruchomości, takich jak zadłużenia. Na skutek tego wycena nieruchomości może być bardzo zawyżona przez co niełatwo będzie Ci wyszukać klienta, który będzie skłonny, aby ją zaakceptować. U nas dostajesz precyzyjną wycenę mieszkań Stryków, która jednocześnie będzie stanowiła propozycję odkupienia.

Informacje do wycen domów

Wycenę mieszkania Stryków przedstawiamy po poznaniu wszystkich czynników mogących mieć wpływ na cenę nieruchomości. W tym celu przybędziemy na oferowaną nieruchomość i sporządzimy raport razem z fotografiami, który dalej prześlemy firmom sporządzającym wyceny nieruchomości Stryków, a Ty zyskujesz gwarancję, że zaoferowane ceny nieruchomości nie zmienią się.

wycena nieruchomości

Wycena domów – specjalista?

Redagujesz ogłoszenie, ale nie masz orientacji za ile sprzedać oferowany dom? Wycena domu może odbyć się z udziałem eksperta i część osób decyduje się na to. Jednakże tego typu wycena domu generuje znaczny koszt, a nie masz żadnej gwarancji, iż znajdziesz kupca, który będzie chętny zaakceptować wyliczoną sumę. U nas masz zbliżoną wycenę domów, która jednocześnie jest propozycją zakupienia.

Wycena mieszkania Stryków – przeanalizowanie ogłoszeń?

Innym rozwiązaniem na określenie wartości posiadanej nieruchomości jest przeanalizowanie ofert możliwie zbliżonych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy najczęściej czasopisma i internet. Należy jednak wiedzieć, że nie odnajdziesz dwóch jednakowych nieruchomości, a nawet pozornie małoznaczące rozbieżności mogą znacząco przełożyć się na wartość nieruchomości. Na skutek tego możesz mimowolnie zaniżyć cenę mieszkania, czym spowodujesz straty dla Ciebie lub też możesz ustalić za wysoką wartość, która znowósz sprawi, że ciężko będzie Ci znaleźć klienta. My przygotowujemy dedykowaną wycenę mieszkań Stryków i jednocześnie proponujemy odkupienie mieszkania za gotówkę.

Czy wycena nieruchomości Stryków stanowi zobowiązanie do zaakceptowania którejś propozycji?

Absolutnie nie! Nie musisz mieć obaw, że nieodpłatna wycena domu Stryków musi mieć jakiś „haczyk”. Obojętne jest to czy zdecydujesz się zaakceptować jakąś wycenę czy całą dziesiątkę odrzucić – nie ponosisz jakichkolwiek opłat z tytułu sporządzenia ofert. Zamawiając wycenę nieruchomości Stryków masz możliwość zapoznać się z propozycjami cenowymi od skupów nieruchomości, a później przeprowadzać sprzedaż samodzielnie, ale zdobywając dzięki temu orientację jaką cenę możesz wymagać za sprzedawaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button