Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Jutrosin – ekspresowa i opłacalna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Wyliczenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy na bazie 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Jutrosin określają faktyczną wartość rynkową, po której firmy skupujące są gotowe odkupić nieruchomość od ręki wręczając należności w postaci gotówkowej. Nie musisz obawiać się absolutnie żadnych dodatkowych kosztów, prowizji albo opłat. Może okazać się, że po przepatrzeniu w internecie ofert nieruchomości podobnych do Twojej dojdziesz do wniosku, że nasza wycena mieszkania Jutrosin jest niewystarczająco zyskowna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Jutrosin zostały przygotowane z uwzględnieniem czynników obniżających cenę nieruchomości. Do powyższych czynników można zaszeregować na przykład problemy z najemcą, nieuregulowane zobowiązania finansowe czy też trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeżeli postanowisz sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, wizytę u notariusza zorganizujemy w najodpowiedniejszym dla Ciebie miejscu, aby nie zaoszczędzić Ci ponoszenia kosztów. Z nami załatwianie formalności może trwać nie dłużej jak tydzień, a umówioną kwotę otrzymujesz do ręki lub przelewem już w dzień opatrzenia podpisem aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Musisz wiedzieć, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, które kupujący rzeczywiście ponosi w chwili finalizowania transakcji. Różnice te wynikają z negocjacji pomiędzy stronami, które są nie do uniknięcia i powodują, że posiadacze nieruchomości przystają na ceny zmniejszone nawet o kilka bądź kilkanaście procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz dodatkowo doliczyć prowizję pośrednika, która zwykle jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Do następnych minusów sprzedaży poprzez pośrednika musisz zakwalifikować czas poszukiwań kupca, który to okres może trwać nawet kilka miesięcy. Utrzymanie nieruchomości w trakcie tego okresu to także znaczne wydatki, związane z bieżącymi opłatami. Jeśli nabywający będzie wspierał się pożyczką hipoteczną, czas oczekiwania na zakończenie transakcji zwiększy się o następne miesiące.

4 etapy do szybkiej sprzedaży!

1

WYPEŁNIASZ FORMULARZ

Udzielasz nam informacji dotyczących} posiadanej nieruchomości. Za 2 godziny otrzymujesz wycenę mieszkania Jutrosin.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Z 10 wycen konkurencyjnych firm, przedstawiamy Ci najkorzystniejszą oraz zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

UZGADNIAMY TERMIN WIZYTY W BIURZE NOTARIALNYM

Ustalimy najlepsze dla Ciebie miejsce i najdogodniejszy termin wizyty w biurze notarialnym.

4

DOSTAJESZ PIENIĄDZE

W dniu zawarcia dokumentu notarialnego, dostaniesz uzgodnioną kwotę do rąk bądź poprzez natychmiastowy przelew na konto.

DARMOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Złóż wniosek o sporządzenie wyceny, aby otrzymać wycenę domu Jutrosin w oparciu o oferty 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie płacisz – tylko dowiesz się na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena domu – współpraca

Możemy obiecać, że dzięki współpracy z naszą firmą będziesz mógł:

 • rozważnie zadecydować o sprzedaży domu
 • zyskać radość ze zrealizowanej transakcji
 • uwolnić się od zmartwień i ze spokojem spojrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach możemy Ci pomóc?

 • Zadłużenie nieruchomości
 • Konflikty związane z prawem do władania mieszkaniem
 • Długotrwały czas sprzedaży domu
 • Niewielkie zainteresowanie nabywców
 • Kłopot ze spłatą współwłaściciela
 • Przeprowadzka i konieczność pozyskania pieniędzy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie najemca użytkuje nieruchomość (lub nie użytkuje go), zamieszkuje bez jakiegokolwiek zezwolenia; były właściciel albo najemca nie chcą wyprowadzić się z mieszkania.
   • Nieruchomości obciążone długiem – nieruchomości zagrożone egzekucją komorniczą, stanowiące hipotekę, z nieuregulowanym zobowiązaniem w kwestii czynszu, podlegające zajęciu wskutek pożyczek bądź innych zobowiązań.
   • Domy których stan prawny jest bez uregulowania – brak księgi wieczystej, z pomyłkami w księdze wieczystej, bez przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Nieruchomości niepełnowartościowe – po dewastacji, uszkodzone na skutek pożaru lub powodzi, bez dostępu do mediów, z problemową drogą dojazdową, obiekty przeznaczone do zniszczenia.
   • Domy z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z lokatorem, ze służebnością osobistą, roszczeniami osób trzecich.
   • Nieruchomości we współwłasności – z prawem otrzymanym w ramach dziedziczenia bądź po rozwodzie, z niewiadomym drugim właścicielem.
   • Nieruchomości w pełni wartościowe, potrzebujące bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na natychmiastowej sprzedaży, zdobyciu gotówki oraz na braku dodatkowych kosztów – zdecyduj się na wsparcie naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Jutrosin wyliczona jest po przeanalizowaniu dziesięciu konkurencyjnych propozycji podmiotów dokonujących skupu nieruchomości od ręki z całej Polski. Masz gwarancję, że dostaniesz najlepszą propozycję odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena nieruchomości – kalkulator online?

Szukasz kalkulatorów do określania ceny nieruchomości? Trzeba mieć świadomość, że tego typu wycena domu nie zawsze jest adekwatna bo kalkulatory do wyceny mieszkania nie uznają czynników negatywnie wpływających na cenę nieruchomości, takich jak współwłasność. Z tego powodu wycena domu może być znacznie zawyżona i ciężko będzie Ci wyszukać kupującego, który będzie chętny, żeby ją zaakceptować. U nas dostajesz dedykowaną wycenę domu Jutrosin, która od razu będzie stanowić propozycję nabycia.

Informacje do wyceny mieszkań

Wycenę mieszkań Jutrosin przygotowujemy po zaczerpnięciu informacji na temat wszelkich czynników mających znaczenie dla ceny nieruchomości. Stąd też odwiedzimy Twoją nieruchomość oraz sporządzimy dokument wraz ze zdjęciami, który następnie przekażemy skupom przygotowującym wycenę nieruchomości Jutrosin, a Ty masz pewność, że propozycje cenowe zawierają ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – biegły?

Przygotowujesz ogłoszenie, ale nie masz rozeznania jaką wpisać cenę za oferowany dom? Wycena domów może być sporządzona przez specjalistę i wiele oferujących decyduje się z tego skorzystać. Jednak tego typu wycena domów jest związana z dużym kosztem, a nie masz wcale gwarancji, iż napotkasz kupca, który będzie gotowy zgodzić się na taką kwotę. U nas możesz liczyć na podobną wycenę domu, która od razu jest ofertą zakupu.

Wycena mieszkań Jutrosin – przegląd ogłoszeń?

Najłatwiejszym sposobem na oszacowanie wartości posiadanej nieruchomości jest przegląd ogłoszeń jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy zwykle gazety czy też internet. Wiedz jednak, że nie znajdziesz dwóch jednakowych mieszkań, a nawet małe różnice mogą w dużej mierze wpłynąć na wartość nieruchomości. Na skutek tego możesz niechcący zaniżyć wartość mieszkania, co spowoduje straty dla Ciebie albo też możesz ustalić zbyt dużą wartość, która zaś zaskutkuje tym, że ciężko będzie Ci wyszukać kupca. My przygotowujemy personalizowaną wycenę mieszkania Jutrosin a jednocześnie wysuwamy ofertę zakupu nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena mieszkań Jutrosin jest zobowiązująca?

Absolutnie nie! Nie trzeba obawiać się, że darmowa wycena mieszkania Jutrosin zawiera jakiś „haczyk”. To obojętne czy podejmiesz decyzję, żeby zaakceptować którąś propozycję czy całe 10 oddalić – nie jesteś zmuszony do wnoszenia jakichkolwiek wydatków z tytułu przygotowania ofert. Wypełniając formularz o wycenę nieruchomości Jutrosin masz możliwość zapoznać się z ofertami cenowymi firm skupujących, a dalej poszukiwać zainteresowanych samodzielnie, ale zyskując dzięki temu rozeznanie jakiej kwoty oczekiwać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button