Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Niemodlin – szybka i korzystna sprzedaż domu za gotówkę

Wyliczenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy na podstawie 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Niemodlin określają rzeczywistą cenę rynkową, po której skupy mieszkań chcą kupić nieruchomość od zaraz przekazując sumę pieniędzy w postaci gotówkowej. Nie musisz obawiać się żadnych nieujawnionych kosztów, prowizji bądź dopłat. Może być tak, że oglądając w internecie ogłoszenia nieruchomości zbliżonych do Twojej dojdziesz do wniosku, że nasza wycena mieszkania Niemodlin jest za mało korzystna. Nie zapominaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Niemodlin zostały przygotowane z uwzględnieniem czynników zaniżających cenę nieruchomości. W poczet powyższych czynników można zaszeregować np. kłopoty z najemcą, zadłużenie albo zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy postanowisz przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, dopełnienie formalności u notariusza ustalimy w najbliższym dla Ciebie miejscu, żeby nie zmuszać Cię do ponoszenia kosztów podróży. Z nami cała sprzedaż może zająć nie dłużej jak 7 dni, a ustaloną kwotę otrzymasz gotówką lub przelewem od razu w chwili podpisania aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Musisz wiedzieć, że ceny ofertowe są nieco inne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to takie, jakie nowy właściciel faktycznie ponosi podczas sprzedaży. Rozbieżności te są rezultatem negocjacji pomiędzy sprzedającym a kupującym, które są nieuniknione i powodują, że właściciele akceptują kwoty zmniejszone nawet od kilku do kilkunastu procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz dodatkowo dodać należność dla pośrednika, która z reguły wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Jako kolejny minus takiego rozwiązania trzeba zakwalifikować czas poszukiwania kupca, który to czas niejednokrotnie trwa nawet kilka miesięcy. Utrzymywanie nieruchomości przez ten okres to również duże wydatki, wynikające z bieżących opłat. Jeśli nabywający będzie posiłkował się pożyczką hipoteczną, czas oczekiwania na finalizację transakcji zwiększy się o dalsze miesiące.

4 kroki do błyskawicznej sprzedaży!

1

UZUPEŁNIASZ FORMULARZ

Udzielasz nam informacji na temat} sprzedawanej nieruchomości. W zaledwie dwie godziny dostajesz wycenę mieszkania Niemodlin.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Z 10 wycen różnych firm, prezentujemy Ci najlepszą i zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

UZGADNIAMY TERMIN SPOTKANIA W KANCELARII NOTARIALNEJ

Ustalimy najlepszą dla Ciebie lokalizację a także odpowiadający termin zawarcia aktu notarialnego.

4

DOSTAJESZ GOTÓWKĘ

W chwili zawarcia dokumentu notarialnego, otrzymasz należności do rąk albo poprzez ekspresowy przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZ OPŁAT

Złóż wniosek o przygotowanie wyceny, by otrzymać wycenę domu Niemodlin na podstawie ofert 10 skupów nieruchomości! Nic nie musisz płacić – tylko dowiesz się jaką podać cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena mieszkania – współpraca

Gwarantujemy, że dzięki współpracy z nami możesz:

 • z przemyśleniem podjąć decyzję o sprzedaży mieszkania
 • mieć zadowolenie z dokonanej sprzedaży
 • rozwiązać kłopoty i optymistycznie popatrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach udzielimy wsparcia?

 • Nieruchomości obciążone zadłużeniem
 • Konflikty wynikłe z prawa do władania mieszkaniem
 • Długi czas prowadzenia sprzedaży
 • Znikome zainteresowanie nieruchomością
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przekwaterowanie lub chęć pozyskania kapitału

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co kupujemy?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie najemca zamieszkuje mieszkanie (lub nie użytkuje go), zamieszkuje nie posiadając żadnego zezwolenia; wcześniejszy właściciel albo lokator nie zamierzają opuszczać lokalu.
   • Zadłużone nieruchomości – mieszkania zagrożone egzekucją komorniczą, stanowiące hipotekę, z nieuregulowanym zobowiązaniem czynszowym, zajęte w wyniku pożyczek bądź innych umów.
   • Domy pozbawione uregulowania stanu prawnego – brak księgi wieczystej, nieścisłości w księdze wieczystej, wobec których nie przeprowadzono postępowania spadkowego.
   • Mieszkania niepełnowartościowe – zdemolowane, uszkodzone na skutek działania ognia czy też powodzi, pozbawione mediów, z trudnym dojazdem, obiekty przeznaczone do zniszczenia.
   • Domy obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z najemcą, ze służebnością osobistą, roszczeniami innych osób.
   • Nieruchomości wspólne – z prawem otrzymanym na drodze dziedziczenia lub po zerwaniu związku małżeńskiego, z niewiadomym współwłaścicielem.
   • Mieszkania w pełni wartościowe, wymagające szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na ekspresowej sprzedaży, pozyskaniu funduszy a także na uniknięciu zbędnych kosztów – wybierz pomoc naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Niemodlin określana jest po przeanalizowaniu dziesięciu różnych ofert skupów nieruchomości za gotówkę z całego kraju. Masz pewność, że dostaniesz najlepszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena domów – kalkulator internetowy?

Poszukujesz programów do określania wyceny mieszkania? Należy mieć świadomość, że taka wycena mieszkań nie w każdej sytuacji jest prawdziwa bo przeliczniki do wyceny domów nie uznają czynników obniżających wartość nieruchomości, takich jak zadłużenia. Z tego powodu wycena mieszkania może być za wysoka przez co ciężko będzie Ci znaleźć zainteresowanego, który będzie chętny, aby się na nią zgodzić. W naszej firmie masz dopasowaną wycenę domu Niemodlin, która jednocześnie będzie stanowić ofertę zakupienia.

Informacje do wyceny domów

Wycenę nieruchomości Niemodlin przygotowujemy po zaczerpnięciu informacji na temat wszelkich czynników mogących mieć znaczenie dla ceny nieruchomości. Stąd też odwiedzimy sprzedawaną nieruchomość oraz sporządzimy dokument razem z fotografiami, który potem udostępnimy podmiotom przygotowującym wyceny nieruchomości Niemodlin, a Ty otrzymujesz pewność, że propozycje cenowe to ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – specjalista?

Przygotowujesz anons, ale nie wiesz za ile sprzedać oferowany dom? Wycena domu może być przeprowadzona przez rzeczoznawcę i część sprzedających decyduje się na to. Jednakże taka wycena domu wiąże się ze znacznym wydatkiem, a nie daje ani odrobiny gwarancji, iż spotkasz kupującego, który będzie chętny zgodzić się na wyliczoną cenę. U nas otrzymujesz podobną wycenę domów, która od razu jest propozycją nabycia.

Wycena mieszkania Niemodlin – przejrzenie ogłoszeń?

Najprostszym rozwiązaniem na ustalenie wartości posiadanej nieruchomości jest przeanalizowanie ogłoszeń możliwie zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zazwyczaj gazety czy też serwisy ogłoszeniowe. Pamiętaj jednak, że nie odnajdziesz dwóch identycznych nieruchomości, a nawet pojedyncze różnice mogą znacząco wpływać na cenę mieszkania. Na skutek tego możesz niechcący zaniżyć wartość mieszkania, czym narazisz się na zmniejszenie zysków dla Ciebie bądź też możesz ustalić za wysoką cenę, która zaś zaskutkuje tym, że zainteresowanie kupców będzie znikome bądź nawet zerowe. My przygotowujemy adekwatną wycenę mieszkania Niemodlin i jednocześnie wysuwamy ofertę odkupienia mieszkania za gotówkę.

Czy wycena mieszkań Niemodlin jest zobowiązująca?

Absolutnie nie! Nie należy mieć obaw, że nieodpłatna wycena mieszkania Niemodlin zawiera gdzieś „haczyk”. Obojętne jest to czy zdecydujesz się skorzystać z jakiejś wyceny czy wszystkie oddalić – nie masz obowiązku uregulowywania żadnych kosztów z tytułu przygotowania ofert. Wypełniając formularz o wycenę domu Niemodlin możesz zaznajomić się z ofertami cenowymi firm skupujących, a później prowadzić sprzedaż we własnym zakresie, ale mając dzięki temu rozeznanie jaką cenę możesz żądać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button