Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Łańcut – ekspresowa i zyskowna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości zostanie oszacowana w oparciu o 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Łańcut określają faktyczną cenę rynkową, za jaką firmy skupujące są gotowe wykupić nieruchomość od zaraz za należności w postaci gotówki. Nie ma absolutnie żadnych zatajonych kosztów, prowizji czy dopłat. Istnieje możliwość, że przeglądając w gazecie ogłoszenia nieruchomości zbliżonych do Twojej zdasz sobie sprawę, że nasza wycena mieszkania Łańcut jest za mało korzystna. Pamiętaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Łańcut zostały sporządzone z uwzględnieniem czynników obniżających wartość nieruchomości. Do takich czynników można zaliczyć na przykład kłopoty z najemcą, nieuregulowane należności lub trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy tylko podejmiesz decyzję, by sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, wizytę w biurze notarialnym umówimy w najdogodniejszym dla Ciebie miejscu, żeby nie narażać Cię na koszty i niedogodności. U nas cały proces sprzedaży może zająć nie dłużej jak siedem dni, a pieniądze otrzymujesz do ręki lub przelewem od razu w momencie zawarcia dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Należy wiedzieć, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, jakie nabywający realnie ponosi przy sprzedaży. Rozbieżności te wynikają z negocjacji pomiędzy sprzedającym a kupującym, które są nieuniknione i powodują, że właściciele zgadzają się na kwoty niższe nawet o kilkanaście procent. Sprzedając nieruchomość musisz jeszcze dodać opłatę dla pośredniczącego, która zwykle jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Jako inny minus sprzedaży z pomocą pośrednika należy wrzucić czas oczekiwania na nabywcę, który to czas często trwa nawet kilkanaście tygodni. Koszty ponoszone na utrzymanie nieruchomości podczas tego czasu to także znaczne wydatki, wynikające z bieżących opłat. Jeżeli kupujący będzie korzystał z kredytu hipotecznego, czas czekania na zakończenie transakcji przedłuży się o dalsze tygodnie.

4 kroki do ekspresowej sprzedaży!

1

PRZESYŁASZ FORMULARZ

Udzielasz nam informacji dotyczących} posiadanej nieruchomości. Do 2 godzin dostaniesz wycenę mieszkania Łańcut.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Spomiędzy dziesięciu kalkulacji skupów nieruchomości, polecamy Ci najlepszą i odpowiadającą Twoim oczekiwaniom.

3

UZGADNIAMY TERMIN WIZYTY W KANCELARII NOTARIALNEJ

Ustalimy najodpowiedniejszą dla Ciebie lokalizację i odpowiadający termin podpisania aktu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ PIENIĄDZE

W momencie zawarcia aktu notarialnego, dostaniesz uzgodnioną kwotę do ręki lub poprzez szybki przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZ OPŁAT

Uzupełnij formularz, by dostać wycenę nieruchomości Łańcut w oparciu o oferty 10 skupów nieruchomości! Nic nie tracisz – tylko dowiesz się na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena mieszkania – współpraca

Gwarantujemy, że dzięki współpracy z nami możesz:

 • świadomie zdecydować o sprzedaniu mieszkania
 • mieć zadowolenie ze zrealizowanej transakcji
 • uwolnić się od problemów i ze spokojem spojrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach służymy wsparciem?

 • Nieruchomości obciążone zadłużeniem
 • Spory związane z władaniem mieszkaniem
 • Długi czas prowadzenia sprzedaży
 • Niewielkie zainteresowanie kupujących
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Zmiana miejsca zamieszkania i chęć spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie zameldowany zamieszkuje lokal (albo nie zamieszkuje), zamieszkuje bez żadnego zezwolenia; uprzedni właściciel bądź lokator nie chcą wyprowadzić się z nieruchomości.
   • Nieruchomości z zadłużeniem – domy zagrożone egzekucją komorniczą, obciążone hipoteką, z zadłużeniem czynszowym, podlegające zajęciu na skutek pożyczek i innych zobowiązań.
   • Mieszkania z nieuregulowanym stanem prawnym – brak księgi wieczystej, nieścisłości w księdze wieczystej, z nieprzeprowadzonym postępowaniem spadkowym.
   • Mieszkania z niepełną wartością – zdewastowane, zniszczone wskutek działania ognia lub powodzi, bez mediów, z problemową drogą dojazdową, obiekty przeznaczone do wyburzenia.
   • Domy z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z lokatorem, ze służebnością gruntową, roszczeniami innych osób.
   • Domy współwłasnościowe – z prawem przyznanym w ramach odziedziczenia albo po rozwodzie, z niewiadomym współwłaścicielem.
   • Nieruchomości w pełni wartościowe, które wymagają jak najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na natychmiastowej sprzedaży, pozyskaniu gotówki a także na uniknięciu zbędnych wydatków – zdecyduj się na wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Łańcut określana jest po analizie 10 konkurencyjnych propozycji skupów nieruchomości za gotówkę z całego kraju. Masz pewność, że dostaniesz najkorzystniejszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena mieszkań – kalkulator online?

Szukasz narzędzi do ustalania wyceny mieszkania? Wiedz jednak, że taka wycena domu nie za każdym razem jest rzetelna z racji tego, iż kalkulatory do wyceny mieszkań nie biorą pod uwagę czynników zaniżających wartość nieruchomości, takich jak służebność. W efekcie wycena domu może być bardzo zawyżona przez co niełatwo będzie Ci wyszukać kupca, który będzie chętny, aby ją przyjąć. U nas masz spersonalizowaną wycenę nieruchomości Łańcut, która jednocześnie będzie stanowić ofertę zakupu.

Dane do wycen nieruchomości

Wycenę domu Łańcut przedstawiamy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszelkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. Stąd też przyjedziemy na sprzedawaną nieruchomość i przygotujemy opis wraz z fotografiami, który dalej udostępnimy podmiotom przygotowującym wyceny nieruchomości Łańcut, a Ty otrzymujesz gwarancję, że oferty cenowe to niepodlegające modyfikacjom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – biegły?

Przygotowujesz informację o sprzedaży, ale nie wiesz jaką możesz wpisać cenę za oferowany dom? Wycena domu może zostać przygotowana przez specjalistę i część sprzedających decyduje się z tego skorzystać. Jednak taka wycena domu generuje znaczny wydatek, a nie daje żadnej gwarancji, że spotkasz kupca, który będzie gotowy zapłacić taką cenę. U nas dostajesz uczciwą wycenę domu, która od razu jest propozycją zakupu.

Wycena mieszkania Łańcut – przeanalizowanie ogłoszeń?

Najprostszą metodą na oszacowanie wartości posiadanej nieruchomości jest analiza ofert możliwie podobnych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy zazwyczaj czasopisma lub serwisy ogłoszeniowe. Pamiętaj jednak, że nie wyszukasz dwóch identycznych nieruchomości, a nawet pojedyncze różnice mogą znacząco przekładać się na cenę mieszkania. W rezultacie możesz mimowolnie ustalić za niską cenę nieruchomości, co spowoduje mniejsze zyski dla Ciebie lub też możesz zawyżyć wartość, która zaś poskutkuje tym, że ciężko będzie Ci zainteresować klienta. My przygotowujemy personalizowaną wycenę mieszkań Łańcut a jednocześnie wychodzimy z ofertą odkupienia nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena domów Łańcut jest zobowiązująca?

Oczywiście, że nie! Nie należy bać się, że nieodpłatna wycena domów Łańcut posiada gdzieś „haczyk”. Nie ma znaczenia czy zdecydujesz się skorzystać z którejś wyceny czy wszelkie oddalić – nie masz obowiązku wnoszenia jakichkolwiek kosztów z racji przygotowania wycen. Wypełniając formularz o wycenę domu Łańcut masz możliwość zapoznać się z propozycjami cenowymi firm skupujących, a później poszukiwać kupujących na własną rękę, ale wiedząc dzięki temu jakiej sumy oczekiwać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button