Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Poniatowa – ekspresowa i opłacalna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości oszacujemy na bazie 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Poniatowa wskazują faktyczną wartość rynkową, po której skupy mieszkań są gotowe nabyć nieruchomość od zaraz za gotówkę. Nie ma żadnych zatajonych kosztów, prowizji lub dopłat. Może się zdarzyć, że przepatrując w internecie ogłoszenia nieruchomości zbliżonych do Twojej zdasz sobie sprawę, że nasza wycena mieszkania Poniatowa jest mniej opłacalna. Pamiętaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Poniatowa mają już uwzględnione czynniki negatywnie wpływające na wartość nieruchomości. Do powyższych czynników można zaliczyć na przykład kłopotliwego lokatora, nieuregulowane zobowiązania finansowe lub zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy podejmiesz decyzję, żeby sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, spotkanie w biurze notarialnym zorganizujemy w najwygodniejszej dla Ciebie lokalizacji, żeby nie zmuszać Cię do ponoszenia kosztów. Z nami załatwianie formalności może trwać nie dłużej jak 7 dni, a pieniądze otrzymujesz w formie gotówkowej bądź poprzez przelew już w momencie opatrzenia podpisem aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Trzeba być świadomym, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, które nabywający rzeczywiście ponosi podczas finalizacji transakcji. Różnice te są rezultatem prowadzonych negocjacji między sprzedającym a nabywającym, które są nieuniknione i sprawiają, że właściciele przystają na kwoty obniżone nawet od kilku do kilkunastu procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz dodatkowo doliczyć prowizję pośredniczącego, która zwykle jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Jako inny minus sprzedaży poprzez pośrednika trzeba wrzucić okres poszukiwania nabywcy, który to czas niejednokrotnie trwa nawet kilka miesięcy. Utrzymywanie nieruchomości w trakcie tego czasu to też spore wydatki, wynikające z bieżących opłat. Jeżeli kupiec będzie korzystał z kredytu hipotecznego, okres czekania na finalizację transakcji przedłuży się o dalsze tygodnie.

4 kroki do ekspresowej gotówki!

1

SKŁADASZ FORMULARZ

Udzielasz nam informacji dotyczących} sprzedawanej nieruchomości. W zaledwie 2 godziny otrzymujesz wycenę mieszkania Poniatowa.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Spomiędzy dziesięciu wycen konkurencyjnych firm, przedstawiamy Ci najbardziej zyskowną i odpowiadającą Twoim wymaganiom.

3

UZGADNIAMY TERMIN SPOTKANIA W KANCELARII NOTARIALNEJ

Uzgodnimy najodpowiedniejsze dla Ciebie miejsce i odpowiadający termin wizyty w biurze notarialnym.

4

DOSTAJESZ PIENIĄDZE

W chwili podpisania dokumentu notarialnego, dostaniesz pieniądze do ręki bądź poprzez ekspresowy przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZPŁATNIE

Wypełnij formularz, a dostaniesz wycenę nieruchomości Poniatowa na bazie ofert 10 skupów nieruchomości! Nic nie tracisz – tylko zdobędziesz wiedzę jaką ustalić cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena nieruchomości – podejmij współpracę

Możemy obiecać, iż dzięki współpracy z nami możesz:

 • z rozwagą zadecydować o sprzedaniu domu
 • osiągnąć radość ze zrealizowanej transakcji
 • rozwiązać problemy i z nadzieją patrzeć w przyszłość

W jakich problemach udzielimy wsparcia?

 • Nieruchomości obciążone długiem
 • Konflikty dotyczące prawa do władania mieszkaniem
 • Długotrwały czas prowadzenia sprzedaży
 • Znikome zainteresowanie domem
 • Problem związany ze spłatą współwłaściciela
 • Przekwaterowanie albo chęć odzyskania pieniędzy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co odkupujemy?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie lokator użytkuje mieszkanie (albo nie użytkuje go), użytkuje bez jakiegokolwiek zezwolenia; uprzedni właściciel albo lokator nie zamierzają opuszczać mieszkania.
   • Nieruchomości z długiem – domy którym grozi egzekucja komornicza, obciążone hipoteką, z zadłużeniem w kwestii czynszu, podlegające zajęciu w wyniku pożyczek bądź innych umów.
   • Mieszkania których stan prawny jest nieuregulowany – pozbawione księgi wieczystej, z błędami w księdze wieczystej, bez przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Mieszkania niepełnowartościowe – zdemolowane, zniszczone w wyniku działania ognia lub powodzi, bez dostępu do mediów, z problemowym dojazdem, budynki przeznaczone do usunięcia.
   • Nieruchomości z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone lokatorem, ze służebnością gruntową, roszczeniami osób trzecich.
   • Nieruchomości wspólne – z udziałem nabytym na skutek spadku czy też po rozwiązaniu małżeństwa, z nieokreślonym współwłaścicielem.
   • Nieruchomości w pełni wartościowe, potrzebujące bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na ekspresowej sprzedaży, pozyskaniu pieniędzy i na ochronie przed zbędnymi kosztami – wybierz wsparcie naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Poniatowa ustalana jest na podstawie dziesiątki niezależnych ofert skupów nieruchomości za gotówkę z całej Polski. To pewność, że otrzymasz najlepszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny mieszkań – przelicznik online?

Masz zamiar skorzystać z pomocy kalkulatorów do ustalania ceny nieruchomości? Musisz wiedzieć, że tego typu wycena domu nie w każdym przypadku jest adekwatna gdyż narzędzia do wyceny mieszkań nie uznają czynników obniżających cenę nieruchomości, takich jak problematyczny dojazd. Końcowo wycena nieruchomości może być za duża i niełatwo będzie Ci znaleźć zainteresowanego, który będzie chętny, żeby ją zaakceptować. W naszej firmie dostajesz adekwatną wycenę domów Poniatowa, która od razu będzie stanowiła ofertę zakupu.

Źródła danych do wycen mieszkań

Wycenę mieszkania Poniatowa prezentujemy po zaczerpnięciu informacji na temat wszystkich czynników mogących mieć znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. W tym celu oglądniemy oferowaną nieruchomość i sporządzimy raport razem ze zdjęciami, który dalej prześlemy podmiotom sporządzającym wyceny nieruchomości Poniatowa, a Ty masz pewność, że zaoferowane ceny nieruchomości nie zostaną zmienione.

wycena nieruchomości

Wycena domu – biegły?

Piszesz ofertę, ale nie wiesz jaką możesz wpisać cenę za swój dom? Wycena domu może zostać sporządzona przez rzeczoznawcę i część sprzedających decyduje się z tego skorzystać. Pamiętaj jednak, że taka wycena domu jest związana z niemałym wydatkiem, a nie masz żadnej pewności, że znajdziesz zainteresowanego, który będzie skłonny zaakceptować wyliczoną kwotę. W naszym skupie otrzymujesz podobną wycenę domu, która jednocześnie jest ofertą zakupu.

Wycena mieszkań Poniatowa – przejrzenie ogłoszeń?

Najłatwiejszym sposobem na ustalenie ceny ofertowanej nieruchomości jest analiza ogłoszeń możliwie podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy najczęściej gazety albo internet. Wiedz jednak, że nie spotkasz dwóch takich samych mieszkań, a nawet drobne różnice mogą w dużej mierze przekładać się na wartość nieruchomości. Na skutek tego możesz nieświadomie ustalić za małą kwotę nieruchomości, czym spowodujesz zmniejszenie zysków dla Ciebie albo też możesz ustalić za dużą kwotę, która zaś spowoduje, że zainteresowanie wśród kupców będzie małe bądź nawet nie będzie go wcale. My sporządzamy indywidualną wycenę mieszkań Poniatowa a jednocześnie proponujemy odkupienie nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena domu Poniatowa jest zobowiązująca?

Wcale nie! Nie musisz mieć obaw, że darmowa wycena domu Poniatowa musi zawierać gdzieś „haczyk”. Obojętnie czy podejmiesz decyzję, by skorzystać z którejś wyceny czy wszystkie oddalić – nie jesteś zmuszony do uregulowania jakichkolwiek kosztów z racji sporządzenia wycen. Wypełniając wniosek o wycenę nieruchomości Poniatowa masz możliwość zapoznać się z ofertami cenowymi od skupów nieruchomości, a następnie przeprowadzać sprzedaż we własnym zakresie, ale mając dzięki temu zorientowanie jakiej sumy oczekiwać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button